برگزیده های پرشین تولز

موفق ترين سرور WoW در ايران

mns

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
به این اميد كه ما هم مثل اين Forum قدمی در رشد IT كشور برداريم​

Last edited:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
انشالله که در کارتون موفق باشین و به سرنوشت دیگران دچار نشین( بخدا سق من سیا نیست:دی)

ولی برادر هیشکی سرور 100% مجانی و عمری انور اب رو ول نمیکنه بیاد:

با توجه به اين موضوع كه ديده مي شود افرادی در سرور تلاش می كنند با برنامه های ‍چيت لگ ايجاد كنند و يا موجب كراش كردن سرور شوند ساختن اكنت از اين به بعد نياز به كليد ثبت نام خواهد داشت تا جلوی ورود مجدد افراد خرابكار بيرون شده گرفته شود
برای خريد هر كد ثبت نام بايد 1000 تومان به حساب 0310049570008 بانك صادرات به نام محسن نسيم سبحان واريز شود و شماره فيش به ما ايميل شود

توجه : اين كار به منزله پولی كردن سرور نيست و از بازيكنان شارژ ماهيانه دريافت نخواهد شد

در جهت همكاری با گيم نت ها در صورت خريداری بالاتر از 10 كليد ثبت نام برای خريدار 2 برابر كليد ارسال خواهد شد

واقعا دلیل قانع کننده ایه..لول

mns

Registered User
لایک‌ها
1
انشالله که در کارتون موفق باشین و به سرنوشت دیگران دچار نشین( بخدا سق من سیا نیست:دی)

ولی برادر هیشکی سرور 100% مجانی و عمری انور اب رو ول نمیکنه بیاد:

واقعا دلیل قانع کننده ایه..لول

انشالله همه در كارشون موفق باشن

در مورد اون 1000 تومان بايد بگم اگه به تعداد بازيكنان توجه كنيد مي بينيد كساني كه دوست دارن تو يه سرور ايراني بازي كنن كم نيست و 1000 تومان هزينه ساخت Accont هم براشون مهم نيست .

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
انشالله همه در كارشون موفق باشن

در مورد اون 1000 تومان بايد بگم اگه به تعداد بازيكنان توجه كنيد مي بينيد كساني كه دوست دارن تو يه سرور ايراني بازي كنن كم نيست و 1000 تومان هزينه ساخت Accont هم براشون مهم نيست .

نه برادر.. شما منظور منو متوجه نمیشی.. من کاری به تعداد بازیکنان و پول گرفته شده ندارم.. 2تا سوال زیر رو میبپرسم:

1. چرا این مشگل عجیب و مسخره شمارو هیچ سرور دیگه ای در دنیا نداره که بیاد ثبت نام رو پولی کنه.. شما راست و حسینی بگو اقا دوست دارم بر خلاف همه دنیا ثبت نامم پولی باشه مثه اکثر سرور های اشغال ایرانی..:lol:

2. اگر هم برعکس منبع تامین سرور قرار زورکی بودن پرداخت پول نباشه مثه تمام پرایوت های بزرگ دنیا هزینه هاشو از دونیت و VIP تامین کن نه از ثبت نام..

و نکته اخر اینکه سرور های دیگه دنیا هم اینجا پینگشون 200-500 هستش.. و پولی نمیگیرند و تو هر رییلم حدود 1000 نفر حداقل پلیر هستش .. ( شلوغی میدونید که چه مزیتیه) و تضمین اینکه هیچ وقت پولی نمیشند و نمیخوبند..

من نمیگم با اونا رقابت کنید ولی امید وارم به سرنوشت قبلی ها دچار نشد..;)

tornadohome

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سرور WOW نسخه 2.3.3 با آخرین UDB 343 فعلا
سرور بر روی شبکه ملی ایران قرار داره بنابراین Latency پایینی داره
ضمنا این سایت سرور های Frozen و Counter Source هم داره

http://www.game4u.ir
:lol:

پیشنهاد می کنم حتما امتحان کنید
یک ماه اشتراک رایگان می ده

mns

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
خدمت دوستانی كه نگران اين بودن كه ما نتونيم به كارمون ادامه بديم و به سرنوشت بعضی از Server های ايرانی دچار بشيم بايد عرض كنم كه :
چند ماه گذشت و ما قدرتمند تر از گذشته داريم به كارمون ادامه ميديم .
اعتبار و محبوبيت ما بين دوست داران WoW به حدی رسيده كه بسياری از Server های ايرانی برای جذب مشتری به Player ها Hero ای در حد Heroای كه در Server ما دارن می دهند .

حجم كار به حدی رسيد كه مجبور شديم شيوه خدمات رسانی را ارتقاع بديم و اقدام به توليد كارت اعتباری تحت عنوان P.GameCard و پخش گسترده آن در كشور كرديم .
http://www.pgameserver.com/index.php

تعداد زيادی از ISP ها به ما پيشنهاد راه اندازی Server های مشابه می دهند .

