برگزیده های پرشین تولز

کسی میدونه چه طوری میشه یه فلش دیسک رو بوتیبل کرد ؟

shahram_sis

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان....من شدیدا دنبال راه خل این موصضوع هستم.یعنی میخوام یه فلش دیسک رو جوری بوتیبل کنم که درایو های Ntfs ام رو بهم تشون بده.....(البته سی دی از همین سایت دارم که بوتیبل هست و به راحتی میتونم درایو هامو ببینم...اما نمی دونم چه طوری باید او سی دی رو تو فلش برزیم؟)ایا نرم افزار لازم داره؟ممنون میشم کمکم کنید

shahram_sis

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان....من شدیدا دنبال راه خل این موصضوع هستم.یعنی میخوام یه فلش دیسک رو جوری بوتیبل کنم که درایو های Ntfs ام رو بهم تشون بده.....(البته سی دی از همین سایت دارم که بوتیبل هست و به راحتی میتونم درایو هامو ببینم...اما نمی دونم چه طوری باید او سی دی رو تو فلش برزیم؟)ایا نرم افزار لازم داره؟ممنون میشم کمکم کنید
یعنی هیچ کی نمیدونه؟

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
36.gif

. چطوري دوست عزيز؟! پست جديدي در اينجا دادم ديدم شما هنوز به مرادتان نرسيدي. دارم مقاله جديدي را مي‌نويسم كه تا حدودي از كنار Bootable كردن Flash ها عبور مي‌كنه اما وارد آن نمي‌شود!!؟ به هر حال در تحقيقاتم به اين سايت ريسدم كه احتمال زياد، جوابتان را در آن خواهيد يافت. اگر موفق شديد لطفن طريقه‌اش را در اينجا بنويسيد تا من و ديگر دوستان ياد بگيريم و اگر زود به نتيجه برسيد ممكنه آموزش شما را در مقاله خودم وارد كنم. (البته افتخاري براي من هست اما منظور من از كلمه "ممكنه" اينه كه ممكنه! مقاله من Flash Memory را پوشش ندهد اما به هر حال بسيار دوست دارم ياد بگيرم) ممنون. درون سايت زير كلي راهنما و برنامه در چنين زمينه‌هايي وجود دارد. هرگز نا اميد نشويد، هميشه راهي هست...

www.bootdisk.info

موفق باشيد.

خداحافظ
IgImAx
86/11/11
209.gif
60.gif

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
با اجازه صاحب تاپیک، من یک سوال در مرود فلش دیسک بپرسم:
من مجبور شدم فلش دیسکم رو فرمت کنم (quick) حالا دیگه autorun نمیکنه، اعصابم رو خورد کرده. چیکار کنم؟

بالا