برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از سایتهای پرو*کسی

!xXampp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سلام--دوستانی که در این زمینه تجربه دارند ممنون میشم راهنمایی کنند--حالا یه سایت مثل این fishproxy.info که در و دیوارش پر از تبلیغات گوگل ادسنز هست--تبلیغات از گوگل ، بازدید و درخواست از این گونه سایتها (حتی با وجود هر گونه فیل کش) هم که بالا هست--خب یه زمان هم که فیل شد سایت (البته تو ایران) میتونه از سایر کشور ها بازدید کننده داشته باشه مثل کشور های حوزه خلیج فارس و چین و ...--دست آخر هم دومین رو پارکش میکنیم !چطوره ؟--منطقی هست ؟اصلا درآمدی داره (حتما داره ولی مقرون به صرفه هست) و چقدره ؟--گوگل به این سایتها تبلیغ میده یا مثلا همین سایت بالا چنل گرفته ؟--ارزون ترین دومین برای ثبت کودماس ؟ (.Info ها فکر کنم از همه ارزون تر باشه)--اسکریپ خوب و این قالب بالا رو هم دارید لینک بدید ...ممنون

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
فکر میکنم این سایت ها مخالف قوانین گوگل باشن ولی شاید بتونی با سیستم های دیگه مثل ادبرایت کار کنی.
درضمن اگه سایتت تاسیس شد! من میتونم برای سایتت ویزیتور بفرستم.
حدود پونصد تا ویزیتور پیش به علاوه روزی 150 ویزیتور دائمی!
روی من حساب کن. البته اگه سایتتو زدی.

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
سلام
فکر میکنم این سایت ها مخالف قوانین گوگل باشن ولی شاید بتونی با سیستم های دیگه مثل ادبرایت کار کنی.
هيچ منعي از طرف گوگل ندارد !!!

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام

قیمت؟؟؟
چنل گوگل هم میدید شما؟؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
قیمت؟؟؟
چنل گوگل هم میدید شما؟؟

نه عزیز چنل گوگل چیه.
من گفتم بازدید کننده میدم. :lol:

هيچ منعي از طرف گوگل ندارد !!!

:blink:
ممنون از اطلاع رسانیتون ولی توی صفحه اول شاید منعی نداره!
یعنی وقتی کاربر آدرس یه سایت رو میزنه که از پروکسی عبور کنه! شما حق نداری بالاش تبلیغ نشون بدی که اصل تبلیغ هم همون تبلیغیه که شما اون بالا وقتی کاربر داره سورف میکنه نشون میدی!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
راستی درباره اسکریپت هم باید بگم که میتونی از سایت های آنتی پروکسی موجود استفاده کنی دیگه نه نیاز به سرور و ... داری نه نیاز به چیز دیگه. با استفاده از سرور های موجود اسکریپت میسازی.
فقط یه مشکل داره اونم اینه که صفحه اول رو در اختیار کامل داری. صفحه های بعد رو زیاد اختیاری روشون نداری.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
نه عزیز چنل گوگل چیه.
من گفتم بازدید کننده میدم. :lol:

بله متوجه شدم بازدید کننده میفرستید

منظورم از قیمت همون قیمت ارسال بازدیدکننده هست
و در خط دوم هم یه سوال پرسیدم که آیا شما چنل میدید؟
البته اگر ناراحت شدید ببخشید که این سوال رو پرسیدم:lol:

حالا قیمت ارسال بازدیدکننده ها چنده و از کدوم کشورها میباشند؟؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
کار من چون ارسال ویزیتور برای مردم نیست. قیمت و .. هم نمیدونم. البته من دیروز که این تاپیکو دیدم تا الان که در خدمت شما هستم. رفتم و یه سایت پروکسی راه اندازی کردم. (خیلی ممنون از تاپیکی که زدین)
و الان دارم ویزیتور ها رو برای این سایت پروکسی میفرستم که ایشالا یه مقدار پا بگیره و اگرم بخواید, ویزیتور زیادی نمیتونم براتون بفرستم.
خدانگهدار

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
صفحه اول و کلا صفحه های خود سایتتون ایرادی نداره و گوگل هیچ مشکلی نداره ولی در صفحه سایتهای دیگه مثلا به عنوان پاپاپ میتونید از تبلیغات دیگه ای مثل ادبرایت استفاده کنید
اما در هر صورت من پیشنهاد نمیکنم نه به دلیل درآمدش که درآمد خوبی هم داره ولی با قوانین کشور خودمون مشکل داره و در صورت مشخص شدن به شما به چشم یک وبمستر نگاه نمیکنند بلکه به چشم کسی که با ایجاد این سایتها سعی در مخالفت با قوانین و مبارزه با شیلترینگ رو داره نگاه خواهند کرد
مخصوصا این اواخر بدجور مقابله میکنند
در هر صورت حسن خطرناکه حسن

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
صفحه اول و کلا صفحه های خود سایتتون ایرادی نداره و گوگل هیچ مشکلی نداره ولی در صفحه سایتهای دیگه مثلا به عنوان پاپاپ میتونید از تبلیغات دیگه ای مثل ادبرایت استفاده کنید
اما در هر صورت من پیشنهاد نمیکنم نه به دلیل درآمدش که درآمد خوبی هم داره ولی با قوانین کشور خودمون مشکل داره و در صورت مشخص شدن به شما به چشم یک وبمستر نگاه نمیکنند بلکه به چشم کسی که با ایجاد این سایتها سعی در مخالفت با قوانین و مبارزه با شیلترینگ رو داره نگاه خواهند کرد

ممنون
من یه دونه تاسیس کردم. یکی دوتا از حرفه ای های فیلتر شکنم روی نت بهشون امیلو و مسیج و ...زدم.
و کلا ببینم چی میشه.
ولی فکر میکنم درامد خوبی داشته باشه. حالا تا خدا چی بخواد.

