برگزیده های پرشین تولز

bidvertiser کلاهبرداری که هر ماه پول شما رو به حسابتون واریز میکنه

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
اومدم به یه نکته از این سیستم اشاره کنم.
این سیستم به شدت دزدی میکنه! از کلیک ها کم میکنه و به جیب مبارک میزنه.
من مدتی این سیستم رو توی دو تا از سایتام امتحان کردم.
این سیستم خیلی از کلیک ها رو اصلا به حساب نمیاره و پولشو به جیب مبارک میزنه.
یه مدتی به خاطر مستقل شدن از دیگران گوگل ادسنس رو بی خیال شدم (آخه چنل گرفته بودم) و گفتم خب از این سیستم استفاده کنم. ده دلارم هست ماهیانه یه چیزی بهم میرسه.
بعد متوجه یه مطلبی شدم.
سی تی آر من به شدت کاهش پیدا کرد! به شدت! یه زمانی من توی گوگل سی تی آر رو به حدود ده درصد رسونده بودم.
بعد از مدت کوتاهی که از این سیستم استفاده کردم دیدم سی تی آرم حتی دو درصدم نیست.
فکر کردم خب به خاطر دلایل فنی و ارتباط تبلیغ با متن و ... اینطوری شده ولی سی تی آر به شدت کاهش پیدا کرده بود.
از دوستان خواستم کلیک کنن.
خودمم با تغییر آی پی کلیک کردم!
از تمام کلیک ها فقط یه کلیک رو داخل اکانت به حساب آورد و به اونم سه سنت اختصاص داد! برام خیلی جالب بود.
من از گوگل به ازای هر کلیک بیست و هفت سنت داشتم ولی از این لعنتی اصلا درامدی ندارم!
رسما تعطیله!
ولی اگه به ده دلارش برسی به حسابت واریز میکنه و مشکلی ایجاد نمیکنه! برام خیلی جالبه طرز دزدی این سیستم.

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
من كه تا ماه پيش ازش استفاده مي كردم
همچين هم بد پول نميداد
شايد بازديد سايت من خوب بود
نمي دونم الان وضعيتش چطوري شده

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
من كه تا ماه پيش ازش استفاده مي كردم
همچين هم بد پول نميداد
شايد بازديد سايت من خوب بود
نمي دونم الان وضعيتش چطوري شده

بله
منم همینو میگم.
پول میده! ولی سی تی آر توش به شدت میاد پایین. که یه مقدراش منطقیه. ولی بقیش به خاطر اینه که این سیستم خیلی از کلیک های بازدید کننده ها رو به حساب نمیاره!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
راستی الان تبلیغات اد برایتو توی سایتت دیدم.
درامدش چطوره؟
چک ها رو چطوری نقد میکنی؟
در ضمن سبزی که تو تبلیغاتته یه خورده ناجوره. البته با سایتت هماهنگه ولی رنگاییی هستند که هماهنگ باشن ولی قشنگ ترم باشن.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
البته حالا دیگه میدونم چطوری باید از این سیستم بی رحم پول به دست آورد! انقدر بازدید و کلیک میفرستم که دیگه از زو بره!
یه صفحه درست کردم که سی تی آرش بالای سی درصده!
ببینیم بیدور چی پیش میاره.

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
مگه این bidvertiser به ایران چک می فرسته ؟
چرا از adbrite استفاده نمی کنی ؟
بچه ها می گفتن به ایران چک می فرسته !

--
می تونی رنگ تبلیغات ومتن رو هم یکی کنی ... بازید کننده رو گول بزنه ... تاثیر داره
تعداد کلیک بره بالا !

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام
آيا اين دوتا سايت فقط با سايتهاي كه زبانشان انگليسي باشه كار مي كنه؟
bidvertiser
adbrite
و طريق دريافت پول؟
مرسي

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
آيا اين دوتا سايت فقط با سايتهاي كه زبانشان انگليسي باشه كار مي كنه؟
bidvertiser
adbrite
و طريق دريافت پول؟
مرسي

نه هردو اینها
با زبون های دیگه هم کار میکنن ولی فارسی اگه هستی با سیستم های داخلی کار کن و ... بهتره.

