برگزیده های پرشین تولز

flash drive ویروسی شده!

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
اقا من flash drive خودمو دادم به یکی که یه سری فایل مهم برام بریزه, بنده خدا گفت که سیستمش ویروسیه و سیستم من رو هم ویروسی میکنه اما چون فایلها واقعا ضروری بودن دیگه قبول کردم!
هنوز flash drive رو وصل نکردم به لپتابم, میخوام بدونم باید چیکار کنم که فایلها بمونن ولی سیستم ویروسی نشه؟:D
اخه به احتمال زیاد ویروسش یه طوری هست که با anti-virus کشته (clean) نمیشه!! واسه همین اگه مستقیم وصلش کنم یحتمل یا سیستم ویروسی میشه یا انتی ویروس(Pc-cillin 2008) میزنه و فایلهارو پاک میکنه سریع!!
من تو فکر یه نقشه استراتژیک بودم که از کامپیوتر های دانشگاه استفاده کنم! یعنی همه securityهای کامپیوتر رو اول shut down کنم بعدش فلشو وصل کنم و اول سریع ازش تو یه فلش دیگه بک آپ بگیرم بعدش ببینم چیکار میتونم بکنم روش!!
ولی نمیدونم بعدش واقعا چیکار میتونم بکنم!!:hmm:
از دوستان کسی میدونه چه طوری میشه این فایلهارو داشت و سیستم هم ویروسی نشه؟!!:eek:

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
یه فولدر درست کن ، فایل ها رو بریز روی کامپیوترت ، با آنتی ویروس بگردشون که ویروسی نباشه ، بعد فلاشت رو فرمت کن فایل ها رو بریز سر جاش !

تموم شد و رفت !

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
کامپیتور خودم منظورتون کامپیوتر دانشگاست؟! چون اگه تو لپتابه خودم بریزم که احتمال بسییییییار زیاد ویروسی میشه!
اگه اینطوری بشه که خیلی خوبه ولی من فکر میکنم انتی ویروس نتونه فایلهارو clean کنه واسه همین یا quarantine میکنه یا هم که در جا پاکشون میکنه!!

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
کسی پیشنهاد دیگه ای نداشت؟!:D
تو این فلش یه عالمه تقلب و امتحانای سال قبله! بهش واقعا نیازه:rolleyes:
از اساتید در این زمینه خواهش میکنم یه فکری بکنین ما fail نشیم کرسهامونو:D
مرسی;)

FAB81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
nod32 بهترین هست . البته . این شرکت های آنتی ویروس یک سیستم اکنر آنلاین دارند . بازم سوالی بود من در خدمتم

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
ممنون:happy:
با nod32, spy sweeper, CA antivirus, Pc-Cillin و یکی 2 تا دیگه اسکن کردم و هر ویروسی شناختن پاکش کردن...ایشالا که تمیز شده:rolleyes:
ببین واسه نمره ادم چه کارهایی که نمیکنه:D

بالا