برگزیده های پرشین تولز

مشکل در پخش بعضی DVD ها

phn_uk

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من یه مشکلی دارم چون در رابطه با DVD میشه اینجا مطرح کردم.
بعضی وقتها برام اتفاق میفته که یه DVD رو توی دستگاه که می گذارم تا play بشه چند دقیقه که پخش میشه دوباره بر میگرده روی منوی اصلی.
حتی از Scene selection یا time هم که جلو می برم باز بر میگرده روی منوی اصلی.

کسی میتونه کمکی بده.

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
حالا مارک دسگاهتون چی هست البته من اطلاعی ندارم از حل این مشکل فقط گفتم بدونم اگه یه روزی خواستم دسگاه پخش بخرم از این مارکه نخرم :D

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
عزیز این احتمال هست که اپتیک یا decoder ه دستگاه شما ضعیف شده باشه... درضمن گرم شدن دستگاه رو هم چک کنید...(دستگاه دیگه ای رو روی اون نزارین)
درضمن این رو هم اضافه کنم که اگر امتحان کنید... با سی دی ها هیچ مشکلی نخواهید داشت!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سلام دوستان

من یه مشکلی دارم چون در رابطه با DVD میشه اینجا مطرح کردم.
بعضی وقتها برام اتفاق میفته که یه DVD رو توی دستگاه که می گذارم تا play بشه چند دقیقه که پخش میشه دوباره بر میگرده روی منوی اصلی.
حتی از Scene selection یا time هم که جلو می برم باز بر میگرده روی منوی اصلی.

کسی میتونه کمکی بده.

قبلا با مدل Prolink 666 همين مشکل رو داشتم ( که البته بعدا مشخص شد این سری کلا ایراد دارن !! )
در هر صورت این ایراد از ديسک که نمیتونه باشه و فقط میمونه دستگاه / اگر گارانتی -- شرکتی هست ببرين يه چک بکنن اگر نيست هم به يکی از همين تعميرگاه های متفرقه نشون بدين و بگين تنظيم لنز'ش به هم خوردهآ
سايت دستگاه رو هم چک کن ( اگر معتبر هست ) و ببين درايور جديدی براش اومده که بگيری يا نه

phn_uk

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از همه دوستان ولی شاید من منظورم رو خوب نرسوندم

الان دو سال و نیمه که من این دستگاه رو دارم و تقریبا هر روز داره dvd,vcd,mp3 پخش میکنه کلا تا حالا 4 یا 5 مورد اینطوری پیدا کردم که از آرشیوم برداشتم تا نگاه کنم ولی به این مورد برخورد کردم.
در اصل می خواستم ببینم چطوری میتونم مشکل dvd رو حل کنم حتی اومدم با making dvd video files تو برنامه nero فایلها رو دوباره import کردم و رایت کردم ولی بازم نشد.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
پس اینطور که میگين Dvd-Video ( و نه ديتا ) هم تست کردين و نشده ( قاعدتا بايد بشه )
حالا برای بار آخر هم با Nero Burning Rom يک بار ديگه ( مثل عکس زير ) میخواين Dvd-Video رو تست کنيد و ببينيد جواب میده يا نه !؟

2e3sf13.jpg

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
به هر حال هر موضوعی به موضوع ه آزاد مربوط میشه دیگه! اسمش آزاد ه... یعنی همه چی!
شما نظر دیگه ای دارید؟
درضمن میشه منتقل اش کرد...

alimr47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شاید دی وی دی بسیار بسیار خط داره یا اینکه دستگاه لنز ش ضعیف شده و بنده در کامپیوتر با این مشکل مواجه شده بودم که player رو تغییر می دادم دیگه حل می شد ولی در دستگاه نه تا حالا ندیدم مدل دستگاه شما چیه؟:wacko:
شاید لنز دستگاه بعد دو سال و نیم ضعیف شده باشه؟

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
خیلی دارم سعی می کنم یه رابطه برای این تاپیک و گفتگوی آزاد پیدا کنیم ...

