برگزیده های پرشین تولز

rar

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
من یک فایل از هفت فایل یک فیلم رو گرفتم . ولی میخوام اول این یک فایل رو به تنهایی باز کنم . میگه باید بقیه فایلها هم باشند چور اینو به تنهایی باز کنم .

Edited**

Registered User
لایک‌ها
0
من یک فایل از هفت فایل یک فیلم رو گرفتم . ولی میخوام اول این یک فایل رو به تنهایی باز کنم . میگه باید بقیه فایلها هم باشند چور اینو به تنهایی باز کنم .

خب نمیشه!

چون اون فایل یک تکه بوده و برای زیپ شدن به چند تکه تقسیم شده و برای نمایش باید همه تکه ها باشه.

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
چرا میشه امین یه بار گفت . یادم رفت :دی

elenazokaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

من اینطوری بلدم:

شما یا باید پارت اول رو دانلود کرده باشی یا پارت های فیلم باید پشت سر هم باشند(یعنی مثلا فقط پارت 1,پارت2و پارت 3 رو دانلود کرده باشید) و باید برنامه winrar رو هم داشته باشید.

(با فرض بر اینکه برنامه winrar رو دارید) روی پارت اول کلیک راست کنیدو extract files رو انتخاب کنید. در کادری که باز میشه ,گزینه keep broken files رو تیک بزنید. حالا مسیری رو که فایل باید extract بشه رو انتخاب کنید مثلا درایو d سپس روی ok کلیک کنید. عملیات extract انجام میشه و در وسط این کار از شما بقیه پارت ها رو میخواد که شما باید در این مرحله گزینه cancel رو بزنید. بعد از این کار پیغام خطای diagnostic messages نمایان میشود که به اون هم توجه نمیکنید و روی گزینه close کلیک میکنید.

حالا به درایو مورد نظر برید . الان میتونید فایل رو مشاهده کنید. با نرم افزار vlc اون رو باز کنید و بعد از این کار پیغامی داده میشود که شما باید روی گزینه yes کلیک کنید. حالا شما میتونید تا اونجایی که فیلم رو دانلود کردید,ببینید.

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
عزیز یه راه ساده داره. برنامه WIN RAR رو داری؟ روی فایل کلیک کن به این نحو باز میشه: بعد هر فایلی رو که میخوای بگیر بکش تو دسکتاپ ات یا هر جای دیگه. خودش فقط همون فایل رو unzip میکنه. در مورد فایل های ناقص هم روش elena درسته. یه راست کلیک و زدن گزینه extract here خودش هر کدوم رو که ناقص باشه باز نمیکنه.

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
عزیز یه راه ساده داره. برنامه WIN RAR رو داری؟ روی فایل کلیک کن به این نحو باز میشه: بعد هر فایلی رو که میخوای بگیر بکش تو دسکتاپ ات یا هر جای دیگه. خودش فقط همون فایل رو unzip میکنه. در مورد فایل های ناقص هم روش elena درسته. یه راست کلیک و زدن گزینه extract here خودش هر کدوم رو که ناقص باشه باز نمیکنه.
2006320751699508769_rs.jpg

بالا