برگزیده های پرشین تولز

دیر لود شدن

behzad9038

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من سایت www.shorayeasnaf.ir را طراحی کردم. ولی این سایت دیر لود می شه. یعنی می گذارد کل سایت لود شود بعد نشان می دهد. در صفحات از user control استفاده کردم.
کمکم کنید.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
توی سورسش دوتا <html> پیدا کردم... شاید مشکل از اون باشه. البته خود صفحه هم بزرگه و از تیبل هم استفاده کردید.

behzad9038

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توی سورسش دوتا <html> پیدا کردم... شاید مشکل از اون باشه. البته خود صفحه هم بزرگه و از تیبل هم استفاده کردید.

آخه من از usercontrol استفاده کردم . یعنی میگی در usercontrol از تگ html استفاده نکنم.؟؟؟؟؟؟

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
شما ViewState را باید با توجه به نتایج آتی و تصمیم خودتان غیرفعال کنید. ViewState در سایت شما حدودا میشه گفت 30 کیلوبایت حجم صفحه ی شما رو بالا برده که برای یک کاربر عادی اذیت کننده است

اگر به سایت های قدرتمند مثل بلاگفا نگاهی بندازید می بینید که viewstate در آنها شاید در مواقعی به 1 کیلوبایت هم نمی رسه/

از طرفی CSS های بکار رفته در آن و بخشهای مختلف در آن نیز می تواند سرعت را کم کند.
همچنین در منوهای خودتان نیز از اسکریپتهای (احتمالا) طولانی استفاده کرده اید که باز هم سرعت لود صفحه را کم می کند.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
آخه من از usercontrol استفاده کردم . یعنی میگی در usercontrol از تگ html استفاده نکنم.؟؟؟؟؟؟
نه لازم نیست استفاده کنید ضمن اینکه سعی کنید div بیس طراحی کنید ! چون بدین گونه یک فایل CSS که قسمت اعظم طراحی شما در آن قرار میگیرد فقط یک بار لود میشود .

به جز راهنمایی دوستان چیزی که میتواند در دیر لود شدن صفحه موثر باشد سرعت هاست شماست . همینطور وقتی سایت asp.net بعد از مدتی برای اولین بار لود میشود چندین ثانیه بیشتر از حالت معمول برای لود شدن صرف خواهد کرد .

behzad9038

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما ViewState را باید با توجه به نتایج آتی و تصمیم خودتان غیرفعال کنید. ViewState در سایت شما حدودا میشه گفت 30 کیلوبایت حجم صفحه ی شما رو بالا برده که برای یک کاربر عادی اذیت کننده است

اگر به سایت های قدرتمند مثل بلاگفا نگاهی بندازید می بینید که viewstate در آنها شاید در مواقعی به 1 کیلوبایت هم نمی رسه/

از طرفی CSS های بکار رفته در آن و بخشهای مختلف در آن نیز می تواند سرعت را کم کند.
همچنین در منوهای خودتان نیز از اسکریپتهای (احتمالا) طولانی استفاده کرده اید که باز هم سرعت لود صفحه را کم می کند.

می شه یک کمک بدین که اول نوشته ها بیاد بالا بعدا عکسها لود بشه

behzad9038

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه لازم نیست استفاده کنید ضمن اینکه سعی کنید div بیس طراحی کنید ! چون بدین گونه یک فایل CSS که قسمت اعظم طراحی شما در آن قرار میگیرد فقط یک بار لود میشود .

به جز راهنمایی دوستان چیزی که میتواند در دیر لود شدن صفحه موثر باشد سرعت هاست شماست . همینطور وقتی سایت asp.net بعد از مدتی برای اولین بار لود میشود چندین ثانیه بیشتر از حالت معمول برای لود شدن صرف خواهد کرد .

ببخشید .. می خواستم بدونم DIV بیس طراحی کردن سخته؟ می شه یک کمک بدین؟؟؟

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
نه سخت نیست اصلا اتفاقا یه سری اطلاعات اولیه میخواد راجعبه CSS !

یه مشتش اینجا ریخته از همینا هم میتونی استفاده کنی ! http://www.freecsstemplates.org/

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
خب یکی هم به سوال من جواب بده دیگه !
به خدا ثواب داره .
جای دوری نمیره هاااااا !
ببخشید دوست عزیز رک میگم ولی سایت شما یه کابوس چشمک زنه ! این سایت شما اصلا تمرکز مخاطب رو بهم میریزه ضمن اینه سی و اندی تکه داره که باید لود بشه و محتواش هم سنگینه ، حق داره دیر لود بشه !

الیته فکر میکنم هاسستون هم زیاد جالب نباشه !

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
سلام. من سایت www.shorayeasnaf.ir را طراحی کردم. ولی این سایت دیر لود می شه. یعنی می گذارد کل سایت لود شود بعد نشان می دهد. در صفحات از user control استفاده کردم.
کمکم کنید.
اصلا لود نمی شه..

ببین فقط از طراحی نیست به نظر من از خود سرور هاست شما هم هست....

amir_3d_mad

Registered User
لایک‌ها
0
ببخشید دوست عزیز رک میگم ولی سایت شما یه کابوس چشمک زنه ! این سایت شما اصلا تمرکز مخاطب رو بهم میریزه ضمن اینه سی و اندی تکه داره که باید لود بشه و محتواش هم سنگینه ، حق داره دیر لود بشه !

الیته فکر میکنم هاسستون هم زیاد جالب نباشه !

خب با این تفاسیر ، راه کار شما چی هست ؟
اصلا شاید هم دیر لود شدن مربوط باشه به استفاده از تصاویر PNG و فیلتر برای اونا ؟؟؟
در ضمن در صفحه اول ، داده ها از سه تیبل مختلف در دیتابیس فراخوانی میشن ! ممکنه اینم بی تاثیر نباشه !
به هر حال من راهنمایی خواستم ، نه اینکه فقط ایراد هاشو بخوام بدونم !

behzad9038

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه سخت نیست اصلا اتفاقا یه سری اطلاعات اولیه میخواد راجعبه CSS !

یه مشتش اینجا ریخته از همینا هم میتونی استفاده کنی ! http://www.freecsstemplates.org/

این سایت رو من با ASP.net 1.1 طراحی کردم . اگر Platform را تغییر بدم و ببرمش روی Asp.net 2 فکر می کنید که بهتر می شه؟؟؟؟؟؟؟

بالا