برگزیده های پرشین تولز

طرح هاي خلاق كسب درآمد از اينترنت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tohid_rasa

Registered User
لایک‌ها
2
به دلیل سوءتفاهم برای بعضی از دوستان حذف شد

Last edited:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام دوست عزیز
ببینید فقط یه طرح نمیتونه کارساز باشه. نیاز به بودجه هم داره و مهم تر از همه نیاز به مردی که اجراش کنه.
البته منم پایه همکاری هستم ولی پایه خیلی از همکاری ها بودم که دوستان بعد از مدتی رهاش کردن به امان خدا. که سر یکی دوتاش هم زیان مالی دیدیم هم زمانی روش صرف شده بود.
به هر حال دوستان زیادی هستند که اول با همه ذوق و شوق میان همکاری کنن ولی بعد از مدتی حالا به خاطر مشکلات و... همه چی رو رها میکنن و ممکنه حتی با این کارشون به یه گروه ضربه بزنن.
اینا توضیحات من در خصوص مرد انجام کار بود. :)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
اون قدیما ندیما یه طرح خوب (البته به نظر خودم) داشتم.
سایتی که به سایت ها و وبلاگ های دیگه امکانات رایگانی از قبیل چت روم بده.
دقیقا هم ذهنیتم روی همین چت روم بود! حالا فکر میکنی کسی پایه این کار باشه؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
ببینید من خیلی روی این طرح فکر کردم. میخواستم یه سایت بزنم به عنوان سایت اصلی! این سایت کارش این بود که وبمسترها توش ثبت نام میکردن و یه چت روم رایگان میگرفتن و توی سایت یا وبلاگشون لینک این چت رومارو میزاشتن.
بعد بالای صفحه اول چت روم (همون صفحه ای که طرف نامش رو وارد میکنه و میره برای چت) فضای تبلیغاتی ما بود.
حتی یه فکری زد به سرم که بالای چت روما در حین چت کردن افراد لینک وجود داشته باشه و اون لینک رو اجاره بدیم.
به هر حال این طرح بسیار بسیار میتونه سود ده باشه. به شرطی که مرد کارش باشه.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
طرح جالبيه واجب شد كه بيشتر و نزديكتر با هم صحبت كنيم اين آيدي منه الان منو اد كن و پي ام بده تا بيا هم بيشتر صحبت كنيم. شايد طرح هاي ديگه اي داشته باشيم

منتظرم

e_pana_t

سلام
باشه من شب شما رو اد میکنم. الان به یاهو مسنجر دسترسی ندارم.
در ضمن این پروژه یکی از ایده ها هست که هزینه هم داره! یعنی پر هزینه هست.
فعلا خدانگهدار تا شب

ashkaaaan

Registered User
لایک‌ها
13
من يه كارخونه تو پاكستان مي شناسم ( لوازم آرايشي بهداشتي پزشكي و ...) مي خواد با شركتاي ايراني در زمينه صادر كردن محصولاتش همكاري كنه. هر كس شركتي مي شناسه معرفي كنه.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
مثل این که کس دیگه ای توی این تاپیک پست نمیزنه!
و همه میخوان طرح های دست یک خودشونو برای خودشون نگه دارن. به هر حال همه طرح ها رو میشه با یه برنامه ریزی خوب به سود دهی رسوند.
دوستان دیگه یعنی واقعا نمیخواین طرح هاتونو مطرح کنید؟ شاید کسی پیدا شد و اونو اجرا کرد.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام
مثل این که کس دیگه ای توی این تاپیک پست نمیزنه!
و همه میخوان طرح های دست یک خودشونو برای خودشون نگه دارن. به هر حال همه طرح ها رو میشه با یه برنامه ریزی خوب به سود دهی رسوند.
دوستان دیگه یعنی واقعا نمیخواین طرح هاتونو مطرح کنید؟ شاید کسی پیدا شد و اونو اجرا کرد.

