برگزیده های پرشین تولز

FAWEB دو مخصوص مدیران هاستینگ

gama

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
نرم افزار FAWEB نسخه دوم مخصوص مدیران هاستینگ برای جمع آوری وب مستر ها آماده است
نسخه اول که یادتون هست . سر کل و کل بازی نت گیت با داده پردازی نوشته شد
ولی در نسخه دوم امکانات خیلی زیادی ارائه شده

جهت کسب اطلاعات بیشتر :
http://www.fascript.com/content/view/122/36/

با تشکر

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

تبریک میگم خیلی عالیه ولی یه سوال ! چرا دمو پروژه ها رو بصورت آنلاین نمیزارید این یکی از روش هایی هست که کلیه سازندگان نرم افزارهای تحت وب رعایت میکنند

یه مقدار روی گرافیک کارهاتون هم کار کنید خیلی عالی میشه
الان تقریبا تنها شرکت تولید کننده نرم افزار توی این وسعت هستید و با این نرخ های کم !

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
از نظر من كه خيلي ضعيف هست كاراشون

دوست عزیز بهتره به تلاش دیگران احترام بزاریم اینکه ضعیف و قوی هست رو بسپریم به استقبالی که مشتریان انجام میدن
بنظر شما ضعف کار کجاست ؟

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
خيلي مرسي و عالي
يكم به نظر من كپي كاري رو تو كارهاتون كم كنيد خيلي خوب ميشه

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز بهتره به تلاش دیگران احترام بزاریم اینکه ضعیف و قوی هست رو بسپریم به استقبالی که مشتریان انجام میدن
بنظر شما ضعف کار کجاست ؟
بنده خودم يكي از مشتري ها بودم سيستم هاستينگ رو خريدم اينقدر مشكل داشت كه حد نداشت
جالب ترينش هم اين بود كه بخش مديريت اصلا پسورد نميخواست
هر كسي آدرس سايت / ادمين رو ميزد به راحتي وارد ميشد
يه ماهي براي من كار كرد و به كل از كار افتاد ما هر چه تماس گرفتيم هيچ كس پاسخي به ما نداد
الكي پولم رو دور ريختم فقط
كاش خودم يه سيستم خارجي فارسي كرده بودم حداقل به چند نفر هم ميشد بفروشي ...

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
تو cpanel میشه روی پوشه پسورد گذاشت!
ولی خوب باز هم یه ضعف محسوب میشه:(

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
تو cpanel میشه روی پوشه پسورد گذاشت!
ولی خوب باز هم یه ضعف محسوب میشه:(
خيلي زشته يه سيستم مثلا جامع و كامل به اين صورت باشه كه از سي پنل رو پسورد گذاشت ...
ميشه تمام موارد رو هم به صورت اچ تي ام ال وارد كرد و يه فرم سفارش ساخت كه سفارش ها ايميل شه
پس اگه كسي سيستم هاستينگ ميگيره يا هر چيز ديگه اي به خاطر راحتي و امنيت كارش ميگيره
از نظر من توي اون سيستم هيچ امنيتي وجود نداره ....

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
بنده خودم يكي از مشتري ها بودم سيستم هاستينگ رو خريدم اينقدر مشكل داشت كه حد نداشت
يه ماهي براي من كار كرد و به كل از كار افتاد ما هر چه تماس گرفتيم هيچ كس پاسخي به ما نداد

والله چه عرض کنم

اما یه مطلبی هست که خیلی روش فکر کردم اونم اینه که اکثر کاربران ایرانی دنبال یه سیستم ارزون هستند
اگه الان یاهو رو از آسمون بیاری بزاری اینجا برای فروش کسی نمی خره حتی اگر هم نسخه اورجینال باشه . . .الان همه یه طورایی دنبال سیستم ارزون هستند این شرکت هم قیمت های ارزون میده و اگر هم دقن کرده باشی در مورد کیفیت خدمات و محصولاتشون من چیزی نگفتم نه گفتم خوبه نه گفتم بده ...

منظور من فقط قیمت ارزونشون نسبت به محصولاتی که تحویل میدن ...اینم که شما فرمودید مشکل داره !
مدیر پروژه اگه یه پاسخی بده خوب میشه

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
والله چه عرض کنم

اما یه مطلبی هست که خیلی روش فکر کردم اونم اینه که اکثر کاربران ایرانی دنبال یه سیستم ارزون هستند
اگه الان یاهو رو از آسمون بیاری بزاری اینجا برای فروش کسی نمی خره حتی اگر هم نسخه اورجینال باشه . . .الان همه یه طورایی دنبال سیستم ارزون هستند این شرکت هم قیمت های ارزون میده و اگر هم دقن کرده باشی در مورد کیفیت خدمات و محصولاتشون من چیزی نگفتم نه گفتم خوبه نه گفتم بده ...

