برگزیده های پرشین تولز

Rapidbaz.com

saeedthesag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک سایت ایرانی هست به نام Rapidbaz.com که لینک مستقیم میده.ولی مثل اینکه دعوتنامه میخواد.من که نفهمیدم چه طور میتونم لینک بگیرم...دوستان اگر میدونند که چه کار باید کرد لطفا راهنمایی کنند.

iranh

Registered User
لایک‌ها
0
سریعترین و آسانترین راه دانلود از رپیدشیر rapidshare.com و مگا آپلود megaupload
تا حجم 20 مگابایت رایگان و بدون محدودیت

http://rapidbaz.com/from/5644

mester.hadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر کي خواست يه ايميل به [email protected] بزنه در اولين فرصت بهش يه اکانت 800 مگابايتي مي دم
از اونجايي که سياست سايتش دنباله اهداف شوم سايت راپيدشيره ولي خيرخواهانه تر و اينکه من تورنتيم به 20 نفر فقط ميدم اينم از ضعف امنيت سايتش بود
فقط 20 نفر!چون انده نامرديه :D

DVBXBOX

Registered User
لایک‌ها
0
قربان من به عنوان یکی از اولین نفرات کاری که فرموده بودید رو انجام دادم و پیغام دادم خدمتتون... اگر قابل دونستید ممنون می شم ...

دم شما گرم

mester.hadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستاني که ميل زده بودن براشون فرستادم
دوستان عزيز لطف کنن فقط 1 بار ميل بزنن و با ميل ديگه درخواست ندن.اين باعث ميشه نه به کس ديگه اي بدم و هم اينکه کلا بي خيال شم
من اين post reply رو فقط در pt و بي صرو صدا انجام دادم اگه واقعا دوست ندارين بسته شه

wolfmoon

Registered User
لایک‌ها
197
جریان این نرم افزار چت که تو سایتشونه چیه؟ می نویسه اگه 12 ساعت آنلاین باشین یک دعوت نامه میگیرید.

mester.hadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اکانتهاي جديد ميل شد

دوستاني که اول درخواست دادن اکانتها 2 گيگ بود ولي بنا به دلايلي فعلا فقط اکانتهاي 800 مگا بايت!
داره تموم ميشه!!!

mester.hadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ديگه اکانت نيست ميل نزنين

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
یک سایت ایرانی هست به نام Rapidbaz.com که لینک مستقیم میده.ولی مثل اینکه دعوتنامه میخواد.من که نفهمیدم چه طور میتونم لینک بگیرم...دوستان اگر میدونند که چه کار باید کرد لطفا راهنمایی کنند.
فعلا همون زير 20 مگ را كه دعوت نامه نميخواد بگير
از هيچي بهتره

ABC2

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من یه مشکلی دارم . من از این سایت استفاده می کنم . یه چندتا فیلم دانلود کردم ولی هیچ کدومشون رو نتونستم از حالت فشرده خارج کنم هر دفعه یه اروری میداد . الانم یه فایل گرفتم که این ارور رو میده :
The Volume is Corrupt اخر هر ارور مشکل چیه ؟ . ممنون میشم راهنمایی کنید . داره اعصابمو میریزه بهم .

mmn_1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
abc2
اين مشكل احتمالا به دليل دانلود ناقص فايل شما هست كه با دانلود مجدد فايل اين مشكل رفع ميشه.
http://rapidbaz.com/from/11611

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
بعضی وقتها سرورهای رپیدباز مشکل دارند. به همین دلیل وقتی فایل روی سرور کشیده شد دقت کنید حجم فایلی که نوشته درست باشه.

karname

Registered User
لایک‌ها
0
برای دانلود بی دردسر از راپیدشیر از سایت WWW.RAPIDGO.NET استفاده نمایید

امکانات سایت برای دانلود از سایت rapidshare.com - megaupload.com-filefactory.com-depositfiles.com-megashares.com-netload.in

√ دانلود همزمان چند لینک

√ دانلود با سرعت واقعی اکانت premium

√ سازگاری کامل با دانلود منیجرها

√ امکان توقف دانلود و ادامه دادن در زمان های دیگر

√ دانلود بدون معطلی ( در سایت های مشابه شما مدت زمان زیادی را می بایست منتظر باشید تا فایل ها از رپید شیر به سرورشان منتقل شود سپس شروع به دانلود نمایید )

√ امکان دادن لینک به دوستان بدون دادن شناسه کاربری و رمز عبور

√ امکان دانلود بدون محدودیت حجمی در روز

√ لینک اختصاصی برای شما ( در سایت های مشابه هر لینک یکبار از رپید شیر گرفته شده و برای مراجعات بعدی از فایل روی سرور استفاده می شود و در صورتی که لینک ناقص گرفته شود به کاربران بعدی فایل ناقص تحویل داده می شود )

