برگزیده های پرشین تولز

چطوره؟ HTC P4350 به نظرتون

M.K_Soft

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز
من چند ماه پیش قصد کرده بودم که یه آیمیت جمین بگیرم. بعد گفتم یه خورده بیشتر تحقیق کنم و دو سه ماهی سپری شد.
حالا دوباره که میخوام یه PPC بخرم گفتم یه K-Jamبگیرم که کیبرد هم داره.
خیلی خیلی ممنون می شم اگه اطلاعات ریزش رو در اختیارم بگذارید.
چند تا سوال هم داشتم که لطف می کنین جوابشونو بدین .

1. کلا سری آیمیت بهتره یا HTC.

2. من K-jam بخرم یا 70 یا 80 تومن دیگه روش بذارم و این HTC رو بگیرم؟

3. گارانتی دار بگیرم با 30 هزارتومن اضافه یا همون پول گارانتیش رو بزارم برا مموری و وسایل جانبی؟

4. من از برند HTC زیاد تو ایران نشنیدم. ولی آیمیت تو ایران روندتر به نظر میاد. به نظر شخصی شما کدوم بهتره؟

5. اگه احیانا کسی رو می شناسین که تا به حال از این گوشی استفاده کرده, خوب تعریف می کنه یا نه؟

6. اگر شما جای من بودین کدومو برمیداشتی و چرا.

7. و اگه در آخر نکته ای چیزی به نظرتون می رسه لطفا دریغ نکنین.

ممنون.

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خوشحالم که هزارمین پست رو در ترد مشاوره خواهم زد؛
از دوستان هم می خوام که نظرات من رو تکمیل کنن تا ایشون بتونن راحتتر تصمیم خودشون رو بگیرن؛
1-دوست عزیز آیمیت ری برند شده اچ تی سی هست؛تا چند سال پیش اچ تی سی صرفا" دستگاهها رو می ساخت و در اختیار شرکتهایی مثل آیمیت و کیوتک و ... می گذاشت تا اونها با نام خودشون وارد بازار کنن؛اما یکی دو سال هست که اچ تی سی با نام خودش هم محصولات رو وارد بازار می کنه؛بنابراین شما ممکنه یه مدل پاکت پی سی رو از شرکتهای مختلف ببینید،اینها از لحاظ سخت افزاری هیج فرقی ندارن؛فقط به لحاظ خدمات نرم افزاری ممکنه با هم تفاوت بکنن؛برای مثال کی جم و کیوتک 9100 هر دو یک دستگاه هستن که یکی توسط آیمیت و دیگری توسط کیوتک به بازار ارائه شدن و هر دو ساخت شرکت اچ تی سی هستن؛
من تفاوتی بین این دو برند یعنی آیمیت و اچ تی سی نمی بینم؛هر چند که مطمئنم خدمات اچ تی سی روز به روز بهتر خواهد شد؛
2-برای این سوال من بهترین راه رو مقایسه می دونم؛
لطفا" اینجا رو ببینید؛
همونطور که در مقایسه می بینید؛این دو دستگاه به لحاظ سخت افزاری خیلی بهم شبیه هستند؛تنها موردهای متفاوت،باطری ضعیف تر اچ تی سی و دوربین ضعیف تر کی جم هست؛بنابراین عامل دیگه ای که برای انتخاب می مونه؛سلیقه خودتون هست؛
3- گارانتی در ایران به خصوص در زمینه پاکت پی سی معنایی نداره؛بدون گارانتی بگیرید و در نهایت اگر مشکلی پیش اومد شرکتهایی مثل اکسون هستند که دستگاه رو پیششون ببرید؛هر چند که اونها هم خوب کار نمی کنن؛
4- عرض کردم تفاوت شرکتها به خاطر محصولات قبلی و عملکرد اونها ارزیابی می شه؛منتها چون اولین برند پاکت پی سی که وارد ایران شده آیمیت بوده؛بیشتر مورد توجه مردم هست؛در حالیکه از دید شخصی بنده اچ تی سی ارجحیت داره؛چرا که می تونیم به پشتیبانی نرم افزاریش تکیه کنیم؛منتها شما اینجا باید ابتدا محصول خودتون رو انتخاب کنید؛به خاطر ارجحیت برند نمی شه یک محصولی را نادیده گرفت؛
5-بچه هایی که استفاده کردن حتما" نظراتشون رو می گن؛
6-من سعی می کردم بازم بیشتر تحقیق کنم؛گرچه گزینه های کیبورد دار کم هست؛اما اگر در نهایت قرار بود انتخاب کنم؛نظر شخصی بنده اچ تی سی بود؛چرا که حداقل نسبت به کی جم جدیدتر هست و انتظار ساپورت نرم افزاری رو هم می شه داشت؛از طرفی از دید بنده زیباتر هم هست؛اما به لحاظ کارایی فکر نمی کنم تفاوت آنچنانی داشته باشن؛گرچه به تفاوت ای کی یو اونها هم باید توجه کرد؛
7- سعی کنید بازهم بگردید،دقت کنید که کیبورد تا چه اندازه مورد نیازتان است،چرا که اگر کیبورد رو حذف کنید،دستتان برای انتخاب بازتر خواهد بود،دوستان دیگه هم حتما" نظراتشان رو مطرح می کنن،
موفق باشید.

