برگزیده های پرشین تولز

آيا rapidleech از پهناي باند كم مي كنه

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام من اين برنامه rapidleech در هاستم كپي كردم آيا مثلا لينكي كه از راپيد ميگرم مثل 10 مگابايت و تبديل مي كنه به لينك مستقيم و در تنظيمات rapidleech محل سيوش رو در يك هاست مجاني گذاشتم آيا از پهناي باند من كم مي كنه يا نه؟

morteza_mzh

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
شرمنده که سوال بی ربط میپرسم!
میشه دقیقا نحوه درست کردن همچین چیزی رو توضیح بدی. چون من چند تا سایت مرتبط با leech کردن پیدا کردم که با هیچ کدوم نتونستم فایلی رو تبدیل به لینک مستقیم کنم . ممنون میشم که اسم یا لینک دانلود برنامه مربوطه و نحوه کار با اون رو بم توضیح بدی.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام من اين برنامه rapidleech در هاستم كپي كردم آيا مثلا لينكي كه از راپيد ميگرم مثل 10 مگابايت و تبديل مي كنه به لينك مستقيم و در تنظيمات rapidleech محل سيوش رو در يك هاست مجاني گذاشتم آيا از پهناي باند من كم مي كنه يا نه؟

بله من روی یک هاست ازش استفاده میکنم و روی پهنای باند تاثیر دارد

البته پارسال روی یه هاستی استفاده کردم اصلاً به پهنای باند کاری نداشت

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
شرمنده که سوال بی ربط میپرسم!
میشه دقیقا نحوه درست کردن همچین چیزی رو توضیح بدی. چون من چند تا سایت مرتبط با leech کردن پیدا کردم که با هیچ کدوم نتونستم فایلی رو تبدیل به لینک مستقیم کنم . ممنون میشم که اسم یا لینک دانلود برنامه مربوطه و نحوه کار با اون رو بم توضیح بدی.
برای این اسکریپت نیاز به یه هاست قوی دارید

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
بله کم میکنه. یه 10 مگ بابت اینکه رو هاست دانلود میشه ...
یه 10 مگ هم بابت اینکه از هاست روی کامپیوتر شما دانلود میشه !

بالا