برگزیده های پرشین تولز

ژیمناستیک

faraz-hacker

Registered User
لایک‌ها
1
خوب دیدم که تاپیکی در این مورد نیست گفتم یکی باز کنم تا حرفه ای ها دربارش صحبت کنند و تازه کارا راهنمایی شوند و البته اونایی که تازه می خوان شروع کنند مثل من.)
من خودم تازه می خوام شروع کنم ولی 16 سالمه دیر نیست میتونم شروع کنم؟
معمولا چند روز در هفته باید برم کلاس؟اصلا از کجا شروع کنم؟
کسی میتونه کلاسی معرفی کنه بهتره طرفای خودم(اکباتان باشه)یا فدراسیون یا جایی هست که لیست ورزشگاه ها را داشته باشه؟
شرایط فیزیکی قد:190 191 وزن:79 80 معمولا از هیکلم خوششون میاد(نه گندم نه لاغر) ولی میخواستم بدونم چه پیش نیازی داره؟لاغر شم گنده شم نمیدونم والا خودتون بگید دیگه.
ممنونم

مهدی=کولمن

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
176
سلام خوبين ...:):rolleyes:
به نظر من اگه يكمي عضله داشته باشي خوبه.:)
.. نگران سنتم نباش چون اگه آدم اراده كنه هيچ چيز جلو دارش نيست ...:blink::eek:;)
من خودم 3 سال ووشو كار كردم اونم تالو ...(خصوصا حركات ژيميناستيك كار مابود )
الانم متاسفانه نميتونم برم ...ولي در عوض تو بدنسازي مشغولم ...
من ديگه بايد برم ..مهدي كولمن

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دوست عزیز هر چند یه مدت از سوال شما میگذره ولی من جواب هایی که به ذهنم رسید رو میگم شاید بتونه به شما و سایر دوستان کمک کنه
اول بگم که من فقط یک سال وقتی 10 سالم بود رفتم ژیمناستیک و بعد نمیدونم چرا ولش کردم متاسفانه !
توی این چند ساله ورزشهای زیادی رو تجربه کردم ( والیبال ، بسکتبال ، هندبال ، تنیس ، بدمینتون و ... )
بعد هم حدود 2 سال بدنسازی کار کردم و الان حدود 2 هفته هست که دوباره برگشتم به همون اولی و واقعا ورزشی ندیدم که مثل ژیمناستیک روی بدن کار کنه و همه ماهیچه ها رو با هم رشد بده و قوی کنه
حتی در بعضی از کشورهای اروپایی داشتن مدرک ژیمناستیک برای شروع ورزشهای دیگر الزامی است !!!

16 سال برای شروع اگه برای قهرمانی بخوای چرا دیر هست البته اگه خوب کار کنی و بدنت آماده باشه امکانش هست ولی برای این که کنترلت روی بدنت کامل بشه و بدنت بیاد تو فرم سن بسیار خوبیه !
معمولا 3 روز تو هفته هست برای شروع ! برای شروع هم باید بری باشگاه !!!
من تهران نیستم در مورد این سوال دوستان تهرانی بیشتر میتونن کمک کنن
شرایط بدنی هم خوبه

الان هم من یه تاپیک زدم در بازارچه برای تهیه فیلمهای مسابقات ژیمناستیک
http://forum.persiantools.com/t98315.html

hadissj

Registered User
لایک‌ها
0
من از 20 سالگی شروع کردم الان خیلی چیزا یاد گرفتم.
پس خیالت راحت .دیر نیست.فقط نمی تونی قهرمانی کار کنی.

LinuxBox

Registered User
لایک‌ها
126
من هم از 6 سالگی تا 15 سالگی ژیمناستیک کار و کردم و بعد گذاشتم کنار
تقریبا 7 سال از این 9 سال رو هم زیر نظر محمد سیفی که مربی تیم ملی هم بود کار کردم اما خودمم نمیدونم که چرا گذاشتم کنار
اگر سؤالی بود در خدمتم.

مهدی=کولمن

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
176
من كه از اين ورش خيلي خوشم مياد

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
این تاپیک رو از کجا اوردی بالا ؟!!!
ماله یه دهه قبله !

مهدی=کولمن

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
176
من كه خيلي خاطره از اين ورزش دارم

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
فقط يكمي .........................

یکمی؟

یادش به خیرز منم نصف عمرم رو (تا اینجا:D) ژیمناستیک کار کردم البته اوج کارم تو سن 13 سالگی بود که بعد از اون به خاطر مشکلاتی که واسه مربیم پیش اومد چند بار مربی و باشگاه عوض کردم و دیگه خیلی پیشرفت نکردم تا آخر سر ول شد حدودا 16 سالم بود ...بعد از اون یه دو سالی بیخیال ورزش شدم (البته متفرقه کار میکردم شنا تنیس روی میز ...)بعدش یه دو سال رفتم بدن سازی دیدم نه این ورزش اون چیزی نیست که من میخوام، دارم سنگین میشم و انعطافم رو از دست میدم ...دوباره برگشتم (بعد از حدود 6 سال) و الان حدود یکساله دارم ژیمناستیک کار میکنم خدایی ورزش مثل زیمناستیک وجود نداره من که خیلی باهاش حال میکنم حیف که درست ادامه ندادم حیف...
الان هم چون سنم یکم بالاس دیگه نمیشه واسه قهرمانی کرد ولی دوباره دارم حرکات رو در میارم(بیشتر زمینی)
جدیدا هم زدم تو خط پارکور خیلی فاز میده(فعلا در مرحله آزمایشی تو باشگاه انجام میشه!!)اگه کلیپ آماده کردم اینجا میزارم دوستان ببینند:f34r:

بالا