برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد سفر به دبی

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
دوستان عزیز من شنیدم که نمیشه دارو به دبی برد درسته ؟
برای اولین باره که قصد داریم به همراه خانواده 3 ، 4 روزی بریم دبی . پدرم روزانه باید چند دارو مصرف کند و خودم هم احتمال 90% دچار سردرد خواهم شد و نیاز به استامینوفن کدئین دارم . از طرفی همیشه برای موارد پیشبینی نشده مثل ( گلاب به روتون :blush: اسها ... و استفرا ... ) هم دارو میبریم .
از دوستانی که تجربه سفر به دبی رو دارند درخواست راهنمایی دارم .
ممنون .

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
به سلامتی

من هم یه بار رفتم خیلی جای جالبیه

زیاد دنبال خرید نرید و برید جاهای دیدنشو ببینید یه هتل داره زیرش یه دیارچه یخ مصنوعی ساختن مردم میرن از کفشا میگرن روش بازی میکنن خیلی باحاله

یه پارک ساحلی داره اونجا هم حتما برید

بعد دارو هم به اندازه مصرف شخصی ببرید مثلا ده تا دونه قرص استامینفون نه 10 تا بسته اینطوری گیر بهتون نمیدن داروهای پدرتون هم که مشخصه که ماله خودشونو اینم گیر نمیدن

kima

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
150
کلا از لحاظ قانون امارات کدئین ممنوع هست
راحت برین اونجا و مطمئن باشد اونجا از هر دارو بهترینش هست
اما کدئین بردنش ریسکه اگر دیدن خیلی ضد حال میخورید

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اونجا اگر ازت بگیرن امکان داره به جرم قاچاق مواد مخدر دستت را قطع کنند

Abolfazl2006_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز من شنیدم که نمیشه دارو به دبی برد درسته ؟
برای اولین باره که قصد داریم به همراه خانواده 3 ، 4 روزی بریم دبی . پدرم روزانه باید چند دارو مصرف کند و خودم هم احتمال 90% دچار سردرد خواهم شد و نیاز به استامینوفن کدئین دارم . از طرفی همیشه برای موارد پیشبینی نشده مثل ( گلاب به روتون :blush: اسها ... و استفرا ... ) هم دارو میبریم .
از دوستانی که تجربه سفر به دبی رو دارند درخواست راهنمایی دارم .
ممنون .

http://www.mosaferdubai.com/travel/info/drug.htm

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
ممنون از راهنمایی همه دوستان .
تو لینکی که لطف کردید و گذاشتید نوشته 5 تا دیازپام یا کدئین 4 سال حبس داره . یعنی 2 تا دونه هم نمیشه برد ؟
داروهایی که تو اون لیست نباشند رو میشه برد یا باید نسخه ترجمه شده و تایید شده داشت ؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
شنیدم اونجاها حکم اعدام هم داره!!!

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
اصلا چنين چيزايي نبر چون بد جوري به مشگل بر ميخوري ... خواستي هم برو از بيمارستان ايرانيا بگير

عرباي سوسمار خور اين چيزا حاليشون نيست يهو براي يه قرص سرما خوردگي ديدي اعدام شدي رفت

اون وقت از اون دنيا برامون بايد نامه بدي بياد :D اونم با اين اينترنتاي سرعت پايين اونور :lol:

كلا برو جاهاي ديدنيش ... حيف كه به خانواده ميخواي بري :p

علی آبادانی

Registered User
لایک‌ها
11
من دارو بردم همراه با نسخه به مشکلی هم بر نخوردم اتفاقاً داروها هم دید

حالا شاید شانس من بوده

ولی اگر دارو چیزی در حد استامینوفن هست همون جا بگیر

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
خوش بينانه ترين حالت شما رو از همون فرودگاه بر ميگردونن !‌" با كدئين"

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
حالا كه بحث سفر دبي هست
كي مي دون هزينه هر شب هتل در دبي چقدر هست ؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
حالا كه بحث سفر دبي هست
كي مي دون هزينه هر شب هتل در دبي چقدر هست ؟

از 15 دلار بگير تا 6000 دلار براي هر شب ... اما هتل 3 يا 4 ستاره معمولي رو به خوب ميشه شبي 40 تا 60 $

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
ادیتد !!!!