منظور من فقط قیمت ارزونشون نسبت به محصولاتی که تحویل میدن ...اینم که شما فرمودید مشکل داره !
مدیر پروژه اگه یه پاسخی بده خوب میشه
اگه تمام برنامه نويس ها حاضر بودن قيمت ها رو كاهش بدن خيلي عالي ميشد ..
ما تو ايران هستيم يه سيستم خارجي اگه ميبينيم 400 دلار هست
اونجا يه كارمند هم 4 هزار دلار حقوق داره
ما اينجا بايد حقوق يك ماه يه كارمند رو با تمام مزاياش بديم تا تازه قيمت يه سيستم شه
براي همينه كه مشتريش خيلي كمه و كساني مشتري هستن كه از جنس كارمند ها نيستن
شما هم ديدم پرتال مينويسي ميتوني تست كني اگه قيمت يه چيزي رو كه مينويسي مثلا از 500 تومان بكنيش 100 تومان
جاي اينكه 2 نفر اون 500 توماني رو ازت بگيرن 40 نفر اون 100 توماني يا 50 توماني يا هر قيمت ديگه رو ازت ميگيرن ....
جمع بندي بسيار ساده اي داره :
سود كمتر = فروش بيشتر . فروش بيشتر = سود بيشتر

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
صحبت های شما رو میتونم توی جامعه ای غیر از ایران قبول کنم توی ایران هرچند قیمت بالا رو کسی نمیخره اما روی قیمت پایین کسی حساب باز نمیکنه و هزارتا اما و اگر میاره روش
این رو میدونم که طرف نصف خیلی از برنامه نویس های زبده ما هستش و توی هند داره برای هر ساعتش 100 تا 150 دلار میگیره در حالی که خیلی از برنامه نویس های حرفه ای ما اینجا به زور 40 تا 50 دلار میگیرند

بعد مشتری میدونه چی میگه
: شما که حرفه ای هستی میتونی این رو توی سه سوت بنویسی ...منظورش اینه که چون شما میتونی سریع کار رو انجام بدی پس کار ساده هست و قیمتش هم حتما پول یک کیلو گوشت چرخ کرده

این روش فکر کردن اصلا به درد ایران نمیخوره هرچند مشتری خوب هم هست ولی توی هر سال 2 تا 3 مشتری خوب با پروژه خوب به پستت بخوره که کل مبلغ رو جمع بزنی 6 تومن نمیشه ولی بازم کسی رو توی ایران داریم که برای یک پروژه 6 میلیون میگیره . . .

این کاملا برمیگرده به شانس و .... توی ایران تنها چیزی که اصلا توجه نمیشه کیفیت و صلاحیت هست پس توی چنین جامعه ای نمیشه روی استاندارد حرکت کرد

gama

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام از دوستانی که لطف داشتن کمال تشکر را دارم

در مورد اون دوستمون که گفتند :

دوست عزیز شماره تلفن مدیریت شرکت در سایت هست . اگر هر کدام از مامورین بخش پشتیبانی به شما جواب ندادن حق شماست که تماس بگیری با مدیر شرکت تا مبلغ به شما بازگشت داده شود .

من لیسانس شما رو نگاه کردم . اینکه میگی 1-2 ماه کار کرد و از کار افتاد . برای این هست که سر نزدید . تماس نگرفتید . در نتیجه پچ های به روز رسان رو نگرفتید . ما پچ که می دیم . ایمیل می کنیم به مشتری ها .
اینکه از کار افتاده . من فکر می کنم . لیسانس شما دچار مشکل شده . چن وقتی لیسانس از اینور دچار مشکل میشه از اون ور سیستم قفل می کنه

در مورد اینکه فرمودید در قسمت مدیریت کلمه عبور و نام کاربری نمی خواهد

دلیل اینکه : چون ما ایرانی هستیم و عادت داریم حرف پشت سر هم زیاد بزنیم . متخصصین برای اینکه امنیت سیستم ها را بالا ببرند . از htaccess کمک گرفتند و تو راهنمای تمام نرم افزار شیوه ساختن نام کاربری و کلمه عبور برای پوشه مدیریت وجود دارد

لینک شم تو قسمت مقالات سایت هست : http://manual.fascript.com/

دلیل این کار بالا بردن امنیت سیستم های خودمان توسط cpanel و htaccess هست جوری که خود طراح هم نتواند به سیستم مدیریت مشتری دست پیدا کند .

خوب مدیریت چند طراح این جور شیوه ها رو می طلبه که بشه کار کرد

در هر صورت شماره مدیر و شماره شرکت مشخص است . شما هر زمان که دیدی ساپورتی نداری می تونی تماس تلفنی بگیری و کامل مشخص بشه

موفق و پیروز باشید

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7
به نظر من هر کسی تو نت برای توسعه زبان فارسی تلاش کنه کارش قابل تحسین هست
حالا چه کار پرگرامینگ باشه و چه فارسی سازی :)

بالا