من که طرحی ندارم
اما فکر کنم اونایی که طرح دارند دوست دارند سهم خودشون بیشتر باشه و شرکای دیگشون سهم خیلی کمی داشته باشند یا اینکه اصلاً خودشون به تنهایی یک طرحی رو اجرا کنند

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
من که طرحی ندارم
اما فکر کنم اونایی که طرح دارند دوست دارند سهم خودشون بیشتر باشه و شرکای دیگشون سهم خیلی کمی داشته باشند یا اینکه اصلاً خودشون به تنهایی یک طرحی رو اجرا کنند
یک سئوال :) چه دلیلی داره یک طرح موفق را بزارن وسط سایت :D اینجا خیلی ها هستند(به کسی برنخوره فرض کنید خودم را میگم) که هم سرمایه اش را دارند و هم توانایی انجام طرح را ! کافیه طرح یا ایده را بگیرند و پیاده سازی کنند و صاحب طرح هم ؟؟؟ ...

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
راستش با كلي چك و چونه زدن با خودم و دوستام به اين نتيجه رسيدم كه يه تاپيك تو اين انجمن ايجاد كنيم تا محلي باشه براي تبادل نظر راجع به راه هاي مختلف كسب درآمد.

البته نه راه هايي كه اكثرا ميشناسنشون.
:)

البته هدف اصليم پيدا شدن طرح هاي عملي و خوب و پردرآمد و همچنين تشكيل يه گروه از بچه هاي فعاله تا شايد بتونيم در كنار يك ديگه و با همكاري هم يه كار بزرگ بكنيم البته به اميد خدا. :)

اينم بگم كه اگه طرحتون نياز به هزينه هم داشت اصلا نگران نباشيد. چون اونم ميشه جور كرد.;)

پس اين تاپيك بايد از طرح هاي ما بتركه مگه نه؟

ثابت مي كنيم كه ذهن خلاق جوون ايروني يعني چي:)

در ضمن مي تونيم ارتباطمونو وسيع تر هم كنيم. منظورم خارج از اينترنتو اين صحبت هاست.

منتظر طرح هاي خلاقانه تون هستم .

براتون آرزوي موفقيت مي كنم.

آخه برادر طرح خوب طرحيه که کسی ندونه و شما اوليش باشی
اونوقت شما ميگی همه بيان اينجا طرح های خوبشونو بگن؟؟؟
10000 نفر ديگه هم ببينن!
از تو اونهمه آدم يکی بره زودتر اونکارو بکنه که ديگه طرح شما زمين ميخوره...
ناراحت نشی..نيت شما خير بوده..دمتون گرم ولی اين راهش نيست!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
آخه برادر طرح خوب طرحيه که کسی ندونه و شما اوليش باشی
اونوقت شما ميگی همه بيان اينجا طرح های خوبشونو بگن؟؟؟
10000 نفر ديگه هم ببينن!
از تو اونهمه آدم يکی بره زودتر اونکارو بکنه که ديگه طرح شما زمين ميخوره...
ناراحت نشی..نيت شما خير بوده..دمتون گرم ولی اين راهش نيست!

سلام
من انقدر شاهد طرح های خوب و عمل نکردن افراد به اون ها بودم که دیگه ایمان آوردم اگه بهترین طرح ها رو هم اینجا بنویسم کسی به اونها عمل نخواهد کرد. یا خیلی کم از این طرح ها تاثیر گرفته میشه. در ضمن ما قراره اینجا فقط از طرح های خودمون اسم ببریم. یه توضیح کلی.
قرار نیست الگوریتم و اجرا و اهداف و ... رو روی این تاپیک قرار بدیم که.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
بنظر من طرح خوب باید تک باشه این یک ایتم که برای موفقیت لازمه دومین ایتم ایمان به اون طرح هست
شما اگه بهترین کیس با پتانسیل بالای باز پرداخت هم در ذهنت داشته باشی ولی اعتمادی در کار نباشه هیچی

من یکی دوتا طرح داشتم که براشون یه بیسی نوشته بودم اما به دلیل مشغله نیمه ولشون کردم تا فرصتی شد بیام توی پرسین تولز تاپیک بزنم وقتی پس از کلی مطلب نویسی رسیدیم سر بحث نوع طرح کلا بی خیال شدم !

چون هنوز من متوجه نشدم دوستان منظورشون از طرح و ایده خوب چیه ؟ مگر غیر از اینه که بازده مالی بالایی داشته باشه + شرایط و دید دید اجتماعی مناسب ؟
ئلی انگار برخی از افراد چیز دیگه ای توی ذهنشون هست @!

