برگزیده های پرشین تولز

سئوال درمورد سريال كليد اسرار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اين سريال كليد اسرار كه ميده قبلا ماه رمضان پارسال كانال 2 نشان نميداد؟
الان داره كانال 3 نشان ميده
يا من اشتباه ميكنم

مخصوصا تو قسمت سريال ها نگذاشتم چون فقط سئوال بود وفكر نكنم درمورد اين سريال بحث نشه بهتره چون خلاف قوانين

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
آخه اینم شد سریال ؟
65.gif

یه سریال ترکی که از کانال خاصی پخش میشه و مخاطبین خاص خودش رو داره :دی

درصد کمی هم میبیننش

MsHa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره همونو و خوب اینطوری مخاطبینش بیشتر شدند.کمتر دیده بودم سریالی بین شبکه های سراسری اینجوری پخش بشه
سریالیه که صدا و سیما خیلی علاقه داری به خورد مردم بدبخت بده تا همیشه شاکر باشند

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
اینم شد سریال ، این چیه به خورد مملکت میدن؟
من قبلش این فیلما هندی رو میگفتم خالی بندی و خرافات زیاد داره ، اما این سریال ترکی رو دست تمام فیلمای خرافاتی و چرت هندی زده!!

MsHa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من قبلش این فیلما هندی رو میگفتم خالی بندی و خرافات زیاد داره ، اما این سریال ترکی رو دست تمام فیلمای خرافاتی و چرت هندی زده!!
این محصول گروه اسلام گرایان ترکیه هست که مثلاً می خواند بگند ماها خوبیم کارمون درسته:hmm:
به قدرت که برسند پدر همه را در می آرند:hmm:
خدا بیامرزه مرحوم آتاترک را:lol:

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این محصول گروه اسلام گرایان ترکیه هست که مثلاً می خواند بگند ماها خوبیم کارمون درسته:hmm:

من خیلی از داتسان هاشو که دیدم واقعی بوده تو ایران اتفاق افتاده
به هرحال اسلام بهترین راه و روش برای دیدن حقیقت است

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه نکته جالب تو این سریال هست تقریبا من هر وقت به اجبار (چون خیلی درپیته) دیدمش یه مطلب راجع به سرباز ها یا ارتش داشت از اینجا میشه به نتیایج بسیار جالبی رسید :D

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یه نکته جالب تو این سریال هست تقریبا من هر وقت به اجبار (چون خیلی درپیته) دیدمش یه مطلب راجع به سرباز ها یا ارتش داشت از اینجا میشه به نتیایج بسیار جالبی رسید :D
خدا نگهدار سربازان غیور و مومن اوغوز باشد :D

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اقا من چي سئوال كردم شماها چي جواب داديد
گفتم نظر نگيد چون بحث مذهبي ميشه
ميگم اين سريال ايا تو ماه رمضان كانال 2 نمي داد الان 3 ميده؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
با ساخت این سریال مذهب و خدا و ... رو به مسخره گرفتن شدید!
البته این نظر شخصی منه ولی به هر حال این سریال بیشتر به درد بچه های زیر ده سال میخوره اگه انیمیشن رنگی هم باشه خیلی بهتره. بازم بهتر میشه اگه داستاناشو به اسم اسلام و خدا و ... پخش نکنن ...
سریال چرتیه که منم خیلی از قسمتاشو دیدم. تقلیدی کور کورانه از سریال داستانهای باور نکردنیه!
خدانگهدار

gheymeh

Registered User
لایک‌ها
67
[IMG]http://khatati.com/draw.aspx?st=54221[/IMG]
چون بیشتر نوجوون ها و جوون های این دوره زمونه 90 درصدشون کافر هستن و دولا راست نمی شن واسه نماز و 10 روزه حسین حسین می کنن واسه دوست دختراشون این سریال رو خرافات و ... می دونن و البته کسانی که اعتقاد دارن این سریال رو واقعی می دونن . اسلام پیروز است .

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چون بیشتر نوجوون ها و جوون های این دوره زمونه 90 درصدشون کافر هستن و دولا راست نمی شن واسه نماز و 10 روزه حسین حسین می کنن واسه دوست دختراشون این سریال رو خرافات و ... می دونن و البته کسانی که اعتقاد دارن این سریال رو واقعی می دونن . اسلام پیروز است .

آنکه را کلید اسرار حقش آموختند
دهانش مهر و موم کردند و دوختند

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
واقعا سريال به اين خالي بندي و مزخرفي تا حالا نديده بودم ... ممكنه بعضي مواقع شرايط خاص بوجود بياد

و عجيب باشه اما نه اينكه يارو به يكي كمك كنه و تا 200 سال جد و اباد طرف معجزه براشون رخ بده :lol:

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
حالا چه اهمیتی داره؟

سلام
با ساخت این سریال مذهب و خدا و ... رو به مسخره گرفتن شدید!
البته این نظر شخصی منه ولی به هر حال این سریال بیشتر به درد بچه های زیر ده سال میخوره اگه انیمیشن رنگی هم باشه خیلی بهتره. بازم بهتر میشه اگه داستاناشو به اسم اسلام و خدا و ... پخش نکنن ...
سریال چرتیه که منم خیلی از قسمتاشو دیدم. تقلیدی کور کورانه از سریال داستانهای باور نکردنیه!
خدانگهدار

واقعا سريال به اين خالي بندي و مزخرفي تا حالا نديده بودم ... ممكنه بعضي مواقع شرايط خاص بوجود بياد

و عجيب باشه اما نه اينكه يارو به يكي كمك كنه و تا 200 سال جد و اباد طرف معجزه براشون رخ بده :lol:
واقعا كه
ايول تا حالا اين همه نظر بدرد بخور راجع به يه موضوع نشنيده بودم
شديدا تاييد ميشه

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا