برگزیده های پرشین تولز

هر گونه انتقاد یا پیشنهادی در مورد مدیران دارید اینجا ذکر کنید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
همون جور که از عنوان ترد معلوم این بخش رو اینجا راه انداختیم تا بچه ها هر گونه پیشنهاد و یا انتقاد رو از مدیرهای بخش دارن اینجا انعکاس بدن:)

موفق باشید:)

لطفا دوستان فقط انتقادات یا پیشنهاداتی که از مدیران دارن به طور جدی اینجا مطرح کنند ،وخوش وبش های درون بخش گفتگوی آزاد رو به این تایپیک منتقل نکنن

ممنون از حسن توجه دوستان

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اختیار دارین قربان کی جرات داره از مدیران این بخش انتقاد کنه
EVERY THINGS OK
فقط جسارتا آقا مجتبی رو کمتر تو بحث ها زیارتشون می کنیم البته فکر کنم کم سعادتی بنده هستش
بنده شخصا از زحمات شما - جناب دکتر و آقا مجتبی در این فروم قدردانی می کنم
موفق باشین .

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
این اقا شایان یه مدت نیست؟!
فعالیتشون کم شده

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اختیار دارین قربان کی جرات داره از مدیران این بخش انتقاد کنه
EVERY THINGS OK
فقط جسارتا آقا مجتبی رو کمتر تو بحث ها زیارتشون می کنیم البته فکر کنم کم سعادتی بنده هستش
بنده شخصا از زحمات شما - جناب دکتر و آقا مجتبی در این فروم قدردانی می کنم
موفق باشین .
سلام قربان؛
کم سعادتی بنده هست که کمتر می تونم در خدمت دوستان در این بخش باشم؛متاسفانه گرفتاریهای شغلی و درسی باعث شده که فعالیتم در این فروم کمتر بشه؛و الا بنده از اینکه در اینجا فعالیت کنم لذت می برم؛
ضمنا" این انتقاد شما رو هم وارد می دونم و واقعا" عذر خواهی می کنم که نمی تونم بطور کارا در بحثها حضور پیدا کنم و فقط می رسم که کارهای مدیریتی فروم مثل مرتب کردن پستها و کنترل بحثها رو انجام بدم؛
در هرصورت حتی با وجود گرفتاری،اگر کمکی از دستم بر بیاد؛دریغ نمی کنم؛هر چند خوشحالم که اینجا به قدری دوستان با معلومات بالا زیاد داره که حتی بنده در اکثر مواقع از شون مطلب یاد می گیرم و به خوبی در بخش فعالیت می کنن؛و این موضوع شاید با عث تنبلی من هم شده:blush:
از شما هم به خاطر تذکرتون ممنونم؛
موفق باشید.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
این اقا شایان یه مدت نیست؟!
فعالیتشون کم شده
هستم در خدممتون قربان ! فقط چون سرم کمی شلوغ شده و در نتیجه وقت کمتری دارم ، سعی میکنم اون مدتی که در فروم هستم ، بیشتر تاپیک هارو بخونم و اگر لازم هست کاری انجام بدم ... تا اینکه وقتم رو پست زدن بذارم.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

قربان چرا مکدر شده اید ، شما نظرتان را گفته اید که فوق العاده برای مدیران اینجا ارزشمند ست و به اندازه نظر هر عضو دیگری قابل احترام ، دیگران هم نظر داده اند ، مدیران در این مورد تصمیم گیری خواهند کرد.

فقط نکته ای هست که این ترد برای انتقاد از مدیران هست نه از ترد ها ، شما این مطلب را باید در ترد بحث و گفتگو پیرامون مسایل فروم پاکت پی سی ، که بالای همین ترد هست مطرح می کردید
موفق باشید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
(اسمایلی مو ها رو از حرص کندن ) بابا اینجا انتقاد و پیشنهاد از مدیرانه ، این مسئله ها باید در گفتگوی پیرامون مباحث فروم ( ترد بالایی ) بحث بشه . دفعه دیگه اینجا بیفته پارش می کنم ها
:lol:

در مورد اون بولد شدن ها همچنان مشکل هست ، گزارش کردیم ( همه کاری که از دست مان بر می امد)
موفق باشید

KeywordCountry

Registered User
لایک‌ها
0
پیشنهاد دارم...
اونم در مورد مدیر ها
می خواستم ببینم برای اینکه دوباره بار علمی این بخش مثل قبل شه
از X_Farhad دعوت نمی کنین؟؟؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
پیشنهاد دارم...
اونم در مورد مدیر ها
می خواستم ببینم برای اینکه دوباره بار علمی این بخش مثل قبل شه
از X_Farhad دعوت نمی کنین؟؟؟