بنا به نياز حجم وسيع مخاطب ها داريم چند Realm جديد به Server اضافه می كنيم .

و من هنوز از نتيجه كارم راضی نيستم و شبانه روز در بالا بردن كيفيت WoW ايران كوشا !!!

نتيجه اخلاقی :
اون دسته از Server هايی كه بعد از مدتی Down شدن و باعث بی اعتمادی Player ها به Serverهای ايرانی شدند به 2 دليل اصلی بوده است .
1 - نداشتن ايده های خوب .
2 - نداشتن پشت كار .

اندكی شوخی با بعضی ها :
از اين به بعد Server های بیشتری پا بر جا میمونن چون الان PGameServer.com وجود داره و مرتب ايده های جديد ميده كه ميتونن همون ايده ها را كپی كنند . :D (به جاش دعا كنين برام )
اون حس بی اعتمادی به بقای Serverهای ايرانی به مقدار زيادی توسط www.PGameServer.com شكسته شده

به اميد موفقيت تمام مديران زحمت كش ايرانی در كارشون

Last edited:

mns

Registered User
لایک‌ها
1
سلامی دوباره
2 سال از راه اندازی www.pgameserver.com گذشت و ما قوی تر از هميشه به كار خو ادامه می دهيم
در سال سوم شاهد تحولهای چشم گيری در pgameserver خواهيد بود :cool:

Billy_Jason

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

داشتم موضوعاته اين Forum را نگاه مي كردم كه به تبليغ هاي World of Warcraft برخورد كردم و تصميم گرفتم به جمع شما بپيوندم .

ديدم كه سرور هاي زيادي تبليغ كردن تو اين Forum و الان ديگه وجود ندارن و باعث بد بيني دوستدارانه WoW به سرور هاي ايراني شده اند .

من قصد ندارم بگم سروري كه معرفي ميكنم بهترين سرور دنياست
فقط يه كارنامه و اطلاعات ميدم تا خودتون قضاوت كنيد .

http://www.pgameserver.com

اين Server در ماه دی سال 1385 توسط من راه اندازي شد .

ما كاره خود را با 1.12 شروع كرديم و در حال حاظر با 2.4,3 در خدمته بازيكنانمان هستيم .
حتي 1 بار نشده سرور Hack بشه يا به هر شكل ديگه اي زحمات بازيكنان به خطر بيفته .
ما تونستيم در يزد Latency 30 و در شهرهاي ديگه در حالت معمولي Latency 100 فراهم كنيم .
حتي با يك Dialup معمولي ميتونين بازي كنين .
در حال حاظر بيشترين بازيكن فعال در كل سرور هاي ايراني را در اختيار داريم .
به گفته بسياري از كساني كه در Serverهاي ريز و درشت بازي كرده اند تنها Serverي هستيم كه اجازه نداد Cheat و فش دادن در Server باعث نارضايتي بازيكنان شود و اقدام به سركوبي اين پديده ها كرديم .

من نميگم كاستي در Server نيست ولي اين اطمينان را ميدم كه بين Server هاي خصوصي بهترين هستيم چون با تمام توان و پا به پايه Serverهاي خارجي به رفع مشكلات مي پردازيم .

بقيه اطلاعات هم خودتون ميتونين بخونين

http://www.pgameserver.com/index.php
http://www.pgameforum.com/forumdisplay.php?fid=7
http://yazdonline.net/news.php

اگه بازم با مشكل مواجه شدين ميتونين با [email protected] تماس بگيرين .

به اميده اين كه ما هم مثل اين Forum قدمي در رشد IT كشور برداريم​

فش دادن غلطه
فحش دادن درسته

تو تمام سایتتم نوشتی فش دادن

پتان

Registered User
لایک‌ها
66

tack

Registered User
لایک‌ها
0
تو که از من بی کار تری که پسته منو کوت می کنی که اینو بگی

البته من از تو بیکار ترم که جوابتم می دم :snitch:

اي بابا هه جا اسپم ديده ميشه @@@!!!!