Last edited:

karname

Registered User
لایک‌ها
0
محدودیت حجمی دانلود در سایت WWW.RAPIDGO.NET از روزی ۱.۵ گیگابایت به دانلود نامحدود ارتقا پیدا کرد (حتی اگر از خود سایت راپیدشیر اکانت داشته باشید در روز فقط اجازه ی دانلود ۲.۶ گیگابایت را خواهید داشت )

karname

Registered User
لایک‌ها
0
سیستم پرداخت الکترونیک و فعال سازی آنلاین از طریق گذرگاه بانک سامان در سایت rapidgo.net فعال شد .

karname

Registered User
لایک‌ها
0
برای دانلود رایگان و نامحدود از megaupload.com - filefactory.com - depositfiles.com از سایت زیر استفاده کنید .
فقط تا پایان فروردین ماه فرصت دارید .
www.rapidgo.net
قراره تا چند روز دیگه سرویس های دیگری هم به این سایت اضافه بشه

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
میشه اصرار شما برای تبلیغ سایتتون توو تاپیک سایت رقیبتون رو بدونم ؟
اکانت های شما زمانیه، این سایت زمان نداره !
اکانت های شما 2-3 سایت رو پشتیبانی میکنه، این تعداد زیادی !
این یکی سایت با اینهمه مشتریش، چند بار دان شده ! چه اعتباری به مال شما هست !؟
لااقل یک تاپیک بزنین

راستی، سایت رپیدباز جدا طراحی افتضاحی داره ! شدیدا سنگینه :(

n73n73

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز شما هم لطف کن زیاد از این سایت درپیت رپید باز تعریف نکن که واقعا گند زده به هر چی اپلود سنتر ه تو دنیا

اگه بعد 1 ساعت موفق بشید و لینکتون مستقیم بشه اون وقت دقیقا با همون سرعت فری که از سایتهای موربوطه دانلود میکنید باید با همون سرعت ازلینک فقط مستقیم شده این سایت فجیع فایلتون رو دریافت کنید

در ظمن همین سات عزیزتون مگه نبود که چند وقت پیش 1 ی 2 ماه گذاشت و رفت و هیچ خبری ازش نشد(رپید باز رو عرض میکنم)

hellfirez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من از اینترنت دایل آپ استفاده می کنم، و با اینکه دانلود محدودی دارم، نمی تونم منتظر کانتر سایت های دانلود شوم و همچنین می خواستم بتوانم دانلود هایم را پاز کنم و در طی چند روز انجام دهم. تا اینکه با سایت رپید باز آشنا شدم. سایت های لینک مستقیم از قدیم بودند ولی نه هیچ یک به کاملی این سایت بود و نه ایرانی بودند. این شد که من یسته به نیازم حدود 10 15 روز پیش یه اکانت 6 گیگ ازشون خریدم. حالا فعلا نمی خوام سرویسشون رو نقد کنم که جای نقد زیاد داره. فعلا اتفاقی که افتاده را تعریف می کنم.

چند روز اول مشکل چندانی نبود. پس از 2 3 روز استفاده نکردن ، یه روز خواستم با نام کاربری و رمز عبور وارد سیستم شوم که دیدم نام کاربری و رمز من را قبول نمی کند. از طریق بازیابی رمز عبور سعی کردم و باز هم جوابی نداد. از طریق سایت برایشان نامه نوشتم باز هم جوابی به من ندادند :eek: . از طریق پشتیبانی زنده سایت موضوع را گفتم و طرف گفت که اصلا ایمیل شما در سیستم ثبت نشده :eek: . گفت با مسئول فنی سایت در میان می گذارم. ولی باز هم جوابی به من ندادند. 2 بار برایشان ایمیل زدم و نامه تایید اشتراک همراه با کد دعوتنامه را هم برایشان فرستادم ولی هیچ جوابی نگرفتم. :( در صورتی من فقط یه هفته اونم حدود 50 مگ ازش دانلود کردم.

نظر شما چیه ؟
اگه کسی از مسولین این ساین اینو میخونه، قضیه رو همین جا روشن کنه.

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
نظر من بد. اینها نه ساپورت خوبی دارن نه اینکه همیشه میشه از سایت دانلود کرد
خیلی وقتها من رفتم برای دانلود سرور داون بوده دانلود رو قبول نکرده
طراحی سایت بسیار سنگین است. فک کنم اگه کس دیگه ای رقیبشون بشه نونش توی روغنه

بالا