برگزیده های پرشین تولز

کدوم ورژن رو کدوم سیستم عامل

fivestar

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من یه SQLserver2005 DVDخریدم که توش هر 4 تا ورژن SQL رو داره

1- Standard

2- Enterprise

3- Developer

4- WorkGroup

می خواستم ببینم کدوم ورژنها رو کدوم سیستم عاملها بدون ارور و دردسر و با تمام ابزارها نصب میشه ؟

راستی دوستانی که واردن یه توضیح بدن ویژگی های این ورژن ها چیه و هر ورژن به درد چه کسانی میخوره ؟؟؟

دستتون درد نکنه

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
اصولا برای شما فرق خاصی نمیکنه من خودم استاندارد استفاده میکنم شما میتونی WorkGroup رو نصب کنی ولی سر و تهش برای استفاده ای که شما میخوای بکنی هیچ فرقی نداره !

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
Enterprise که فقط رو نسخه سرور ویندوز نصب میشه ولی بقیه رو xp هم نصب میشن. نسخه developer دقیقا مثل Enterprise هست و همه ویژگی ها رو داره فقط فرقش اینه که Enterprise برای production environment هست.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
Enterprise که فقط رو نسخه سرور ویندوز نصب میشه ولی بقیه رو xp هم نصب میشن. نسخه developer دقیقا مثل Enterprise هست و همه ویژگی ها رو داره فقط فرقش اینه که Enterprise برای production environment هست.
دوست عزیز نسخه ایترپرایس روی تمام این سیستم ها نصب میشه :

Microsoft Windows 2000 Server with Service Pack (SP) 4 or later; Windows 2000 Professional with SP 4 or later; Windows XP with SP 2 or later; Windows Server 2003 Standard Edition, Enterprise Edition, or Datacenter Edition with SP 1 or later; Windows Small Business Server 2003 with SP 1 or later; Microsoft Windows Server 2003 Standard x64 Edition, Enterprise x64 Edition, or Datacenter x64 Edition with SP 1 or later; Windows XP Professional x64 Edition or later running in Windows on Windows

سعی کنید مطالبتون با پشتوانه باشه !
http://www.microsoft.com/sql/downloads/trial-system-requirements.mspx

در ضمن این حرف رو برای اس کیو ال سرور 2000 هم میگفتند ! من خودم هزار بار روی ویندوز Xp کاملا نصب کردم ! XP هم از خونواده ویندوز های NT اه و تشابهش با ویندوز های NT خیلی بیشتر از تشابه نسخه هایی مثل 98 اه !

بالا