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
bidvertiser و adbrite با سایتهای وارز هم کار میکنن؟
ضمنا کلیک سور هم فکر میکنم سیستم بدی نباشه؟ با پیپل هم پرداخت داره

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

سلام
ادبرایت رو نمیدونم ولی بیدورتیزر تا اونجایی که میدونم فکر نمیکنم گیر بده! مخصوصا اگه سایت خوبی داشته باشید با گوگل رنک خوب و بازدید بالا.
کلیک سور هم سه هزار بازدید روزانه میخواد که من ندارم! فعلا دارم روی یه سایت جدید کار میکنم اگه بتونم به یه جایی برسونمش خوب میشه. تا اون موقع از بیدور تیزر توش استفاده میکنم. چون متاسفانه دوستان سیستم بهتر و سالمتری معرفی نکردن و هر کدوم از سیستم ها یه جای کارش میلنگید.
میدونم که این سیستم داره سر منو کلاه میزاره. ارزش کلیک های اونم به شدت کمه. مثلا امروز من فقط یه کلیک داشتم تا الان که اونم سه سنتی بوده!!!

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
پاسخ سوال اول ، بله!

در مورد کلیک سور هم اگه خواهان کاهش بازدید سایتتون هستین میتونید تبلیغاتش رو بزارین.;)

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
ربطی به سرعت نداره. متاسفانه شما هر نوع تبلیغی از این سیستم بزاری حتی اگه امکان popup هم از روش برداری بازم طوری طراحی کردن که popup باز بشه. حالا علاوه بر اینکه باز شدن popup باعث فراری دادن یوزرها میشه حدود یکسال میشه که گوگل هم با سایتهایی که پنجره های ناخواسته در اونا باز میشه داره برخورد میکنه. بعنوان مثال اینجا رو ببینید. زیر عنوان اولین سایت چی نوشته؟ ( This site may harm your computer. ) یعنی از ورود یوزر به این نوع سایتها جلوگیری میکنه و اگه یوزر خیلی اصرار به ورود به این سایت داشته باشه باید آدرس رو دستی وارد کنه.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
ربطی به سرعت نداره. متاسفانه شما هر نوع تبلیغی از این سیستم بزاری حتی اگه امکان popup هم از روش برداری بازم طوری طراحی کردن که popup باز بشه. حالا علاوه بر اینکه باز شدن popup باعث فراری دادن یوزرها میشه حدود یکسال میشه که گوگل هم با سایتهایی که پنجره های ناخواسته در اونا باز میشه داره برخورد میکنه. بعنوان مثال اینجا رو ببینید. زیر عنوان اولین سایت چی نوشته؟ ( This site may harm your computer. ) یعنی از ورود یوزر به این نوع سایتها جلوگیری میکنه و اگه یوزر خیلی اصرار به ورود به این سایت داشته باشه باید آدرس رو دستی وارد کنه.

سلام
البته من گوگل فارسی دارم و دقیقا این جمله رو نوشته:

این وبگاه ممکن است به رایانه شما آسیب وارد نماید.

جالبه! پس اینم از کلیک سور!
مثل این که سیستم مناسبی نداریم البته به غیر از ادسنس.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
ایشون به من گفتند که با کلیک سور کار کن! نه به شما که سایت وارز دارین.
من سایت وارز ندارم اصلا سایت بزرگی ندارم. من چند سایت رو به صورت هم زمان دارم که رنک بعضیاشون توی گوگل یک هست و رنک بعضیاشونم صفر و از جمع بازدید کننده های اینا سود میبرم!
در ضمن من قصدم اینه که آخر سر با گوگل کار کنم. چون به جز یه مورد تمام سایت هام با گوگل و قوانینش هماهنگن.

ایشون گفتن که ادبرایت و بیدورتیزر با وارز مشکلی ندارن.

adbrite.com
bidvertiser.com

کلیک سور هم از اون واسطه های با سابقه و قدیمیه.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
bidvertiser و adbrite
چک به ایران می فرستن؟

bidvertiser این خوشبختانه پی پل رو ساپورت میکنه اونم با یه حداقل پرداخت بسیار خوب (10 دلار) و هر ماه اگه به این میزان رسیده باشید به پی پل شما میریزه اگه نرسیده باشید ایشالا ماه بعد.