هر وقت آقا فرهاد تشریف بیارند قدمشون رو چشم ما هست

ولی ایشون جواب sms ما هم نمیدن:(

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
مجتبی جان این دفعه دیگه واقعا واسه انتقاد کردن اومدم!:hmm:
با گذشت یه ماه از اون درخواست ما, هنوز 3 تا تاپیک مربوط به دیکشنری در بخش نرم افزار هستش که واقعا باعث سردرگمی میشه واسه تازه کارها!
ولی گویا شما به درخواست ما اصلا توجه نکردی!:f34r::)

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
با گذشت یه ماه از اون درخواست ما, هنوز 3 تا تاپیک مربوط به دیکشنری در بخش نرم افزار هستش که واقعا باعث سردرگمی میشه واسه تازه کارها!

علیرضا جان؛خیلی ممنونم؛و البته معذرت می خوام؛به خاطر اینکه من تا دو سه روز پیش در گیر امتحانات بودم،اینجا هم که فیلتر شده و واقعا" رسیدگی به اینجا رو سخت کرده؛علیرضا جان و سایر دوستان؛در صورتی که موردی رو اشاره کردید و نتیجه ای حاصل نشد؛حتما" دوباره مطرح کنید و پیگیری تا به نتیجه برسید؛
علیرضا جان حتما" این کار رو انجام خواهم داد؛
مرسی از توجهت؛

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
علیرضا جان؛خیلی ممنونم؛و البته معذرت می خوام؛به خاطر اینکه من تا دو سه روز پیش در گیر امتحانات بودم،اینجا هم که فیلتر شده و واقعا" رسیدگی به اینجا رو سخت کرده؛علیرضا جان و سایر دوستان؛در صورتی که موردی رو اشاره کردید و نتیجه ای حاصل نشد؛حتما" دوباره مطرح کنید و پیگیری تا به نتیجه برسید؛
مرسی از توجهت؛
معذرت خواهی واسه چی مجتبی جان! شرمنده اگه لحنم تند بود, منظوری اصلا نداشتم.
خیلی ممنون :happy:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مرسی از توجهت؛

موردی که اشاره کرده بودید انجام شد؛امیدوارم که این موضوع باعث بشه که به خصوص کاربران جدید سردرگم نشن؛

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
با سلام خدمت مدیران محترم

نظرتون چیه یه بخش جدید اضافه کنیم برای معرفی پاکت پی سیهای جدید ؟

واقعا جای خالیش حس میشه ، الان بعضیها رو توی بخش سخت افزار معرفی میکنند بعضیها هم در بخش مشاوره ، که به هر دو بخش بی ربط هستش .

اگه ممکنه یه بخش جدید ایجاد بکنید برای معرفی دستگاه های جدید .

نظر دوستان چیه ؟

با تشکر

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
با سلام خدمت مدیران محترم

نظرتون چیه یه بخش جدید اضافه کنیم برای معرفی پاکت پی سیهای جدید ؟

واقعا جای خالیش حس میشه ، الان بعضیها رو توی بخش سخت افزار معرفی میکنند بعضیها هم در بخش مشاوره ، که به هر دو بخش بی ربط هستش .

اگه ممکنه یه بخش جدید ایجاد بکنید برای معرفی دستگاه های جدید .

نظر دوستان چیه ؟

با تشکر
:blink:

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
من یه گلگی از مدیران این بخش دارم.
قریب به 3 سال هستش که عضو این فروم هستم.تو این مدت بیشتر خواننده بوده ام تا نویسنده و معمولا تا نیاز نباشه پست نمیدم. به قوانین این فروم هم که مشابه تمام فرومها هستش , اشنا هستم.
از وقتی هم که فروم فیلتر شده باز هم به هر نحوی بوده خودم رو به فروم رسونده ام تا از مباحثش استفاده کنم.
گرچه زبان انگلیسی من اونقدر کافی هست که بتونم از فرومهای دیگه برای رفع نیازهام,مثلا در مورد پاکت پیسی, استفاده کنم ,مثل فروم xda-developers یا ppcwarez یا.......ولی باز هم برای علاقه ای که به این فروم دارم ,میام اینجا.
.ولی متاسفانه چند وقتی هستش که این فروم بزرگ و بسیار مفید ,بخاطر مساله ی فیلترینگ شدیدا افت کرده و بازدید کننده های جدید کمتری داره و اعضا اون هم در هر بخش محدود شده اند .
متاسفانه در بعضی ترد ها شاهد تبدیل شدن ترد به اتاق چت تعداد محدودی از کاربران قدیمی هستم و احساس میکنم این جمعیت اندک موجود در هر بخش ,حصاری دور خودشون کشیده اند و اجازه ی ورود رو هم به کس دیگه ای نمیدند.مثلا اگر کاربر جدیدی یا کسی مثل من که قدیمی هستم ولی کمتر در مباحث پست داده ام و کمتر دیگران مرا میشناسند,سئوالی بپرسد.یا جوابی دریافت نمیکند یا مثلا یه مدیر میاد و میگه سرچ کن تا پیدا کنی یا پستش پاک میشه چون فرضا جای اون پست اونجا نبوده.و مخلص کلام با بی اعتنایی روبرو میشود.
......
توی تاپیک معرفی نرم افزار یه نرم افزار battery status معرفی شد که نسخه بتا بوده و بعد از چند روز بعد از نصب غیر فعال میشه.من امدم یه پست دادم که اقا این نرم افزار این عیب رو داره .مدیر عزیزی بدون اینکه علت حذف پستم رو برام تو پیغام خصوصی بفرسته (که معمولا این قضیه در فروم های دیگه باب هست)و یا اون رو به جای دیگه ای منتقل کنه , کل پست من رو پاکش کرده.این کار اخه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا اگه از جمع ده بیست نفری خودتون که باهم جور شده اید,یکیتون یه پستی مثل من میداد همین کار رو با اون میکردید؟؟؟؟؟؟؟
جدا متاسفم.
من چند وقت پیش ,کارم لنگ بود ,یه تاپیک زدم ,که اقا یه جونمردی پیدا بشه ,بیاد و سالمترین رام رو برای ویزارد به ما معرفی کنه از بین این همه رام wm6 ساخته شده برای این سری. تو انتخاب بهترین رام گیج شده بودم.اون موقع کا جم داشتم.>:wacko:;):f34r:اما افسوس. دریغ از یه پاسخ.هنوز تاپیکش هست.

اقایون .اگه فرومتون خصوصی شده ودر انحصار چند نفر در هر بخش هستش .بیایید و بگید که من دیگه وقتم رو تلف نکنم با فیلتر شکن بیام اینجا.بشینید و ده بیست نفری برای خودتون چت کنید و گل وبلبل بفرستید.همین وضعیت رو من در بخش عکاسی هم مشاهده کردم و در سایر بخشها.
جدا متاسفم که از اون pt شاداب و فعال و پر رونق دیگه خبری نیست.از دانیال و فرانکشتاین عزیز بیشتر از اینا انتظار داشتم.ممکنه این عزیزان بنده رو نشناسند ولی من به خوبی با اونا اشنا هستم.ماشا ا.. میانگین رنج سنی و افراد تحصیلکرده و باسواد هم در این فروم بالاست.ولی متاسفانه من دیگه از این فروم سر خورده شدم.به همین دلایلی که گفتم و همین طور چند مساله دیگه در مورد فروم.
موفق باشید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
من یه گلگی از مدیران این بخش دارم.
قریب به 3 سال هستش که عضو این فروم هستم.تو این مدت بیشتر خواننده بوده ام تا نویسنده و معمولا تا نیاز نباشه پست نمیدم. به قوانین این فروم هم که مشابه تمام فرومها هستش , اشنا هستم.
از وقتی هم که فروم فیلتر شده باز هم به هر نحوی بوده خودم رو به فروم رسونده ام تا از مباحثش استفاده کنم.
گرچه زبان انگلیسی من اونقدر کافی هست که بتونم از فرومهای دیگه برای رفع نیازهام,مثلا در مورد پاکت پیسی, استفاده کنم ,مثل فروم xda-developers یا ppcwarez یا.......ولی باز هم برای علاقه ای که به این فروم دارم ,میام اینجا.
.ولی متاسفانه چند وقتی هستش که این فروم بزرگ و بسیار مفید ,بخاطر مساله ی فیلترینگ شدیدا افت کرده و بازدید کننده های جدید کمتری داره و اعضا اون هم در هر بخش محدود شده اند .
متاسفانه در بعضی ترد ها شاهد تبدیل شدن ترد به اتاق چت تعداد محدودی از کاربران قدیمی هستم و احساس میکنم این جمعیت اندک موجود در هر بخش ,حصاری دور خودشون کشیده اند و اجازه ی ورود رو هم به کس دیگه ای نمیدند.مثلا اگر کاربر جدیدی یا کسی مثل من که قدیمی هستم ولی کمتر در مباحث پست داده ام و کمتر دیگران مرا میشناسند,سئوالی بپرسد.یا جوابی دریافت نمیکند یا مثلا یه مدیر میاد و میگه سرچ کن تا پیدا کنی یا پستش پاک میشه چون فرضا جای اون پست اونجا نبوده.و مخلص کلام با بی اعتنایی روبرو میشود.
......
توی تاپیک معرفی نرم افزار یه نرم افزار battery status معرفی شد که نسخه بتا بوده و بعد از چند روز بعد از نصب غیر فعال میشه.من امدم یه پست دادم که اقا این نرم افزار این عیب رو داره .مدیر عزیزی بدون اینکه علت حذف پستم رو برام تو پیغام خصوصی بفرسته (که معمولا این قضیه در فروم های دیگه باب هست)و یا اون رو به جای دیگه ای منتقل کنه , کل پست من رو پاکش کرده.این کار اخه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا اگه از جمع ده بیست نفری خودتون که باهم جور شده اید,یکیتون یه پستی مثل من میداد همین کار رو با اون میکردید؟؟؟؟؟؟؟
جدا متاسفم.
من چند وقت پیش ,کارم لنگ بود ,یه تاپیک زدم ,که اقا یه جونمردی پیدا بشه ,بیاد و سالمترین رام رو برای ویزارد به ما معرفی کنه از بین این همه رام wm6 ساخته شده برای این سری. تو انتخاب بهترین رام گیج شده بودم.اون موقع کا جم داشتم.>:wacko:;):f34r:اما افسوس. دریغ از یه پاسخ.هنوز تاپیکش هست.