مشکل اینه که طرف میخواد با 400 - 500 تومن طرح خوب و کیوت بگیره و برداشت مالی مناسب و سریع داشته باشه از نظر فعالیتی هم زیاد خسته کننده نباشه ! و کل موارد شرعی و قانونی درش رعایت شده باشه

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
این یه مدلشه :)

کسب در آمد از تبلیغات
نحوه جذب بازدید کننده از موتورهای جستجو
محتوای سایت متنوع نه در یک موضوع خاص بلکه در مثلا 5 تا 10 موضوع
متناسب با تعداد مطالب سایت که ایندکس میشوند از موتور جستجو بازدید بیشتری خواهیم داشت
تولید مطالب : هر ده تا بیست دقیقه سایت با مطالب جدید آپدیت میشه !!

و اما خلاقیت ؟
اگر به زمان آپدیت توجه کرده باشید هر ده دقیقه تا بیست دقیقه نوشتم ؟!!
خب حتما میدونید تولید مطلب برای سایت کار وقتگیر و مشکل وب مسترها هست من یه سیستم طراحی کردم که اتوماتیک سایت را آپدیت میکنه :) دقتش در آپدیت کردن سایت 90% تا 80% است :)

این سیستم موضوع متن های روی اینترنت را تشخیص میده و اگر بدرد سایت بخوره اون متن را به سایت اضافه می کنه :) فقط همینجا بگم این سیستم rss خوان یا چیزی مثل این نیست که از یکسری خبرگزاری یا مثل این مطلب بگیره و مثل صدتا سایت دیگه تکراری کار کنه :) این سیستم موضوع متن را میفهمه :) مثل من و شما میتوانه بگه متن در باره چی هست :))

نمونه هایی از کارش را میزارم ببینید:

• كعبي: 3 ماه در تيمي ايراني بازي خواهم كرد . علاقه من بيشتر به پرسپوليس است
(ورزشى)

حسين كعبي درباره انتخاب تيم بعدي خود گفت: چند پيشنهاد خوب از تيم هاي داخلي و خارجي دارم. مدير برنامه‌هايم تمام مسايل را به خوبي زير نظر دارد تا بهترين گزينه را انتخاب كنم. وي افزود: دوست دارم در تيمي بازي كنم كه احساس آرامش داشته باشم. ترجيح مي دهم به مدت 3 ماه در ايران بازي كنم. كعبي گفت: مسئولان پرسپوليس، سپاهان و استقلال با مدير برنامه هايم مذاكراتي را داشته‌اند؛ اگرچه علاقه من بيشتر به پرسپوليس است. در اين زمينه، مدير برنامه هايم با حبيب ك ...
این نمونه متن تشخیص داده شده توسط سیستم هست که گفته مطلب ورزشیه :)
• بصيرت : قطعا راي صادره را عوض خواهيم كرد!!!
(ورزشى)

مطمئن باشيد كه راي صادره توسط شوراي استيناف برخواهد گشت "چون ما تاج را به عنوان نایب رئیس کفاشیان و ساکت را به عنوان نائب رئیس لیگ داریم" و امتيازاتي را كه قرار است از تيم فوتبال سپاهان كسر شود به هيچ وجه عملي نخواهد شد.مجيد بصيرت، سرپرست تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان افزود: باشگاه سپاهان اصفهان قطعاً در خصوص راي صادره كه منجر به كم شدن 5 امتياز از سپاهان و همچنين محروميت سه ماهه از ديدارهاي خانگي به شوراي عالي استيناف اعتراض خواهيم كرد.وي ...

خب این دوتا متن بالا را ببینید :) هر دو متن ورزشی هستند و توسط سیستمی که نوشتم تشخیص داده شدن که ورزشی هستند !
یعنی کامپیوتر میفهمه که متن در مورد چی هست نمونه های دیگه هم میزارم ببینید تشخیص چقدر دقیقه :)

• • ستاری‌فر: با این درآمد عظیم نفتی کجا ایستاده‌ایم؟
(اقتصادى)

ستاری‌فر: با این درآمد عظیم نفتی کجا ایستاده‌ایم؟
آقای ستاری‌فر در نامه خود به آقای احمدی نژاد به دفاع از پرداخت یارانه های مستقیم به طبقات کم درآمد ایران پرداخته استمحمد ستاری‌فر، رئیس پیشین سازمان منحل شده مدیریت و برنامه ریزی ایران، در نامه ای سرگشاده به محمود احمدی نژاد، اقتصاد این کشور را دچار 'بیماری صعب‌العلاجی' دانسته که در آن دولت با اتکا به درآمد نفتی حاکم بلامنازع است و خطاب به رئیس جمهور ایران پرسیده "ما با این پشتوان� ...

