برگزیده های پرشین تولز

مشکل با پست پیشتاز !

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دوستان فکر کنم اکثر کسایی که مثل من با پست زیاد کار میکنن چند وقتی هست که خیلی از وضعیت رسیدن بسته ها ناراضی شدن !
مسئله اینجاست که همیشه بسته هایی که از تهران برای من ارسال میشد ظهر روز بعدش حدود ساعت 1 میرسید !
مدتی هم بسته ها بعد از دو روز و حدود ساعت 4 بعد از ظهر میرسه !
الان هم یه بسته شنبه برای من ارسال شده و هنوز نرسیده !!! امروز که زنگ زدم بعد از حدود 3 ساعت موفق شدم با سرکار خانوم صحبت کنم و ایشون فرمودن بسته شما همون شنبه ورودی خورده !!! ولی چون هوا خرابه پستچی نمیتونه بیاره ! خودتون بیاید بگیرید !!!
خوب اگه اینجوری بود و نمیخواستم بسته سریع برسه که خودم با دوچرخه میرفتم میگرفتم ! پس این پیشتازش دیگه چه معنی داری ؟ این پولی که میگیرن برای چیه ؟!

بعضی ها هم میگن بسته ها رو چک میکنن که منم تا حدودی به این قضیه شک کردم یعنی احساس کردم که بسته دست خورده ! یکی از مسئولین پست هم چند روز پیش همین رو گفته بود !
حالا این هم مهم نیست باز که میکنن حداقل سریع ببندن بیارن تحویل بدن ! ( احتمالا رایترشون خرابه هنوز نتونستن کپی کنن !!! )

کلا منظورم اینه که قوانینشون چطوریه حداکثر تاخیری که مجازه چقدره ؟! میشه شکایت کرد یا نه ؟! و ...
ممنون

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
دوستان فکر کنم اکثر کسایی که مثل من با پست زیاد کار میکنن چند وقتی هست که خیلی از وضعیت رسیدن بسته ها ناراضی شدن !
مسئله اینجاست که همیشه بسته هایی که از تهران برای من ارسال میشد ظهر روز بعدش حدود ساعت 1 میرسید !
مدتی هم بسته ها بعد از دو روز و حدود ساعت 4 بعد از ظهر میرسه !
الان هم یه بسته شنبه برای من ارسال شده و هنوز نرسیده !!! امروز که زنگ زدم بعد از حدود 3 ساعت موفق شدم با سرکار خانوم صحبت کنم و ایشون فرمودن بسته شما همون شنبه ورودی خورده !!! ولی چون هوا خرابه پستچی نمیتونه بیاره ! خودتون بیاید بگیرید !!!
خوب اگه اینجوری بود و نمیخواستم بسته سریع برسه که خودم با دوچرخه میرفتم میگرفتم ! پس این پیشتازش دیگه چه معنی داری ؟ این پولی که میگیرن برای چیه ؟!

بعضی ها هم میگن بسته ها رو چک میکنن که منم تا حدودی به این قضیه شک کردم یعنی احساس کردم که بسته دست خورده ! یکی از مسئولین پست هم چند روز پیش همین رو گفته بود !
حالا این هم مهم نیست باز که میکنن حداقل سریع ببندن بیارن تحویل بدن ! ( احتمالا رایترشون خرابه هنوز نتونستن کپی کنن !!! )

کلا منظورم اینه که قوانینشون چطوریه حداکثر تاخیری که مجازه چقدره ؟! میشه شکایت کرد یا نه ؟! و ...
ممنون

سلام
مشکل اصلی شرایط بد جوی هست و بس .. روال کار پست تغییر نکرده فقط سیستم شون کند شده به خاطر شرایط آب و هوا ...

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
مشکل اصلی شرایط بد جوی هست و بس .. روال کار پست تغییر نکرده فقط سیستم شون کند شده به خاطر شرایط آب و هوا ...

ممنون
امیدوارم که اینطور باشه !
ولی آخه اینجا الان خبری نیست ! آفتابیه ! بسته هم که سه روزه رسیده !
از قوانین کسی خبری نداشت ؟!

