برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار افزایش سرعت اینترنت و ...

masoud101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

حیفم اومد این نرم افزار را به شما هم معرفی نکنم. سرعت اینترنت و وب را بالا می بره و هم
محدودیت را از بین می بره تازه می تونی از رپید شر هم چند بار پشت سر هم دانلود بکنی.
خلاصه کارش خیلی درسته فکنم هر کی امتحان کنه دیگه نتونه ولش کنه.
آدرس سایت هم:
http://www.express-net.xm.com

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام

حیفم اومد این نرم افزار را به شما هم معرفی نکنم. سرعت اینترنت و وب را بالا می بره و هم
محدودیت را از بین می بره تازه می تونی از رپید شر هم چند بار پشت سر هم دانلود بکنی.
خلاصه کارش خیلی درسته فکنم هر کی امتحان کنه دیگه نتونه ولش کنه.
آدرس سایت هم:
http://www.express-net.xm.com

مشکوکه :wacko:
مخصوصا که شما تو پی تی جوین شدی واسه گفتن همین !

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
محدوديت سرعت به صورت سخت افزاري و از طرف ارائه دهنده سرويس مخابرات صورت ميگيره،هيچ نرم افزاري نمي تونه سرعت رو زياد كنه
كلمه افزايش 300% سرعت توو DAP و بعضي ديگه نرم افزارهاي دانلود،براي اين هست كه در حالت معمولي سيستم شما 1 مسير تا سرويس دهنده باز مي كنه وشروع به دانلود مي كنه، بنا به هر دليلي اين موضوع چند ثانيه قطع شه،خط شما چند ثانيه غير فعال بوده
اما اين برنامه ها معمولا مينيمم 4 خط باز ميكنن،اين طوري اگر يكي از مسير ها هم وقفه چند ثانيه اي پيش بياد،بقيه هستن و از خطتون ،نهايت استفاده ميشه!
در حقيقت سرعت زياد كردن مفهوم نداره،استفاده بهينه و كامل از خط هست كه مد نظره! و اين لفظ يك استفاده تبليغاتي مانند هست!
اما اينكه چند IP بده و ... بحثش جدا هست!
اما به قول پيرمرد، من هم دوست ندارم اين جور چيزهاي مشكوك رو تست كنم! حتي اگر نيت شما پاك باشه،خود اونور معلوم نيست چه خبره :(

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
ریسک جایز نیست.
اگر هم خیلی خوب باشه خوب یوزرهای دیگه هم هستند که باهاش از رپیدشیر دانلود کنند.

alimr47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مشکوکه بنده هم فکر می کنم مشکوکه.

masoud101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
متوجه نشدم به چه موضوعی شک دارین دوستان. در مورد افزایش سرعت باید عرض کنم غیر از خابلو جان موضوع
تغییر کیفیت تصاویر قبل از دریافت نیز مطرح است که این روش واقعا سرعت را تا یه برابر افزایش می دهد ( توضیحات بیشتر در راهنمایی نرم افزار درج شده) نرم افزار را می توانید هم از سایت اکسپرس و هم از سایت های دانلود دریاقت کنید و با ضد جاسوس افزار ها چک کنید. تست رایگان قبل از اشتراک نیز موجود است تا بعد از اطمینان از کارکرد
اشتراک خریداری کنید.
خوشحال می شوم اگر مشکلات را یادآور شوید.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
خوشحال می شوم اگر مشکلات را یادآور شوید.

من که وی بی ان استفاده می کنم و احنیاج ندارم به اینا . ولی جهت اینکه گفتی مشکلات رو بگیم اومدم بگم که سایتی که لینک دادی واسه من نمیاد :blush:

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
آقا یکی خصوصی یک *** به من معرفی کنه از یک سایتی چند بار گرفتم ولی دفعه آخر سرمو کلاه گذاشت اکانتش کار نمیکنه.

بالا