کسی می تونه کمکم کنه !!!؟

وجود شخص شخیص من به عنوان کاربر فعال در بخش هنرهای نمایشی
884.gif

در مورد مشکل این عزیز هم من فکر کنم اینکار رو بکن

DVD رو با اون دو تا فولدر VIDEO و AUDIO کپی کن روی هارد(با ISO BUSTER)بعد با یکی از این نرم افزارهای تبدیل ( CONVERTOR ) به DIVX تبدیل کن

یا یه راه حل 95 % عملی روی کامپوتر نگاه کن و هرکدام از برنامه ها که پخشش نکرد برو سراغه یه برنامه پخش دیگه فکر کنم KMP از همه بهتر باشه

پ ن : این دوتا راه کار مفید رو گفتم که اسپم نباشه زیاد جدی نگیر
5942_2.gif

l'avocat

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
27
حالا که صحبت دی وی دی شد،میشه منم یه سئوال بپرسم؟
من جدیدا وقتی دی وی دی میذارم توی دستگاه یه صداهای عجیبی از خودش در میاره و در نهایت دی وی دی رو اصلا شناسایی نمیکنه انگار که هیچی توی دستگاه نیست :(بعضی اوقات هم اگه دلش خواست شناسایی میکنه،یعنی اگه صدایی مثل سوت داشته باشه من میفهمم که داره کار میکنه در غیر این صورت کار نمیکنه!
به نظر شما دستگاه من خراب شده یا یه مشکل دیگه داره؟

sabtaab

Registered User
لایک‌ها
1
حالا که صحبت دی وی دی شد،میشه منم یه سئوال بپرسم؟
من جدیدا وقتی دی وی دی میذارم توی دستگاه یه صداهای عجیبی از خودش در میاره و در نهایت دی وی دی رو اصلا شناسایی نمیکنه انگار که هیچی توی دستگاه نیست :(بعضی اوقات هم اگه دلش خواست شناسایی میکنه،یعنی اگه صدایی مثل سوت داشته باشه من میفهمم که داره کار میکنه در غیر این صورت کار نمیکنه!
به نظر شما دستگاه من خراب شده یا یه مشکل دیگه داره؟

من هم مشکل مشابه مشکل شما رو داشتم. با یه دی وی دی پلیر آشغالی به اسم سامسونگ
اوایل بعضی از دی وی دی ها رو شناسایی نمیکرد بعد یواش یواش دیگه اصلا هیچ دی وی دی رو شناسایی نکرد.
اونهایی رو هم که شناسایی میکرد آخراش درست نشون نمیداد و مرتب گیر میکرد و ....
اگر این مشخصات در دستگاه شما هم هست باید بگم که فاتحه چشمش (‌لنزش)‌خونده شده
از من بهت نصیحت برای تعمیرش نرو. تعمیرگاه از من 28 تومن پول تعویض چشم رو گرفت و گارانتی سه ماهه داد.
روز نود و چهارم این یکی هم به سرونوشت اون یکی دچار شد( تابستون بود ماهها سی و یک روزه بودن)
اگر خیلی فیلم نگاه میکنی و خواستی یه دستگاه جدید بخری سراغ ال جی و سامسونگ و این چینیها نرو
برو دنبال مارک اوست و قوس دار.

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
اوایل بعضی از دی وی دی ها رو شناسایی نمیکرد بعد یواش یواش دیگه اصلا هیچ دی وی دی رو شناسایی نکرد.
از من بهت نصیحت برای تعمیرش نرو. تعمیرگاه از من 28 تومن پول تعویض چشم رو گرفت و گارانتی سه ماهه داد.
روز نود و چهارم این یکی هم به سرونوشت اون یکی دچار شد( تابستون بود ماهها سی و یک روزه بودن)
اگر خیلی فیلم نگاه میکنی و خواستی یه دستگاه جدید بخری سراغ ال جی و سامسونگ و این چینیها نرو

من هم این مشکل رو با سامسونگ داشتم!

درضمن به DVD ها هم مربوط میشه... برای مثال اگر اورجینال بزارین مشکل نداره...

l'avocat

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
27

متاسفانه مال منم چینی هست!و دقیقا از زمانی که گارانتیش تموم شدخراب شد،واسه تعمیرم که بردمش گفتن فایده ای نداره لنزش پیدا نمیشه :eh: واقعا که!کی قراره ما ایرانیا از شر این جنسای آشغال چینی خلاص شیم:(

بالا