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
اتفاقا منم 5 روز پيش يه بسته سفارش دادم هنوز كه نرسيده :hmm:

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
این روزا روال مشخصی نداره ، داشتم بسته ای که فرستادم 1 هفته بعد رسیده....اصلاً معنی نداره ، مگه شرایط جوی چشه...
فقط بعضی وقتی مشکل هواپیماست که پروازای باری بین شهری کنسل میشه ، وگرنه حمل بسته تا در خونه که مشکلی نیست ، ملت همه تو این هوا دارن رفتو آمد میکنن!

ولی مشکلی که جدیداً برای من درست شده اینکه اینا میگن بخشنامه اومده که سی دی رو قبل از ارسال باید چک کنن!!
من کلی توپیدم که یعنی چی ، بسته های داخلی رو کسی حق نداره چک کنه...
اما خب چون من DVD ارسال میکنم ، اینام DVD رام ندارن... بیخیال میشن...

gheymeh

Registered User
لایک‌ها
67
[IMG]http://khatati.com/draw.aspx?st=54221[/IMG]
بالاخره تو این روزهای برفی و سرما کار همه جا کند می شه و پست هم یکی از اونهاست .

پستچی بدبخت هم که نمی تونه تو این سرما خودش رو به آب و آتیش بزنه .

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
این روزا روال مشخصی نداره ، داشتم بسته ای که فرستادم 1 هفته بعد رسیده....اصلاً معنی نداره ، مگه شرایط جوی چشه...
فقط بعضی وقتی مشکل هواپیماست که پروازای باری بین شهری کنسل میشه ، وگرنه حمل بسته تا در خونه که مشکلی نیست ، ملت همه تو این هوا دارن رفتو آمد میکنن!

ولی مشکلی که جدیداً برای من درست شده اینکه اینا میگن بخشنامه اومده که سی دی رو قبل از ارسال باید چک کنن!!
من کلی توپیدم که یعنی چی ، بسته های داخلی رو کسی حق نداره چک کنه...
اما خب چون من DVD ارسال میکنم ، اینام DVD رام ندارن... بیخیال میشن...

اتفاقا من سوال کردم که چون هواپیما نمیپره دیر میرسه گفت: نه ! با کامیون میفرستیم !!!

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان مشکل من اینه که میگن سی دی هاتون قبل از ارسال باید تمام و کمال چک بشه
یعنی واقعا این حق را د ارند که سی دی یا دی وی دی را چک کنند ؟
من اگه یه فیلم بفرستم با زبان اصلی بهم گیر میدن
کسی راهی سراغ نداره ؟

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
دوستان مشکل من اینه که میگن سی دی هاتون قبل از ارسال باید تمام و کمال چک بشه
یعنی واقعا این حق را د ارند که سی دی یا دی وی دی را چک کنند ؟
من اگه یه فیلم بفرستم با زبان اصلی بهم گیر میدن
کسی راهی سراغ نداره ؟

میگن که جدیداً بخشنامه اومده.... هرچند بعضی از معمورای بی فرهنگ پست قبل از اون هم تا سی دی میدیدن خیال میکردن داریم اقدام علیه امنیت ملی میکنیم!
بستگی به اون متصدی پست مربوطه داره... اگه دیدی خیلی گیر بود برو یه پست دیگه...

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
بچه ها یه مدتی هست منم یه بو هایی بردم مبنی بر باز کردن بسته های سی دی
الان یکی دو بار هست بسته های سی دی که میفرستن دیگه سرش منگنه نخورده فقط همون چسب معمولی هست
من که اهل فرستادن فیلم و اینا نیستم چند باری ایوک فرستادم یکی از آقایون میگفت برچسب هایی که زده بودم دستکاری شده بوده
ولی فکر کنم اگه سی دی یا دی وی دی رو تو یه مقوایی جعبه ای چیزی بزارن که از بیرون نشه فهمید سی دی هست این موجودات کاری به کارش نداشته باشن
بازم میشه فهمید ایندفه یه نفر به طور تابلو سی دی بفرسته و تشونه بزاره ببینه چی میشه