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اين مدل را دارم .
از نظر ppc بودن عاليه ايراد خاصی نميشه بهش گرفت خوبيش اينه که htc برای اين مدل با اينکه قديمی هست windows mobile 6 هم در نظر گرفته که ميتونيد از طريقه سايت ارتقا بديد از 5 به 6.
مشکلاتی که داره:
کمی از نظر بندنه ضعيف هست جير جير ميکنه ولی خيلی نه.
دوربين ضعيف هست.
باطری خيلی قوی هم نداره.

رم پايينی داره زياد برنامه روی ممری خودش نميتونی نصب کنی بايد مموری جدا بخواری.
ولی کل ميتونم بگم که انتخاب بسيار خوبی هست من که ازش خيلی راضی هستم .

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
منم با صحبت های مجتبی عزیز موافق هستم .... پیشنهاد منم p4350 هست
1000مین پستت رو تبریک میگم مجتبی جون :blush:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
پست 1000 ام شما هم تبريک ميگم.:D
موفق باشيد
مرسی قربان،پس حدسهای من به خصوص در مورد باطری درست از آب در اومد،حدودا" شما چند وقت به چند وقت شارژ می کنید دستگاه رو؟
منم با صحبت های مجتبی عزیز موافق هستم .... پیشنهاد منم p4350 هست
1000مین پستت رو تبریک میگم حسین جون :blush:

مرسی علی جان،
ضمنا" حسین هم شش هفت ماهه پیش هزارمین پستش رو زد،بهش می گم بیاد تبریکتو بخونه:lol::lol::lol::lol:
حواست کجاست پسر:lol::rolleyes:
در نهایت بازهم فکر می کنم تو این قضیه اچ تی سی گزینه بهتری باشه؛
موفق باشید.

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
مرسی قربان،پس حدسهای من به خصوص در مورد باطری درست از آب در اومد،حدودا" شما چند وقت به چند وقت شارژ می کنید دستگاه رو؟

مرسی علی جان،
ضمنا" حسین هم شش هفت ماهه پیش هزارمین پستش رو زد،بهش می گم بیاد تبریکتو بخونه:lol::lol::lol::lol:
حواست کجاست پسر:lol::rolleyes:
در نهایت بازهم فکر می کنم تو این قضیه اچ تی سی گزینه بهتری باشه؛
موفق باشید.

نامردا quote نکنید ابرو ریزی میشه :D
:D:D

M.K_Soft

Registered User
لایک‌ها
0
ممنونم دوستان.
میدونید من چند ماه پیش تحقیقات مفصلی کردم و به جمین رسیدم. اما وقتی فهمیدم جمین ریبرند شده, رفتم سراغ کا جم و حالا هم این HTC .
ممنونم که راهنماییم کردید.
تنها دودلی من اینه که با گارانتی بگیرم یا نه؟
اصلا گارانتی چه خدماتی ارائه میده؟
یه چیز دیگه:
من زنگ زدم به آقای عبدا.. زاده نمایندگی پارت آسیا تو مشهد.
خودشبهم گفت به نظر من با گارانتی نگیر.
به نظر شما جریان چیه؟

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اگر استفاده نشه فقط stand by باشه حدودا 3 روز ميمونه
ولی مثلاً استفاده از dic بکنم بيش از 1 روز کار نميکنه حتی اگه زياد و مداوم باشه تو 8 9 ساعت کارش تمومه.
البته بايد توجه کرد که اين مدل ها را نميشه با موبايل های ديگه مثله nokia يا sonyE مقايسه کرد.
اين مدل htc p4350 نسبت به قيتمی که داره بسيار خوبه.
ولی خوب اگر اينو بگيری که ديگه محشره!!!
http://www.htc.com/product/03-product_tytn_ii.htm

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام

1-من اگر بخوام پژو بخرم از فرانسه میخرم نه ایران (دلیلشم معلومه دیگه) پس برند htc رو انتخاب کن
2- پیرو شماره یک بازم htc
3- بی خودی دلت رو خوش نکن که 30 تومن یا بیشتر میدی برای گارانتی چون واقعا چیزه به درد نخوریه از هرکی هم گوشیش گارانتی داشته (البته ppc ) میتونی بپرسی - برو تو کاره همون مموری و ....
4- دلیل این که برند imate رو بیشتر شنیدی برای اینه که زودتر اومد به ایران ولی همیشه هرچی زودتر اومده دلیل بر بهتر بودنش نیست
5- از شهرام بپرس (کاربر فعال ppc ) بیشتر تو تالار برنامه های ایرانی هستش با id
shahram k-jam
6- تمام سوال هات یکی هستن ها (بازم htc)
7- هیچی

در مورد گارانتی هم که زنگ زدی پرسیدی خودشون گفتن با گارانتی نخر معنیش اینه که(چیزه مزخرفیه)

بالا