برگزیده های پرشین تولز

من پولدار شدم

sis.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر بهتون خبر برسه توی قرعه کشی یکی از بانک های ریالی ایران برنده 100 میلیون تومن یا برنده یک ماشین پراید شدین همین الان چکار میکنین
1- کامپیوترتون که تقریبا قدیم شده رو از پنجره به پایین پرتا میکنید
2-سکته میزنید
3-زلزله میشه توی خونه
4-میگید بی خیال همش شوخی و دروغه
5-باهاش زوجه اختیار می کنید

fanoos

Registered User
لایک‌ها
0
این اتفاق برای ما افتاده در سال 81 یه دستگاه پژو 206 از بانک ملی جایزه بردیم اما هیچ یک از کارهایی که شما گفتید رو انجام ندادم :D

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
میرم عمله زیبایی میکنم بعدش منتظر میشم دوباره برنده شم برم زن بگیرم

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
میریزم به حسابم کنار اون 2 میلیارد :D

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
اگر بهتون خبر برسه توی قرعه کشی یکی از بانک های ریالی ایران برنده 100 میلیون تومن یا برنده یک ماشین پراید شدین همین الان چکار میکنین
2-سکته میزنید
3-زلزله میشه توی خونه

سلام
خوشبختانه من اعتقادات خاصی توی زندگیم دارم. هیچ وقت حساب قرض الحسنه باز نکردم.به خاطر همین اعتقادات. دلیلشم این بود که میترسیدم یه وقت برنده یه جاییزه بشم و یه عمر خودم و اطرافیانم به شانس و لاتری و ... اعتقاد پیدا میکردیم. شاید در ضمیر ناخود اگاهمون.که این موضوع برای کار من سمه!
شانس و ... وجود نداره. همش برگرفته از اعمال خودمونه. ولی اگه کسی شانسشون به دست احتمالات ریاضی بسپاره واقعا در حق خودش یه جنایت انجام میده.
به خاطر همین توی زندگیم هیچ وقت از این کارا نکردم. فقط به بار که بچه بودم یه برگه ارمغان بهزیستی خریدم! همین.
خدارو شکر که هیچی برنده نشدم. :rolleyes:

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
زلزله میشه توی خونه
rolleyessmileyanim.gif

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
یه آرشیوه 10000 تایی dvd میخرم :blink:

farshadtx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک سیستم می خرم که بازی نصب نشده رو اجرا کنه :D
ولی نه جدا یک سیستم مشت میبندم + یک سری نرم افزار قانونی و اصل+یک پاکت پیسی تاچ کروز
آخرش چیزی تهش موند یک ماشینم میخرم :D

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
ماشینم درست میکنم شاید یه هدرزم بندازم . بقیشم نمیدونم چیکار میکنم .

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یادمه همین چیزی رو که شما میگی رو چند سال پیش (10- 12 سال پیش) به شکل یه فیلم درست کرده بودن.

توش به یه زوج جوون یه مقدار پول (یادم نیست دقیقا چقدر!) حدود همین 100 میلیون شما دادن و گفتن اگر بتونید این پول رو تا بعد از ظهر خرج کنید بهتون جایزه ی بهتری میدیم!!

خوب اون موقع خرج کردن 100 میلیون برای یه صبح تا بعد از ظهر کار راحتی نبود. هر چی خرج میکردن تمومی نداشت! ولی خوب الان نمیگم 100 میلیون کم پولیه ولی دیگه سیستم پایین انداختن و ... رو هم نداره!

gheymeh

Registered User
لایک‌ها
67
[IMG]http://khatati.com/draw.aspx?st=54221[/IMG]
یادمه همین چیزی رو که شما میگی رو چند سال پیش (10- 12 سال پیش) به شکل یه فیلم درست کرده بودن.

توش به یه زوج جوون یه مقدار پول (یادم نیست دقیقا چقدر!) حدود همین 100 میلیون شما دادن و گفتن اگر بتونید این پول رو تا بعد از ظهر خرج کنید بهتون جایزه ی بهتری میدیم!!

خوب اون موقع خرج کردن 100 میلیون برای یه صبح تا بعد از ظهر کار راحتی نبود. هر چی خرج میکردن تمومی نداشت! ولی خوب الان نمیگم 100 میلیون کم پولیه ولی دیگه سیستم پایین انداختن و ... رو هم نداره!

تو یکی از قسمت های سریال خانه سبز هم بود . فرید و لیلی به عنوان زوج خوشبخت

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

یادم نیست شایدم همینی باشه که شما میگی و شاید مبلغش هم اونطوری که من گفتم نباشه ولی محتوای اصلیش همین بود.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
یه ماشین میخرم بقیشم یا خونه میخرم یا زمین!:D

maryamarc87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من اگه پولدار شدم مسلما از طمع زیاد باز میرم دنبال پول بیشتر کا ش یشد اینطور نبودیم

دقیقا من دیشب داشتم به همین فکر میکردم!

میگفتم چرا آدمیزاد اینطوریه؟!

قبلنا مثلا میگفتم اگه بتونم یه جوری پس انداز کنم که آخر ماه برام فلان قدر بمونه کلی کار کردم.

ولی الان که فکرش رو میکنم میبینم چند برابر اون رو هم آخر ماه پس انداز میکنم ولی بازم احساس میکنم کمه!

داشتم فکر میکردم که اگر به یه آدمی بقول این دوستمون 100 میلیون هم بدن باز میگه کاشکی میشد یه 100 میلیون دیگه هم داشتم باهاش فلان کار رو میکردم!!

آدمیزاد اگر سیرمونی داشت هیچوقت این همه جنگ و جدال برای بیشتر داشتن تو دنیا بوجود نمیومد! :hmm:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
2-سکته میزنید
3-زلزله میشه توی خونه

يعني واقعا اين پول خيلي زياده ؟ :eek: ديگه 100 ميليون اين كارا رو نداره ... اگر كسي چنين كاري بكنه خيلي بيچارست

البته زماني كه بخواد سكته كنه يا زلزله به پا كنه

تاييد ميشه :)

nikita-83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يعني واقعا اين پول خيلي زياده ؟ :eek: ديگه 100 ميليون اين كارا رو نداره ... اگر كسي چنين كاري بكنه خيلي بيچارست

البته زماني كه بخواد سكته كنه يا زلزله به پا كنه

تاييد ميشه :)

این حرفها برای من و شما که توی خونه گرم و نرممون نشستیم راحته
خودته بذار جای کسی که پول زیادی نداره، اجاره نشینه، توی زندان افتاده واسه یک میلیون چک برگشتی، به سختی دخل و خرج خونوده اش رو جور میکنه!
یا اصلا" جوونی که میخواد مستقل باشه، دیگه از باباش پول نگیره، میخواد ازدواج کنه!

فکر نمی کنی واسه همچین آدمهایی 100 میلیون میتونه زندگی رو از این رو به اون رو کنه؟ همین تحول از زلزله 8 ربشتری هم قوی تره! اگرم خیلی حساس بشه و مریض حال ممکنه سکته رو هم بزنه!:)

من خودم اگه درحال حاضر همچین پولی به دستم بیاد سعی می کنم یه بیزینس کوچک باهاش شروع کنم و دست خودم و چهار نفر دیگه رو بند کنم! پول زیادی نیست اما هنوزم میشه باهاش یه کارایی کرد.

charshakh.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
40 تومنشو مي دادم icann نماينده مستقيم و اينا :D
10 تومنشو مي دادم واسه برنامه سايتو ...
با 50 تومن بقيشم يه dc سركاري تو مشهد راه مي انداختم :)) !!

بالا