برگزیده های پرشین تولز

مشکل در سرچ گوگل برای سایتم

منصوری

Guest
لایک‌ها
0
سلام دوستان
چند وقت پیش من از روی بی اطلاعی یک دامین علاوه بر دامین اصلیم رو هاستینگم پارک کردم ولی متاسفانه بعد از یک ماه گوگل من رو از سرچش انداخت بیرون فورا دامین دوم رو پاک کردم ولی هنوز وضع بعد از گذشت 20روز تغییر نکرده ولی جالب اینه که من دامین رو تازه خریده بود و به 15 روز نکشید که گوگل رنک 1 بهش داد حالا با این مشکل چه میشه کرد ویا امید بازگشت هست
ممنون میشم پاسخ بدین

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
این مشکلش نمیتونه از پارک دومین باشه ! احتمالا خطای دیگه ای مرتکب شدی !
منم چندتا سایت دارم که روی 2 تاشون دومین پارک کردم اما چنین مشکلی برام پیش نیومده !

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان
چند وقت پیش من از روی بی اطلاعی یک دامین علاوه بر دامین اصلیم رو هاستینگم پارک کردم ولی متاسفانه بعد از یک ماه گوگل من رو از سرچش انداخت بیرون فورا دامین دوم رو پاک کردم ولی هنوز وضع بعد از گذشت 20روز تغییر نکرده ولی جالب اینه که من دامین رو تازه خریده بود و به 15 روز نکشید که گوگل رنک 1 بهش داد حالا با این مشکل چه میشه کرد ویا امید بازگشت هست
ممنون میشم پاسخ بدین
براي رنك 1 خيلي غصه نخور
رنك مثل چرك كف دسته
من هم بعيد ميدونم مشكل از دامين دوم باشه
يكي از دوستانم يه بار چنين مشكلي داشت معلوم شد دليلش استفاده از يه flash بود كا مال يه سايت ديگست

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
اینکه رنک 1 گرفته 15 روزه به خاطر زمان ثبت نام بوده! چون اینطوری نیست گوگل هر روز پیج رنک اختصاص بده،یک یا دوبار در سال به همه اختصاص می ده(کمتر، بیشتر یا بدون تقاوت) مثل امتحانات پایان ترم!

منصوری

Guest
لایک‌ها
0
اینکه رنک 1 گرفته 15 روزه به خاطر زمان ثبت نام بوده! چون اینطوری نیست گوگل هر روز پیج رنک اختصاص بده،یک یا دوبار در سال به همه اختصاص می ده(کمتر، بیشتر یا بدون تقاوت) مثل امتحانات پایان ترم!

سلام از لحظه ثبت دامین تا رنک یک 15روز طول کشید

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
سلام از لحظه ثبت دامین تا رنک یک 15روز طول کشید

بله . منظور ایشون هم این بود که از شانس خوب درست 15 روز پیش از آپدیت رنک گوگل دومین رو گرفتی . عین این اتفاق برای منم افتاد . ( آپدیت رنک رو می گم )

منصوری

Guest
لایک‌ها
0
سلام دوستان باتشکر از شرکت در این بحث
لازم بذکره بر خلاف تصورات ما پارک کردن بیش از یک دامین روی 30پنل باعث پائین آمدن سایت نزد گوگل خواهد شد

بالا