برگزیده های پرشین تولز

يك پيشنهاد (شمارش پستها)

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
با توجه به اينكه دوستان عزيزي كه توو بخش گفتگو پيرامون مسايل مربوط به فروم پست ميزنن، هدفشون فقط كمك به بهبود فروم هست و به طور حتم اين كار رو بدون هيچ چشم داشتي انجام مي دن،‌ به عنوان يك پيشنهاد مي خواستم اگه بشه پستهايي كه اينجا زده ميشه هم شمارش نشه.

پ.ن. : مجبور بودم جمله بندي رو اينطوري بنويسيم تا مورد عنايت دوستان قرار نگيرم! به نظرم هر پيشنهادي كه داده ميشه ، درست يا غلط، فكر كنم دوستان نبايد سر خود پيشنهاد دهنده رو براي افزايش پستهاشون مورد تمسخر قرار بدن! تا با يك تير، 2 نشون زده باشن، هم افزايش تعداد پست هم تفريح! اما از زمان نوشته شدن پيشنهاد تا بررسي يكي از مديران،‌يهو تاپيك پر ميشه از 3-4 صفحه پست ( به قول مديران اسپم!!!)‌

پيشنهادي كه دارم اينه كه قانوني گذاشته بشه كه كسي كه پيشنهاد ميده، ديگران حق جواب دادن به پيشنهاد يا نظر دادن در اون مورد رو نداشته باشن،بعد از اينكه تيم مديران در مورد اون پيشنهاد شور كرد،‌نظر خودشون رو (چه مثبت چه منفي ) با جمله بندي اي منطقي به نظر سنجي بزارن! بعضي پيشنهاد ها رو ديدم كه به ذات موضوع بدي نبودن و اصولا شايد مطرح كننده اون رو مناسب مطرح نكرده اما خود پيشنهاد قابل بحث و بررسي بوده. ولي ظرف چند دقيقه تاپيك به نحوي به تمسخر كشيده شده كه تنها كاري كه از دست مديران بر اومده قفل كردن اون تاپيك بود!

به عنوان مثال با موج جديد فيل تر كردن ها ، اينكه بعضي آواتور ها متعادل تر بشه پيشنهاد خيلي ناجوري هم نبود! اما اينكه توو اين پيشنهاد اشخاصي مثال زده بشن يا موضوع خيلي تند مطرح بشه هم شايسته نبود، درنهايت از همه بدتر برخورد بعضي دوستان با موضوع بود. شايد اگه تيم مديرتي به طوري منطقي اعلام مي كرد كه آيا كاربران با متعادل تر كردن آواتور ها موافق هستند يا خير؟ ، نتايج نظر سنجي به نتايج بهتري مي رسيد و تاپيك قفل نمي شد و بين تعدادي از دوستان اخلاف پيش نميومد.( همين كار من كه مثال زدم درست نبود، چون ممكنه مخالفان اون تاپيك به مخالفت از اين تاپيك من بيان و موافقان هم اينجا براي حق خواهي ! اما چاره ديگه اي نداشتم، از همه معذرت مي خوام )

همينطور مطرح شدن اين پيشنهاد از طرف تيم مديرتي باعث ميشه كه مخالفان و موافقان پيشنهاد، به خاطر پيشنهاد دهنده ، نتونن تاپيك رو به انحراف بكشن.

اميدوارم هيچ كدوم از دوستان، فكر نكنن كه من منظورم شخص يا موضوع خاصي بوده، فقط يك پيشنهاد بود،اگر مثالي هم زدم منظوري نداشتم و فقط هدفم واضح تر شدن خواسته ام بود.

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
مخالفم ، پست های با ارزش من اینجا شمرده نشه بسیار ناراحت میشم

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
منم با اين پيشنهاد مخالفم!وقتي اكثريت يوزرها به نظرشون يك پيشنهاد نفرت انگيز باشه(مثل تلاش براي تحميل يك عقيده به ديگران با سوئ استفاده از شرايط خاص!) تاپيكش ميره هوا!اين حق مسلم يوزرهاي فرومه!;)
در ضمن كاهش حضور يوزرها در گفتگو پيرامون فروم كه نتيجه قطعي اين قانون در صورت تصويبه! به نفع فروم نيست!
گفتگو ژيرامون فروم بايد اازد باشه چهار تا پست اسپم برا شوخي يا برخورد شديد با تاپيك و پيشنهادي كه به مسائل خصوصي و شخصي كاربران كار داره اينقدر سر و صدا نداره!بايد كسي كه پيشنهاد مي ده خط قرمزهاي ورود به حريم شخصي يوزرهال رو نشكنه!

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
منو باش مي خواستم پيشنهاد كاپ اخلاق كنم براي اونهايي كه معمولا اينجا رو بمباران ميكنن! :p اما چندين ساعت بود تزكيه نفس كرده بودن (روزه گرفته بودن ظاهرا ) و توو اين تاپيك نيومده بودن :blink:

نگو اين 15-16 ساعت رو كلا PT نيومده بودن :p

لااقل يكي بگه حالا من و تاپيكمم قراره بريم هوا ؟

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
منو باش مي خواستم پيشنهاد كاپ اخلاق كنم براي اونهايي كه معمولا اينجا رو بمباران ميكنن! :p اما چندين ساعت بود تزكيه نفس كرده بودن (روزه گرفته بودن ظاهرا ) و توو اين تاپيك نيومده بودن :blink:

نگو اين 15-16 ساعت رو كلا PT نيومده بودن :p

لااقل يكي بگه حالا من و تاپيكمم قراره بريم هوا ؟

چرا حالا مي زني!:lol:كجاي پستم از نظرت ايراد داره!;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
من موافقم كاملا !!!