از اين جناب هم ممنون كه سرور معرفي كردند

اما خب براي بقا و ادامه سرور بايد كمك هاي مالي به سرور تزريق بشه

سرور كه نميتونه دائم خرج مخارج شو خودش تامين كنه
يه حسن ديگه هم هست خارجي ها نميتونن عضو بشن ( همه شون چون نوب هستن )

هزارتومان هم براي ووو پولي نيست

موفق باشيد.
ووو= wow

foo0z0ool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین سرور wow ایران Patch WotLK 3.0.8

realm : arianwow.com

site : http://jahangames.com

حرف نداره می تونین 1 بار امتحان کنین

shabzad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
GAME4U
3 سال سابقه

سلام به تمامی دوستان گرامی و ایرانی.
می خواستم از تمامی دوستان که از یک سرور کامل word of warcraft که دارای لتنسی بسیار کم و همچنین امکانات زیاد . هیچگونه لک و امکان بازی همراه با دایال آپ را به شما معرفی نمایم . این وبسایت دارای بازی Cunter و نیز Frozen هم می باشد و دارای فروم بسیار قوی و همچنین در حال راه اندازی مسنجر و نیز امکانات زیادی برای شما می باشد.
تعداد پلیر ها زیاد می باشند و قیمت اکانتینک نیز 500 تومان می باشد .
همکنون patch 3.1.3 فعال می باشد که روزانه آپدیت می شود. ضمنا در این سرور Event های بسیار گذاشته می شود .
مسئولین گیم نت ها می توانند با پر کردن فرم نمایندگی که در صفحه نمایندگی ها می باشد برای دریافت نمایندگی و دریافت DVDها و همچنین پوسترهای این سرور با ما تماس حاصل نمایند. و از مزایای ما که پشتیبانی شما در امور باری و رساندنPatch و امکانات زیاد و حق واگذاری کریدیت کارت با ما همکاری نمایند.
www Game4u ir
WWW.Game4U.IR

تخفیف برای مسئولین گیم نت با ما تماس حاصل نمایید .

بهترین گیم سرور ایران Persian Game Server (World of Warcraft - Counter - Frozen) cs Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch 2.3.3 2.4.0 3.1.3 3.0.3 3.1.4 server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency بهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency بهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch 2.3.3 2.4.0 server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency Pishgaman پیشگامان pishgamangsبهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی

hamed_tay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سرور ايراني WOW ايراني ( A.T.S ) :

1- داراي FUN سرور ماكزيمم 666 LEVEL

2- داراي سرور NORMAL 6 XP RATE

3- LICHKING 3.X.X & 2.4.3

اولين فان سرور ايراني

SITE : http://www.ats-gamers.com

simorgh1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . می خواستم یک سرور wow معرفی کنم تا همه حال کنن . این جور که من شنیدم گقته شده که یک تیم قدیمی دوباره کنار هم جمع شدن که یک سرور قدرتمند با پیشرفته ترین تجهیزات می خواهد روی کار بیارند . احتمالا هم اسم این سرور Mass Games یا یک هم چین چیزی هست . پیشنهاد می کنم اخبار این سرور رو دنبال کنید . خیلی ها منتظر Run شدن این سرور هستند . در ضمن گفته شده است که این سرور با بالاترین اصول و قوانین Wow ، برای رقابت با بهترین های اروپا و ایران خواهند آمد

Last edited:

javad616

Registered User
لایک‌ها
80
پیشگامان سرور خوبیه ولی اگه نمی خواین یه عمر الکی بشنین بازی کنین بیخیال همه سرور های ایرانی و مجانی بشین برین بلیزارد بازی کنین

mns

Registered User
لایک‌ها
1
سلامی دوباره :)
3 سال گذشت و پيشگامان همچنان در صدر سرورهای ايران هست .
آماری خيره كننده در جذب بازيكن نشاندهنده كارنامه ای قابل قبول
http://www.pgameserver.com/index.php?forms=status&task=Action

فكر می كنم اين تنها Topic ای باشد كه به معرفی يك سرور ايرانی پرداخته و بعد از 3 سال هنوز پابرجاست و كسی نمی تواند بگويد تبليغات بی پايه و اساس می كرديم .

جديد ترين خدماتی كه ما به مشتركينمون داديم كسب درآمد از طريق اينترنت هست كه استقبال خوبی هم شد :)
http://www.pgameserver.com/index.php?forms=click_income

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
اي بابا هه جا اسپم ديده ميشه @@@!!!!

از اين جناب هم ممنون كه سرور معرفي كردند

اما خب براي بقا و ادامه سرور بايد كمك هاي مالي به سرور تزريق بشه

سرور كه نميتونه دائم خرج مخارج شو خودش تامين كنه
يه حسن ديگه هم هست خارجي ها نميتونن عضو بشن ( همه شون چون نوب هستن )

هزارتومان هم براي ووو پولي نيست

موفق باشيد.
ووو= wow

والا چی بگم خودت میگی اسپم و از این جور حرفا پس باید قوانین رو بدونی
شما داری شعار سیاسی مخرب میدی!!!!
کار بسیار زشتیه که داری میکنی
لطفا خودت ادیت کن.

cutegames

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سرور هارد بازی wow
www.mgwow.ir
هارد و دائمی
سروری که به این زودیا قصد رفتن نداره مثل بعضی سرور های دیگه!!

بالا