• نگاهی به معمای حشره آب سوار
(فن آورى)

دانشمندان توضیح جدیدی برای توانایی معجزه آسای حشره «آب سوار» برای راه رفتن بر روی سطوح مایع بدون غرق شدن در آن، ارائه كرده اند. به گزارش ایرنا، راه رفتن بر روی آب كه برای انسان مانند یك معجزه بشمار می آید، برای آب سوار بسیار ساده است و دانشمندان اكنون از راز این توانایی شگفت انگیز پرده برداشتند. دانشمندان كره جنوبی می گویند كه موفق شده اند پاسخ این معما را كه این حشره چگونه روی سطوح مایع راه می رود و در آن غرق نمی شود، بیابند. «هو یونگ كیم» و « ...

برای خودم وقتی به نتیجه رسیدم خیلی جالب بود :) الان دیگه عادی شده :D فقط اطلاعی ندارم بدانم قبلا چنین کاری انجام شده یا نه ؟؟
البته این سیستم خیلی کاربرد های دیگه هم میتونه داشته باشه :) مثلا میتونه خیلی راحت تمام مطالب مثلا مربوط به دانلود آهنگ را تشخیص بده ! یا مثلا سایت های و مطالب غیر اخلاقی را تشخیص بده ...

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
چه جالبه اسکریپتت.
تبریک میگم حالا میشه یه سایت زد که خودشو کامل آپدیت کنه؟

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
چه جالبه اسکریپتت.
تبریک میگم حالا میشه یه سایت زد که خودشو کامل آپدیت کنه؟
یک سایت باهمین روش درست کردم :) تقریبا دوهفته هست که با روشی که بالا گفتم داره خودش را کامل آپدیت میکنه :) در حال تست هستش فعلا :) منم توی امتحانات دانشگاهم :D تقریبا یکماه دیگه وقتم آزاد بشه رسما معرفیش میکنم :)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
یک سایت باهمین روش درست کردم :) تقریبا دوهفته هست که با روشی که بالا گفتم داره خودش را کامل آپدیت میکنه :) در حال تست هستش فعلا :) منم توی امتحانات دانشگاهم :D تقریبا یکماه دیگه وقتم آزاد بشه رسما معرفیش میکنم :)

خوشحال میشم.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام من اومدم جلو!
ولی به چی نیاز دارین؟
اگه به مثلا مهندس تاسیسات نیاز دارین من نیستم! :دی
شما اول بگین که به چه کسی یا چیزی یا دانشی احتیاج دارین که من بقیه ببینیم.
موفق و پیروز باشید

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
هرکسی طرح نو داشته باشه، خیلی ببخشید مگه احمق باشه که بیاره اینجا پابلیک کنه !

این تاپیک هم واسه همین بنا شده که یکی بیاد از فکر بقیه نون بخوره !
67.gif

پیشنهاد میکنم این بحث ها رو ول کنید که نتیجه ای جز دزدیدن فکرهاتون رو نداره.

یکی از آشناهای ما ناشر هست، چند سال پیش راجع به یه کتاب کوچیک و جیبی خیلی پر طرفدار باهاش صحبت کردم که حاضرم بنویسمش. به دو ماه نکشید با کمال بعجب همون عنوان کتاب رو تو انقلاب دیدم که چاپ شده !
اونم همون آشنامون چاپ کرده بود و ماشالا به چاپ دوازدهم هم رسید. این وسط فقط من پشت دستمو داغ گذاشتم که دیگه خامی نکنم.

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که طرحی ندارم
اما فکر کنم اونایی که طرح دارند دوست دارند سهم خودشون بیشتر باشه و شرکای دیگشون سهم خیلی کمی داشته باشند یا اینکه اصلاً خودشون به تنهایی یک طرحی رو اجرا کنند.

تأیید میشه، یا طرف خودش طرح رو با فکر خودش اجراء میکنه و یا برای کمک بیشتر میره یک برنامه نویس در زمینۀ مربوط رو استخدام میکنه تا طرحش رو سریع تر و بدون همکاری مستقیم به پایان ببره.​

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
کمکی از من بر میومد هم بگید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا