برگزیده های پرشین تولز

حساب خودپرداز بانك ملي و سپه رو چطوري از طريق اينترنت چك كنم؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سپاسگزارم.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5

برای بانک ملی و خودپردازش باید اول بری توی سایت بانک یک حساب اینترنتی باز کنی .
بعد یه جایی داره که حساب بهش اد می کنی ! اونجا می ری مشخصاتو پر می کنی . شماره حسابتو می زنی و شماره مشتری و از اینجور چیزا ... بعد پرینت می گیری (2 یا 3 تا پرینت) بعد پشت اون پرینتایی که گرفتی شماره حساب و شماره مشتری رو با اسمت می نویسی . می بری می دی شعبه ای که حساب باز کردی . بعد میگن واستا تا خبر اکتیو شدن حسابت به آدرست ایمیل بشه (ایمیل رو موقع باز کردن حساب توی سایت از قبل وارد کردی)
ولی بعد از اون احتمالا هیچ ایمیلی نمی گیری ! یکی دو هفته بعد شانسی می ری توی سایت می بینی اکانتت اکتیو شده و ریز صورتحسابت رو می تونی آنلاین!!! (یعنی با حداقل 12 ساعت تاخیر!!!) مشاهده کنی !

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
برای بانک ملی و خودپردازش باید اول بری توی سایت بانک یک حساب اینترنتی باز کنی .
بعد یه جایی داره که حساب بهش اد می کنی ! اونجا می ری مشخصاتو پر می کنی . شماره حسابتو می زنی و شماره مشتری و از اینجور چیزا ... بعد پرینت می گیری (2 یا 3 تا پرینت) بعد پشت اون پرینتایی که گرفتی شماره حساب و شماره مشتری رو با اسمت می نویسی . می بری می دی شعبه ای که حساب باز کردی . بعد میگن واستا تا خبر اکتیو شدن حسابت به آدرست ایمیل بشه (ایمیل رو موقع باز کردن حساب توی سایت از قبل وارد کردی)
ولی بعد از اون احتمالا هیچ ایمیلی نمی گیری ! یکی دو هفته بعد شانسی می ری توی سایت می بینی اکانتت اکتیو شده و ریز صورتحسابت رو می تونی آنلاین!!! (یعنی با حداقل 12 ساعت تاخیر!!!) مشاهده کنی !
خيلي ممنون. واقعاً سيستم بانكداري ايران، تو دنيا بي نظيره!
اگه براي بانك سپه هم كسي راهي سراغ داره ممنون ميشم.

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
اگه آنلاین میخوای به نظر من سپهر صادرات باز کن و بعدش بانکداری اینترنتی تمامی واریز ها و ... رو همون لحظه میده .
ملی 1 روز بعد آپدیت میکنه .

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
اگه آنلاین میخوای به نظر من سپهر صادرات باز کن و بعدش بانکداری اینترنتی تمامی واریز ها و ... رو همون لحظه میده .
ملی 1 روز بعد آپدیت میکنه .

اتفاقا من هم دنبال همین نوع آنلاین بودم. ملی که خیلی افتضاحه 1 روز بعد میده تازه اسم آنلاین هم میزارن روش.

غیر از صادرات دیگه چه بانکهای این امکان(آنلاین واقعی!!!) رو دارن؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
صادرات خوبه.... البته باید 10 تومن پول دستگاه بدی...

ملی هم سیستم آنلاین داره. اونیکه شما داری یه روز بعد آپدیت می کنی هست اما فقط واسه گزارش گیری خوبه...

برو و بگو سرویس اینترنتی (اسمش رو نمیدونم) میخوام. باید از دستگاه رمز خوان ملی استفاده کنی.

اما درکل من صادرات رو بیشتر قبول دارم

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
صادرات خوبه.... البته باید 10 تومن پول دستگاه بدی...

ملی هم سیستم آنلاین داره. اونیکه شما داری یه روز بعد آپدیت می کنی هست اما فقط واسه گزارش گیری خوبه...

برو و بگو سرویس اینترنتی (اسمش رو نمیدونم) میخوام. باید از دستگاه رمز خوان ملی استفاده کنی.

اما درکل من صادرات رو بیشتر قبول دارم

اون دستگاه که به این موضوع زیاد ربطی نداره .
هم واسه سپهر میشه اونو گرفت و هم واسه سیبا
قیمتش هم 20 تومنه . الان فکر کنم شده 16.5 . فقط تو اعیاد و ... میدن 10 تومن . با اون میشه پول ترنسفر کرد

اما در مورد حساب آنلاین سپهر بهتره .
سامان و بانکای خصوصی هم که دیگه احتیاج به تعریف ندارن !

بانک سپه رو هم ولش کن کلا ! دردسره ! شعبه کم داره . می خای پول بریزی تو حساب پدرت در میاد .. بعدش هم مجبوری بری عابربانک . عابربانک سپه هم که ئم دست نیست . میری صادرات و ملی . واسه هر بار مووجودی گرفتن 100 تومن از حسابت کم میشه ! این از سپه ...

Rammstein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56
فكر كنم بانك سامان تو اين زمينه از همه بانكها سر باشه (اگه اشتباه نكنم اولين بانكي بود كه خدمات اينترنتي رو ارائه داد)
فقط حيف كه تعداد شعبه هاش نسبت به بانكهاي دولتي كمتره

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
آقا من نميخوام حساب باز كنم. ولي يه حساب سپه دارم، عابر بانك هم در خونه مونه. ولي هر بار ميرم موجودي رو چك كنم مي نويسه:
با عرض پوزش، دستگاه به يكي از علل زير موقتاً كار نمي كند...

ميخواستم اگه بشه از طريق اينترنت موجودي رو چك كنم. حالا اگه راهي بود لطفاً بگيد. اگه نبود كه هيچ.

متشكرم

بالا