برگزیده های پرشین تولز

API برای چک کردن وضعيت ياهو

ali.amiri113

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان پرشين تولز!
دوستان ما به تازگی سايت 2oost.com رو راه اندازی کردم.
تو اين سايت امکان چک کردن وضعيت کاربران در ياهو مسنجر وجود داره. با اين تفاوت که تو اين سايت مثل سايت های xeeber.com و invisible.ir امکان مشاهده وضعيت واقعی در زمان Invisible بودن کاربران هم وجود داره.
تصميم گرفتيم تا اين امکان رو برای هر کسی که علاقه به راه اندازی چنين سايت هایی داره فراهم کنیم و یک API برای اين کار فراهم کرديم که کار کردن با اون بسيار ساده هستش.
قيمت اين api طبق تعرفه نوشته شده تو سايت هستش که با توجه به اينکه اون قيمتها بر حسب دلار هستش با حساب دلار 980 تومان برای شما عزيزان محاسبه می شه.
پس به اين ترتيب قيمت براساس زير هستش.
3000 درخواست در ماه 9800 تومان
5000 درخواست در ماه 14700 تومان در ماه + 2.94 تومان برای هر درخواست اضافی
14000 درخواست در ماه 24500 تومان در ماه + 1.96 تومان برای هر دخواست اضافی
توجه به اين نکته داشته باشيد که تنها درخواست هايي که جواب می دند برای ما ملاک هستند و محاسبه می شن و درخواست هایی که با پيام server busy پاسخ داده می شن محاسبه نخواهند شد.
به هر کاربر يک کنترل پنل برای چک کردن وضعيت داده می شه اما ID ها در سيستم ما دخيره نخواهند شد و فقط تعداد درخواست ها در سيستم نگهداری خواهند شد.
دوستانی که مايل به استفاده از اين سرويس هستند می تونن از طريق زير با ما در ارتباط باشند:
تلفن آفتاب تيم: 88334813
ياهو آی دی: ali_amiri113
موبايل: 09121213231
ايميل: [email protected]

با تشکر
علی اميری

thekhosrow

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به دوستان پرشين تولز!
دوستان ما به تازگی سايت 2oost.com رو راه اندازی کردم.
تو اين سايت امکان چک کردن وضعيت کاربران در ياهو مسنجر وجود داره. با اين تفاوت که تو اين سايت مثل سايت های xeeber.com و invisible.ir امکان مشاهده وضعيت واقعی در زمان Invisible بودن کاربران هم وجود داره.
تصميم گرفتيم تا اين امکان رو برای هر کسی که علاقه به راه اندازی چنين سايت هایی داره فراهم کنیم و یک API برای اين کار فراهم کرديم که کار کردن با اون بسيار ساده هستش.
قيمت اين api طبق تعرفه نوشته شده تو سايت هستش که با توجه به اينکه اون قيمتها بر حسب دلار هستش با حساب دلار 980 تومان برای شما عزيزان محاسبه می شه.
پس به اين ترتيب قيمت براساس زير هستش.
3000 درخواست در ماه 9800 تومان
5000 درخواست در ماه 14700 تومان در ماه + 2.94 تومان برای هر درخواست اضافی
14000 درخواست در ماه 24500 تومان در ماه + 1.96 تومان برای هر دخواست اضافی
توجه به اين نکته داشته باشيد که تنها درخواست هايي که جواب می دند برای ما ملاک هستند و محاسبه می شن و درخواست هایی که با پيام server busy پاسخ داده می شن محاسبه نخواهند شد.
به هر کاربر يک کنترل پنل برای چک کردن وضعيت داده می شه اما ID ها در سيستم ما دخيره نخواهند شد و فقط تعداد درخواست ها در سيستم نگهداری خواهند شد.
دوستانی که مايل به استفاده از اين سرويس هستند می تونن از طريق زير با ما در ارتباط باشند:
تلفن آفتاب تيم: 88334813
ياهو آی دی: ali_amiri113
موبايل: 09121213231
ايميل: [email protected]

با تشکر
علی اميری

والا من با هر 3تا سرويس ايراني تست كردم،من رو هميشه invi نشون ميدن ! :f34r:

بالا