برگزیده های پرشین تولز

50 $ Adword Only 10$ EG

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
فعالشده با VCC
و بالانس 50 دلار
فقط 9000 تومن
لازم به ذکره که این اکانتها فعال شده هستن و دیگه لازم نیست برای فعال کردن هر اکانت یک کردیت کارد تهیه کنید،
فقط کافیه سایتتون رو داخلش اد کنی
:happy:
موفق باشید

asadi2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با یه کوپن 50 دلاری و کارت اعتباری خودم یه اکانت باز کردم و 5 دلار هم هزینه فعالسازی دادم. مجموعا اکانتم 55 دلار اعتبار داره. این سوال برام پیش اومده که اگر شما هم با کوپن 50 دلاری اکانت رو باز میکنید و هزینه فعالسازی رو هم پرداخت میکنید پس چرا اعتبار اکانت هایی که ارایه میدید به جای اینکه 55 دلار باشه 50 دلاره؟

با تشکر

با سلام
فعالشده با VCC
و بالانس 50 دلار

لازم به ذکره که این اکانتها فعال شده هستن و دیگه لازم نیست برای فعال کردن هر اکانت یک کردیت کارد تهیه کنید،
موفق باشید

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

هزینه 5 دلار در واقع مربوط به Setup Fee اکانت هست و هیچ ربطی به اعتبار نداره پس عملا در اکانت شما اضافه نمیشه

موفق باشید

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
من از یه اکانت میخوام شرایط رو بگو لطفا .

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
با سلام
فعالشده با VCC
و بالانس 50 دلار
فقط 9000 تومن
موفق باشید

ببخشید این یعنی چی ؟ یعنی 50 دلار میشه تبلیغ کرد ؟ و بعد هم بیخیال بشیم
ما این مبلغ رو به گوگل بدهکار میشیم ؟ یا الان که ثبت کنیم (از شما بخریم) واقعا صاحب 50 دلار برای تبلیغ در گوگل هستیم (صاحب این مبلغیم یا اینقدر اعتبار داریم که مثلا بعد که ثبلیغ دادیم باید مبلغ واقعی را پرداخت کنیم؟)
در ضمن من شنیدم گوگل دیگه سایت های ایرانی را تبلیغ نمیکند و تبلیغاتی هم که هست داره کم کم میبنده
حقیقت داره ؟

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
ببخشید این یعنی چی ؟ یعنی 50 دلار میشه تبلیغ کرد ؟ و بعد هم بیخیال بشیم
ما این مبلغ رو به گوگل بدهکار میشیم ؟ یا الان که ثبت کنیم (از شما بخریم) واقعا صاحب 50 دلار برای تبلیغ در گوگل هستیم (صاحب این مبلغیم یا اینقدر اعتبار داریم که مثلا بعد که ثبلیغ دادیم باید مبلغ واقعی را پرداخت کنیم؟)
در ضمن من شنیدم گوگل دیگه سایت های ایرانی را تبلیغ نمیکند و تبلیغاتی هم که هست داره کم کم میبنده
حقیقت داره ؟

شما با خرید یک اکانت از ایشون صاحب 50 دلار اعتبار جهت تبلیغات میشید و به هیچ وجه به گوگل بدهکار نخواهید شد وفقط یکبار هزینه خرید اکانت رو به این دوستمون پرداخت میکنید.
گوگل سایتهای ایرانی رو تبلیغ میکنه ولی ایران دیگه توی لیستش نیست. یک راه برای تبلیغات فارسی وجود داره و اون انتخاب تمام کشورهاست

موفق باشید;)

Flash_MX

Registered User
لایک‌ها
2
اگه کسی در تهران هست که در جایی باهم قرار بزاریم و واسه سایت من اکنت 100 دلاری فعال شده رو ست کنه و پول رو نقدا بگیره اعلام کنید . قیمتون رو هم برام بفرستین

email: [email protected]

webhub

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
فعالشده با VCC
و بالانس 50 دلار
فقط 9000 تومن
موفق باشید

با سلام
من يه اكانت 50 دلاري ميخواستم براي گوگل ادورز
لطفا شماره حساب بديد تا واريز كنم
بعد اينكه مثلا من امروز بخرم ولي يه هفته ديگه سايتم رو توش ادد كنم اشكالي نداره ؟ يا از اعتبارش كم نميشه ؟

من قبلا يه نفر سايتم رو توي جيميل تبليغ كرده بودش ، الان اگر دوباره توي اين سايتم رو وارد كنم سايتم توي ليست سياه نميره؟

خودتون اگر سايتم رو توش ثبت كنيد چقدر ميگيريد؟
با اين كوپن توي جيميل ميشه تبليغ كردش؟
آيا اين اكانتها رو وقتي به 50 دلار ميرسه بايد استوپش كردش ؟ يا از اونهايي كه هستش كه خودش استوپ ميشه و ديگه ما به گوگل بدهكار نميشيم

با تشكر

بالا