در مورد adbrite باید بگم که واقعا نمیدونم. توی لیست عضویتش و ... ایران هست و ظاهرا همه چی ردیفه و دوستان هم میگن که به ایران چک میفرسته. ولی من نمیدونم.

sina_oonline

Registered User
لایک‌ها
71
مطلبی درباره بیدورتایزر در یک تاپیک دیگر قرار داده بودم گفتم اینجا هم بزارم شاید مفید باشه

1. اصلا این سیستم چگونه کار می کند؟

این سایت از تبلیغات دهنگان پول می گیرد و به شما به عنوان نماشی دهنده تبلیغ پول می دهد.و به ازای کلیک بازدیدکنندگان وبلاگ یا وب سایت شما به شما پول خوبی می دهد

2.چند تا وبلاگ یا سایت می توان ثبت کرد؟

بی نهایت

3.می تونم خودم روی تبلیغات کلیک کنم؟

مانند گوگل زیاد به این قضیه حساس نیست ولی بی خیال شو چون از ای پی ایران پول زیادی به دست نمی اید و فقط خودتو خراب می کنی

4.وب های فارسی رو قبول می کنه؟

بله....اما فایده نداره چون به ندرت تبلیغ دهنده فارسی در این سایت پیدا می شه تا تبلیغشو در وب خودت قرار بدی

5. قیمت کلیک ها در چه حدی است؟

بین 15 سنت تا 10 دلار برای ای پی امریکا-به طور کلی حدود 40 سنت می ده

6.قیمت ها برای کدام موضوعات بهتر است؟تجارت و به خصوص فارکس و سرمایه گذاری....در این بخش به طور میانگین هر کلیک 70 سنت می ارزد و کلیک های 2-1 دلاری هم نسبتا زیاد است

7.سایت هایی کهثبت می کنیم باید ابتدا مورد تایید مدیر قرار گیرد و بعد از ان ها کسب درامد کنیم؟

نه-از لحظه ثبت می توانید با ان ها کار کنید..در این سایت اصلا روی محتوا دقت نمی شود

8.می توانم بالای تبلیغ بنویسم برای حمایت از ما روی ان کلیک کنید؟

نه چون اگر بفهمند اکانت شما حذف می شود.گغتم که خود سایت کمتر دقت می کند ولی این بازدیدکننده های خارجی سایت شما ممکن است کمی سوسول باشند و شما را لو بدهند.

9.حداقل پرداخت این سایت چقدر است؟

10 دلار با پی پال و 50 دلار با چک بانکی درب منزل....آخر هر ماه در صورتی که با روشی که انتخاب کرده اید به سقف پرداخت رسیده باشید به طور اتوماتیک پول را دریافت می کنید بدون نیاز به دادن درخواست

10.چک تو ایران نقد می شه؟

تا قبل تحریم که نقد می شد. حالا نمی دونم برید از صرافی ها بپرسید...به نظر من با پی پال بگیرید بهتره

11.چه طور حساب پی پال افتتاح کنم؟

می توانید به سایت پی پال برید (البته با *** ) و حساب افتتاح کنید.البه این حساب به درد لای جرز دیوار می خورد چون وریفای نیست و برای وریفای شدن باید کردیت کارد یا ادرس منزل در خارج از کشور داشته باشید اگر یکی را دارید وریفای کنید و حالشو ببرید.

12.من که با شرایط بالا نمی توانم پی پال داشته باشم چه؟

یه سرچ کوچیک کن "خرید اکانت پی پال" البته از افراد مورد اعتماد

13.برای رفرال گیری پول می ده؟

بله

14. چه طوری؟

از رفرال تبلیغ دهده 100 درصد از مبلغ به شما می رسد مثلا اگر 10 دلار تبلیغ به سایت دادن 10 تا برای شماست

از نمایش دهنده تبلیغ هم 100 درصد از درامد اون را می گیرید 10 دلار کسب کرد 10 تا شما می گیرید

15. راه حل دیگری برای کسب درامد نداره؟

داره...تبلیغ در rss وبلاگ یا سایت شما

16.با ایران که به دلیل تحریم مشکلی نداره؟

نه عمرا....تازه نمی نویسه iran می نویسه :iran,Islamic republic of

17.کلا می شه این سایت رو شیره مالید و درامد بیشتر ی کسب کرد؟

بله

امیدوارم این توضیحات کامل بوده باشه خواهشا از طریق من عضو شوید

رفرال من

http://www.bidvertiser.com/bdv/bidve...Ref_PID=105473

KeywordCountry

Registered User
لایک‌ها
0
bidvertiser
تبلیغات مرتبت با متن نشون می ده؟؟؟
این ادبرایت دهن بنده را...
اخه کسی که اومده دنبال اهنگ و فیلم را چه به اجاره ی خونه؟؟؟

بالا