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
خلاصه گفته باشم من افرادی رو میشناسم که این چند وقته همه سایتهاشون رو با دست خودشون بستن تا خیالشون راحت بشه با اینکه سایتهاشون حتی برای آی پی ایرانی بسته بود و فقط برون مرزی کار میکردن اما با این حال حتی با درامد ی که از چندین سایت داشتن از این کار دست کشیدن
در هر حال موفق باشی

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
حالا دوستان به نظر شما سایتم رو کجا معرفی کنم؟
دایرکتوری میشناسید که توش فیلتر شکن ها رو معرفی کرده باشن؟
منم نمیخوام برای بازدید کننده ایرانی باشه! اگه میخواستم همین جا یا توی امضا و ... میتونستم تبلیغشو کنم ولی این کارو نکردم.

!xXampp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام

تا اونجا که دیدم مشکلی نداره گوگل و اکثر این سایتها از گوگل و البته تبلیغات پاپ آپ تو صفحات بعدی استفاده میکنند
و ممنون عزیز میشه بگی به چه صورت و با چه هزینه ...
البته تو پست بعدی خودتون فرمودید که اینکار رو انجام نمیدید و البته دنبال جذب ویزیتور هم بودید
در رابطه با درآمد هم که ظاهرا شما پیش قدم شدید بعدا بفرمایید که سودش راضی کننده بود یا نه

!xXampp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

درسته ... میتونه مشکلات حقوقی هم داشته باشه

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
تا اونجا که دیدم مشکلی نداره گوگل و اکثر این سایتها از گوگل و البته تبلیغات پاپ آپ تو صفحات بعدی استفاده میکنند
و ممنون عزیز میشه بگی به چه صورت و با چه هزینه ...
البته تو پست بعدی خودتون فرمودید که اینکار رو انجام نمیدید و البته دنبال جذب ویزیتور هم بودید
در رابطه با درآمد هم که ظاهرا شما پیش قدم شدید بعدا بفرمایید که سودش راضی کننده بود یا نه

سلام
نه تا الان که سودش منفیه!
در ضمن سرور اختصاصی و ... نگرفتم عزیزم.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
راستی یادم رفت
اگه دیدم سودش خوبه یکی دو ماه دیگه میام اینجا :D بریم یه سرور توپ بگیریم با اون کار کنیم.
پهنای باند میخوره فجیع!

!xXampp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
راستی یادم رفت
اگه دیدم سودش خوبه یکی دو ماه دیگه میام اینجا :D بریم یه سرور توپ بگیریم با اون کار کنیم.
پهنای باند میخوره فجیع!

پهنای باند وسیع که رو شاخشه
+
سرعت خوب
این سایتتو پی ام کن یه نگاه بندازیم (قول میدم ریپورت ندم loool) اگر هم ممکن نیست بفرمایید که برای تبلیغاتگوگل ادز گذاشتی یا خیر
کسی هست برای این امر چنل بده ؟؟؟
پ.ن : موضوع تا حدودی بکر بودا !

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
پهنای باند وسیع که رو شاخشه
+
سرعت خوب
این سایتتو پی ام کن یه نگاه بندازیم (قول میدم ریپورت ندم loool) اگر هم ممکن نیست بفرمایید که برای تبلیغاتگوگل ادز گذاشتی یا خیر
کسی هست برای این امر چنل بده ؟؟؟
پ.ن : موضوع تا حدودی بکر بودا !

سلام
شرمنده سایتو نمیتونم بدم ولی نه! گوگل ادزم نزاشتم.
الان فقط براش تبلیغ میکنم.
از پی اچ پی پروکسی استفاده میکنم.
البته یه فیلتر شکن هم پیدا کردم که خوبه. یکی هم دارم با اون درست میکنم. یعنی فقط یه صفحه که آدرسو توش تایپ کنه ویزیتور و بعد اون فیلتر شکن خارجیه آدرسو براش باز میکنه.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام همین الان گوگل ادز رو گزاشتم توی سایته! پونزده تا بازدید داشته تبلیغ گوگل کلیک هم نداشته.
تبلیغات رو هم نگاه میکنم خیلی مسخره و نسبتا بی ربط نشون میده. به نظرتون چی کار کنم؟ اینطوری سی تی آر خیلی میاد پایین.
دوست عزیزیمون SEO یه تاپیک در این رابطه توی فروم زده بود من اون تاپیکو پیدا نمیکنم.

ولی توی سایت دومم که گزاشتم لامسب هر چهار تبلیغی که نشون میده دقیقا مرتبط هست.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
کر کره رو کشیدم پایین.
هیچ درامد قابل توجهی نداشت. ولی یکی دیگه هنوز باز دارم اونم اصلا کاری به هاست خودم نداره.
شرکت یه بار یکی از هاست های منو بست این پروکسیه یه هفته رو هاستم باشه باز میبنده من بی خیال این شدم. اون یکی هم فقط یه تکست باکسه که طرف آدرسو توش تایپ میکنه و میره سایت فیلتر شکن اصلی. الان یه دومین بی کار داشتم گزاشتم روی اون.
چون اگه بخوای خودت نیاز به سرور و ... داره. پهنای باند همینطوری میخوره!!! خیلی خفنه خلاصه.
من زیاد تجربه ندارم دوستان اگه یه سرور بخوایم که پهنای باند نامحدود بده ماهی چقدر هزینه داره؟ البته با ماهی بیست تومن میشه یه سرور گرفت که خیلی هم پهنای باند داشته باشه.

بالا