Last edited:

soo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من هم یه سوال در این مورد داشتم .
تو فرودگاه چه جوری بازرسی میکنن ؟ یعنی مثلا اگه دو تا دونه استامینوفن بدون پوست تو جیب شلوار جین یا مثلا داخل کیف پول بزاریم هم پیدا میکنن ؟
یه سوال دیگه هم داشتم ! :blush: اونجا مثل ایران میشه به راحتی از داروخانه دارو تهیه کرد یا احتیاج به نسخه و ... داره ؟

soo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کسی جواب منو نمیده :(

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
من هم یه سوال در این مورد داشتم .
تو فرودگاه چه جوری بازرسی میکنن ؟ یعنی مثلا اگه دو تا دونه استامینوفن بدون پوست تو جیب شلوار جین یا مثلا داخل کیف پول بزاریم هم پیدا میکنن ؟
یه سوال دیگه هم داشتم ! :blush: اونجا مثل ایران میشه به راحتی از داروخانه دارو تهیه کرد یا احتیاج به نسخه و ... داره ؟

مثل اینکه خیلی از گمرک دبی ترسوندنت :D :happy:
قرص ها رو از پوستشون در بیار و داخل جیب یا چمدونت بزار , گمرک دبی بازرسی بدنی نداره و فقط در صورتی که شکشون ببره می گردنت ولی در حالت عادی فقط چمدونت رو از زیر دستگاه عبور می دهند. ( من چون از ترمینال 2 تا حالا سفر نکردم , نمی دونم که اونجا چه خبره. اگر از ترمینال 1 عبور کنی مطمئن باش که کاریت ندارن.)

تو داروخانه های دبی معمولا اکثر دارو ها رو می تونی بدون نسخه خریداری کنی و فقط برای خرید داروهای خاص مثل ویاگرا :D و .... ازت نسخه می خواهند.

soo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مثل اینکه خیلی از گمرک دبی ترسوندنت :D :happy:
قرص ها رو از پوستشون در بیار و داخل جیب یا چمدونت بزار , گمرک دبی بازرسی بدنی نداره و فقط در صورتی که شکشون ببره می گردنت ولی در حالت عادی فقط چمدونت رو از زیر دستگاه عبور می دهند. ( من چون از ترمینال 2 تا حالا سفر نکردم , نمی دونم که اونجا چه خبره. اگر از ترمینال 1 عبور کنی مطمئن باش که کاریت ندارن.)

تو داروخانه های دبی معمولا اکثر دارو ها رو می تونی بدون نسخه خریداری کنی و فقط برای خرید داروهای خاص مثل ویاگرا :D و .... ازت نسخه می خواهند.

خیلی ممنون . لطف کردید پاسخ دادید .

cordless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با این اظهار نظر دوستان در مورد اعدام زودرس و غیره ... بهتره قید دبی رفتن را بزنی ... مثل اینکه آنها دیگه از همه وحشی ترند ... پس این آزادی که شعار می دهند کجاست؟ توی قرص استامینافون... ... جنگ هم بری اینقدر ریسک نداره تا بری دبی...

pamida.arabneja

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

pamida.arabneja

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو اگه میخای بری دبی ۱. باید یسری اطلات کامل در موردش بدونی مثله جاهای دیدنش و مراکز خرید که میتونی ازین لینک بخونی . اگه دنبال تور خوب هستی ی جستجو تو injaonja.com بکن من نمدونم لینکی هست که لیست کل تور هارو برات بیاره یا نه ولی من میتونم ی لینک از تور دبی بذارم بد که سایت اومد یه جای جستجو داره تو انجا جستجو کن.

بالا