برگزیده های پرشین تولز

شما بودین با این به ظاهر آدم چکار میکردید؟؟؟؟؟؟

منصوری

Guest
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستانم
ما برای یک نفر یک سایت تبلیغاتی زدیم این مشتری من از من خواست راهنمائیش کنم برای ایجاد adwords در گوگل در حدود 400هزار تومان کوپن گوگل میخواست من یکی از بچه های اینجا رو که از قبل میشناختم معرفی کردم که کاربر فعال درآمد اینترنتی پی تی هستش و گفتم تماس بگیرید و ایشون راهنمائیتون میکنن گذشت و بعد از یک روز این کاربر فعال اینترنتی به من زنگ زد و تشکر کرد بابت این مشتری که منم گفتم دو نفر دیگه هم هستن که بهتون معرفی میکنم بدون هیچ چشم داشتی در بین صحبتها ایشون از من خواست که بعضی از کاراشو براش بفروشم مثلا ایستگاه:D سیستم کلیکی که همه اینها هم خودم ویا دوستانی که باهاشون همکاری داشتم رو در مجموع خیلی بهتر از سیستم اون هم داشتیم بگذریم چی شد گذشت و یعد از 4ساعت مشتری من زنگ زد گفتم خوب چکار کردین گفت قرار شده من یک میلیون هشتصد هزار تومان به این بدم و ایشون تضمین کنه بعد از یک سال من به رنک 5 و به تعداد بازدید روزانه 800هزار نفر برسم:D بنده خدا هم باور کرده بود و میخواست پول رو بده در همین بین ایشون گفتند مگه شما نگفتین این دوستتون هستن پس چرا اینقدر بد شما رو میگفتند و میگفتن شما کلاه بردارید جالب اینجاست که من هنوز تسویه نکرده سایت رو در اختیار مشتری داده بودم مشتری از کار من راضی بود چون تمام خواستهای ایشون رو اعمال کرده بودیم اولش کاری نداشتم گفتم بذار یک پولی هم گیر این بنده خدا بیاد تا اینکه به من گفت شما چرا اصرار کردین ایشون نرم افزاراشو به شما بده شما که میگفتین همه اینها رو دارین بگذریم که این کاربر فعال پی تی پیشنهادی که به من داده بود رو به اسم من به مشتریم گفته جالب اینکه سایت خودش بعد از 5ماه هنوز رنک گوگلش صفر هستش من به مشتریم گفتن زنگ بزن بهش بگو تمام 1میلیو ن و800هزار تومان رو به حساب من واریز کردی پس نماینده من منصوریه با ایشون تماس بگیرید چون من از این کارها سر در نمیارم که درجواب گفته من با این کار نمیکنم کلاه یرداره درحالی که گفته به شما چک تضمین وقرارداد شرکتی مکتوب میده بنظر شما چکار باید کرد با همچین موجوداتی میخواستم اسم ببرم ولی نبردم پاش برسه نامش رو هم میگم؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید اگه وقتتون رو گرفتم

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
ثواب داره داداش. اسم این موجود پست رو بگو که یه موقع سر مارو کلاه نزاره. عجب آدمایی پیدا میشن ها.

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
اسمش بگو ضايع بشه بقيشم بكس راهنمايي ميكنن

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
تائید میشه اسمشون رو حداقل اینجا نام نبرید برامون پی ام کنید تا بشناسیمشون اگر کارمون بهش خورد مواظب باشیم
تنکس

منصوری

Guest
لایک‌ها
0
چون خیلی کوتاه اومدم در برابرش ولی باز دو رو بازی در اورد میگم اسمش س.ع

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
بهع
خوب بابا زود ادیت کردید
کی بود بالاخره حداقل برام پی ام کنید

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
برای منم پی ام کنید ببینم کی بود این کاربر فعال درامد اینترنتی؟
فعلا خدانگهدار تا بعد در ضمن منتظر اسم هستم. :)
خدافظ

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
:lol::lol::lol::lol::lol:
خوشبختانه هیچ کدوم از موضوعاتی که ایشون گفتن به موضوعات کاری من ربطی نداره
البته شاید زمانی به فروش ادورد و پیپال و .. هم روی بیارم اما فعلا و تا بحال با اینکه امکاناتش رو هم دارم حتی یک خرید و فروش هم نکردم
امیدوارم این دوستمون هم هر کی هست که هنز نفهمیدیم همش سوتفاهم باشه چون هر کسی میدونه این فقط درست و عادلانه کار کردنه که به موفقیت میرسه :happy:

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اسمش را برای من هم پی ام کنید ببینم کی بوده

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
من فهمیدم کی رو میگفتید
منتها اصلا نمیتونم باور کنم
رسم شده پی تی هم که این چند روزه یه مقدار بی در و پیکر شده
اگر مدرکی ندارید لطفا تاپیک باز نکنید تا به حال که ما ایشون رو میشناختیم و میدونیم که احتیاجی به این کارها ندارن و با تخصصهایی که دارن اصلا وقتشون به این بچه بازیها نمیرسه

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
يعني چي اگه كار خطا كرده بايد بگي بقيه هم بدونن كه كلاه سرشون نره وگرنه خودتم خطا كردي
و يه چيزه اگه ميتونه بياد دفاع كنه
اينجوري كه نميشه
دلسوزي و اينا اينجا جاش نيست يا نبايد ميگفتي يا بايد درست حسابي ميگفتي همه سر در بيارن از قضيه

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به طوره کلی شخصی که می خواهد از طریق اینترنت خریدی انجام دهد با خیلی حواسش را جمع کند مخصوصا در ایران

وگرنه در عمل چه مدیر و یا چه کاربر عادی
می توانند تقلب کنند و کلاه بردار باشند و نمی شه هم به راحتی ثابت کرد

یک چیز هایی هستند مشخص کلاهبرداری هست

مثلا این 800 هزار بازدید کننده
مشخصه که برای فریب دادن یک کابره تازه وارد اینترنت طراحی شده

منصوری

Guest
لایک‌ها
0
سلام ممنون از اینکه در این بحث شرکت کردید ببینید دوستان من کاری به فریب کاریش زیاد ندارم از این اعصابم ریخته بهم که با وجودی که من بدون هیچ چشم داشتی کسی رو بهش معرفی کردم اونم با این سطح خریدی که میخواست از اون انجام بده بازم اومده و اینطور برخورد کرده البته یک ضرب المثل قدیمی هست که میگه حرفتو جائی بشنو که حرف دیگران را برات میزنن
در ضمن بنده هم دل درد ندارم بیام اینجا کسی رو خراب کنم پس بدونیم واقعا شورش رو در اورده که من از جا در رفتم فقط این رو میخوام بگم من حرفم با بچه های پی تی نیست چون واقعا مردانی در بینشون هست که واقعا قابل ستایش هستن به عنوان یک موجود باه این نگاه کنید چون حیفم میداد بگم انسان اینا رو میخوام بگم که طرف فکر نکنه ما گاگول بودیم متاسفانه اون فردی که من به س.ع معرفی کردم 38سال داره و زن و بچه داره و کارمن و دانشجو هم هست خدا رو خوش نمیاد با اینجور آدمها که میخوان روزی خانواده خود رو از این طریق بدست بیارن رو چاپید اونم با وعده و وعید 100تا یه غاز باور کنید همون فردی که شما میگید نیاز به اینکارا نداره از انجام ابتدائی ترین مسائل هم عاجزه و فقط بولوف خالیه

بالا