برگزیده های پرشین تولز

درخواست فوری

dokhtar khob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید ولی من به یه مشکل بزرگ بر خوردم .پسورد میلمو یادم رفته چیه .:(در نتیجه نمی تونم وارد میلم بشم.:(:(
دوم اینکه پسورد PT رو هم فراموش کردم چون من فقط از خونه وارد سیستم می شم در نتیجه هیچ وقت از سیستم خارج نمی شم .الان واسه عوض کردن میلم ازم پسورد می خوان .:(:(
یکی کمکم کنه دارم دیونه می شم:wacko::wacko:

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
اون اطلاعاتي كه سايت ياهو واسه وقتي كه پسورد گم ميشه رو ميخواد تا پسوردت رو ريست كنه ، يادت رفته !؟

همون سوال انتخابي و جواب و ...!

اگه نه ، كه از همين اقدام كن ! اگ يادت رفته ، بگو يكي هكت كنه بعد پسورد رو د ربياره بت بده !:دي

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
فکر کنم اگه یه ای.میل جدید بسازی ، بعدش بری توی (کنترل --> edit password and email) و بهش این ای.میل جدید رو بدی .. بعدش log out کنی و بهش بگی که پسوردم رو گم کردم تا پسورد جدید رو بفرسته به این ای.میل جدید ، مشکل PT ات حل بشه ...

va_sh114

Registered User
لایک‌ها
0
سلام نه عزيز نميشه با ميل جديد اين كار را كرد راست مي گه پسورد مي خواد بايد تاريخ تولد،سوال امنيتي، كشور را كه موقع ساخت ايمل انتخاب كرده بلد باشه اگه اينا را بلد باشي خودش يه پسورد بهت ميده كه اتفاقا خيلي هم عجيب غريبه و طولانيه و بعد مي توني اون پسورد را عوض كني

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
هیچ راهی نداری غیره دو راه یا جواب سوالی که یاهو ازت پرسید موقع ثبت ایمیل رو یادت بیاد ( هم سوال و هم جواب )

2 هکش کنی بره پی کارش :lol:

dokhtar khob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از طریق سوال جواب یاهو رفتم ولی سیستمش یکمی عوض شده می پرسه اهل کدام کشورید ؟ خوب جواب باید باشه ایران ولی این جواب توقسمت پاسوخواش نیست:(:(
اگه یکی بتونه منو هک کنه و پسوردمو برام د ر ییاره ممنون می شم .:cool::rolleyes:

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
شما هنوز 15 تا پست داری...
دوباره ثبت نام کنی بهتره...

والا من خودم اینجا با 300 تا پست غیر آزاد و بالا 1000 پست آزاد...
مشکل برای یوزرم پیش اومد ، جوابگو نبودن....

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
از طریق سوال جواب یاهو رفتم ولی سیستمش یکمی عوض شده می پرسه اهل کدام کشورید ؟ خوب جواب باید باشه ایران ولی این جواب توقسمت پاسوخواش نیست:(:(
اگه یکی بتونه منو هک کنه و پسوردمو برام د ر ییاره ممنون می شم .:cool::rolleyes:

الان كه با همين IDتون داخل سايت هستين، به يكي از مديرها پيغام خصوصي بدين، توي اون مشخصات زمان ثبت نامتون رو كامل بنويسين(ايميلتون مخصوصا )،‌مطمئن باشين كمكتون مي كنن

بالا