موفق باشید

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
پس یعنی به شما گیر نمیدن
بابا اینجایی که من هستم میگه برو از فرهنگ ارشاد نامه بیار
خوب من کارم فروش سی دی باشه نمیشه که هر روز برم فرهنگ ارشاد
این همه ملت روش اینترنتی سی دی و دی وی دی داره
واقعا که از مشهد و تهران راحت می فرستن اینجا به ما گیر میدن
ملت ماهواره و رسیور پست میکنه ما یه سی دی رو موندیم توش
خوب چرا به پست کردن ماهواره گیر نمیدهند ؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
دیر رسیدن که بخاطر ای و هواست .........
اما تا حالا به من کسی برای محتویات بسته گیر نداده!!!!!!!!!! اصلا بهشون نگید توش سی دی بید!!!!! میپرسن؟؟؟

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
دیر رسیدن که بخاطر ای و هواست .........
اما تا حالا به من کسی برای محتویات بسته گیر نداده!!!!!!!!!! اصلا بهشون نگید توش سی دی بید!!!!! میپرسن؟؟؟
بسته به شهر و منطقه فرق داره... که اونم مربوط میشه به فرهنگ اون مسئول...
من که خونم پاین شهره مشهد هست ، پست سر کوچمون هست ، اما نمیرم اونجا ... چون فکر میکنه من حتماً دارم با سی دی فیلم پرنو پست میکنم اینور اونور...

والا من از یه جا شنیده بودم که اینا حق ندارن مرسولات داخلی رو نیگاه کنن! درستش هم همینه... اون مسئول فقط فقط بخاطر خودش اینکارو میکنه...
اگه گیر داد همونجا بهش بگو ، طبق کدوم دلیل و قانون این حرفو میزنی توش میمونه (تجبه کردم)

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خوب من چجوری بسته بندیش کنم و بگم که توش سی دی نیست
یارو بدتر بازش می کنه فکر می کنه دارم بمب می فرستم واسه محمود

دوستان میشه لطف کنند و بگن که چطوری بسته بندی می کنند ؟

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
کاش می دانستی اینجایی که من هستم یه نفر از اون مسئولین با شعور تا حالا ندیدم
یا عقده ای یا بیکار و شکم گنده یا پارتی باز و نامرد دزد
:wacko::(:(

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
خوب من چجوری بسته بندیش کنم و بگم که توش سی دی نیست
یارو بدتر بازش می کنه فکر می کنه دارم بمب می فرستم واسه محمود

دوستان میشه لطف کنند و بگن که چطوری بسته بندی می کنند ؟
مگه جلوی طرف بسته بندی میکنی که بخواد بفهمه توش چیه!؟؟؟؟؟
من تو خونه بسته بندی میکنم......... حسش نیست ادم بشینه تو پست خونه ادرس بنویسه و بسته بندی کنه و این حرفا!!!!!

حرف ocarina هم تایید میشه ........... به شدت به شعور طرف برمیگرده!!!!!!! من خیلی وقته که یه پستخونه میرم!!!! یه بار رفتم جای دیگه یارو بهم گفت توش چیه؟؟؟؟؟ گفتم سی دی !!!!! گفت شمارت رو هم بهم بده شاید لازم شد
24.gif
به ما گفتن هر بسته ای رو قبول نکن!!! ......... شماره رو اونجا نوشت !!!!!!! :دی

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من اگه شما CD ها رو تو خونه بسته بندی کنیه دیگه تو اداره بهتون گیر نمیدن !
ولی برای اینکه متوجه بشیم آیا بسته بعدش باز میشه یا نه میشه چنتا کار کرد !
1. یه بسته رو کلی علامت گذاری کنیم و عکس هم بگیریم ازش و بعد بفرستیم و طرف مقابل که باز میکنه هم عکس بگیره و بعد با هم چک کنیم ! ( مثلا اثر انگشت ! یا جهتی که سی دی رو داخل کاور گذاشتین ! )
2. یه Voice Recorder رو کامل شارژ کنیم و روشن کنیم و بزاریم داخل جعبه !!!

بالا