حالا نشمردن پستا به كنار !:(يعني موافقين وقتيكسي يك پيشنهاد ميده بجز مديرا هيچكس حق نظر دادن نداشته باشه!;)
به نظر من(و اكثر يوزرهاي قديمي !) بخاطر چهارتا اف تاپيك نبايد قصيريه رو اتيش زد!;)

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
حالا نشمردن پستا به كنار !:(يعني موافقين وقتيكسي يك پيشنهاد ميده بجز مديرا هيچكس حق نظر دادن نداشته باشه!;)
به نظر من(و اكثر يوزرهاي قديمي !) بخاطر چهارتا اف تاپيك نبايد قصيريه رو اتيش زد!;)
برادر شیان عنوان Registered User چقدر بهت میاد شبیه این انسانای خوب شدی

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
تایید میشه ، حالا دو تا پست پایین یا بالا ، نظر بقیه که کشک نیست و...

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
من كه گفتم همه نظر بديم
يعني گفتم نظر سنجي شه!
بالاي تاپيك تيك بلي خير بزنيم
يعني اينكه خيلي از كاربرها، از شركت توو بحث خودداري ميكنن! (البته اين تربيت شكست آوريه كه توو دوران مدرسه براي ماها بوجود مياد! هميشه از اينكه توو بحثي شركت كنيم خجالت ميكشيم)
اما من پيشنهادم كلا اين بود كه مدير ها جمله بندي خواسته رو مناسب كنن( همون عدم شكستن حريم مصوصي افراد)‌بعد تاپيك رو به صورت نظر سنجي در بيارن

اينطوري لااقل تعداد افراد بيشتري مي تونن نظر بدن

NSA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با این پیشنهاد موافقت میکنم. شاید با اجرای این طرح ورود بچه پیشی های لوس چینی به این بخش کم بشود.

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
من كه گفتم همه نظر بديم
يعني گفتم نظر سنجي شه!
بالاي تاپيك تيك بلي خير بزنيم
يعني اينكه خيلي از كاربرها، از شركت توو بحث خودداري ميكنن! (البته اين تربيت شكست آوريه كه توو دوران مدرسه براي ماها بوجود مياد! هميشه از اينكه توو بحثي شركت كنيم خجالت ميكشيم)
اما من پيشنهادم كلا اين بود كه مدير ها جمله بندي خواسته رو مناسب كنن( همون عدم شكستن حريم مصوصي افراد)‌بعد تاپيك رو به صورت نظر سنجي در بيارن

اينطوري لااقل تعداد افراد بيشتري مي تونن نظر بدن
ببخشید ولی شما با اینکه تازه عضو شدی ولی خیلی نظرات داشتی تا حالا ها :دی (شوخی بود جدی نگیر)

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
من با این پیشنهاد موافقت میکنم. شاید با اجرای این طرح ورود بچه پیشی های لوس چینی به این بخش کم بشود.

اين يك مثال هست براي درخواستي كه اينجا كردم!
هر كسي اعتماد به نفس و اعصاب تحمل اين جور پستها كه معمولا توو جواب پستها زده ميشه رو ندراه!
اينه كه در نهايت 7~10 نفر ميان توو تاپيك، چند نفر رو خورد مي كنن!! بقيه هم حوصله بحث ندارن! ميگن هر طور باشه مهم نيست! نظر نمي دن!

اينكه ميگين مگه نظر بقيه مهم نيست! من مي گم اين بقيه همه هستن! نه گروه خاصي!

توو نظر سنجي و زدن تيك بلي خير، اينطوري نظر ها تحميل نميشه!

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
100% موافقم!
این بخش داره به کلنی اسپرها تبدیل میشه!!

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
من هم مخالفم خودتون هم میدونید اینجا غیر از تعداد محدودی پستی نزدم منتها کاملا مخالفم
همینطور که با شمرده نشدن پستها تو گفتگوی آزاد مخالفم چون همین باعث شده رسیدگی کمتر بشه و به این وضع دچار بشه
منتها انگار بعضیها صبح تا شب فکر میکنند فکر میکنند که بیان چه حرفی بزنن چیزی یادشون نمیافته میگن بزار برم اینجا یه ایده بدم
چه معنی داره
مخالف
باید شمرده بشه
download.aspx

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
من هم مخالفم خودتون هم میدونید اینجا غیر از تعداد محدودی پستی نزدم منتها کاملا مخالفم
همینطور که با شمرده نشدن پستها تو گفتگوی آزاد مخالفم چون همین باعث شده رسیدگی کمتر بشه و به این وضع دچار بشه
منتها انگار بعضیها صبح تا شب فکر میکنند فکر میکنند که بیان چه حرفی بزنن چیزی یادشون نمیافته میگن بزار برم اینجا یه ایده بدم
چه معنی داره
مخالف
باید شمرده بشه
download.aspx
صد در صد تایید میشه

بالا