اقایون .اگه فرومتون خصوصی شده ودر انحصار چند نفر در هر بخش هستش .بیایید و بگید که من دیگه وقتم رو تلف نکنم با فیلتر شکن بیام اینجا.بشینید و ده بیست نفری برای خودتون چت کنید و گل وبلبل بفرستید.همین وضعیت رو من در بخش عکاسی هم مشاهده کردم و در سایر بخشها.
جدا متاسفم که از اون pt شاداب و فعال و پر رونق دیگه خبری نیست.از دانیال و فرانکشتاین عزیز بیشتر از اینا انتظار داشتم.ممکنه این عزیزان بنده رو نشناسند ولی من به خوبی با اونا اشنا هستم.ماشا ا.. میانگین رنج سنی و افراد تحصیلکرده و باسواد هم در این فروم بالاست.ولی متاسفانه من دیگه از این فروم سر خورده شدم.به همین دلایلی که گفتم و همین طور چند مساله دیگه در مورد فروم.
موفق باشید

سلام به دوست عزیز

من اسم شریف رو نمیدونم شرمنده فقط از عنوان دوست عزیز استفاده میکنم

عزیزم من مدیر اینجا هستم و طبق یه قوانینی اینجا رو اداره میکنم شما که قدیمی فروم هستید از شما انتظار بیشتری میره که به قوانین اینجا آشنا باشید

من از شما یه خواهشی دارم اونم اینکه سر در ورودی تردد pocket pc یه سری قوانین آویزون کردیم که همه بخونن و بعد شروع به فعالیت و پست زدن بکنن

http://www.forum.persiantools.com/announcement.php?f=83

من فقط یه بند از این قوانین رو اینجا میزارم ببینید اگر خلاف اون عمل کردم هم از شما معذرت خواهی میکنم هم پست شما رو بر میگردونم

بند 1 قانون
.از فروم های نرم افزار و بازی ، تنها و تنها برای معرفی نرم افزار استفاده کنید.پرسش و پاسخ حول این برنامه و بازیه ها ، منحصر به ترد سئوالات نرم افزار است.

بند 2 قانون
2.ترد نرم افزار ، به نماد بی نظمی در این فروم تبدیل شده است. هر پست نابجایی در این ترد ، تا زمانی که همه یاد بگیریم به حقوق همدیگر احترام بگذاریم ، یک هفته محدودیت دسترسی به همراه خواهد داشت.

من راستش شما که پر سابقه بودید رو باید بن میگردم ولی فقط پست شما رو پاک کردم

اگر بقیه قوانین هم بخونید میبیند که اوضاع خیلی بدتر از این باید میشد

شما یه چیز رو اشتباه سر جاش میزارید و انتظار جواب گرفتن از اون چیز رو دارید .

حالا شما خودتون قاضی ، من باید چه کار میگردم؟؟؟؟؟

من از شما معذرت میخوام دوست عزیز اگر موجب رنجش خاطر شما شدم ولی شما هم منت سر من گذاشته و به قوانین احترام بزارید .

باز شرمنده از اینکه موجب ناراحتی شما شدم

موفق باشید:)

پ.ن:اگر قانع نشدید به من یه pm بدید:)

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دوست عزیز آقای dr.B.M ... البته بسیاری از انتقادات شما به حق هستش به جز اینکه به تازه واردین توجه نمیشه... مثلا من خودم واقعا یک تازه واردم که هم مدیران و هم بقیه دوستان خیلی هم بهم لطف داشتن ولی با این حال خیلی پیش میاد سوالی بپرسم و کسی یادش بره یا به هر دلیلی پاسخ دریافت نکنم. بله این مشکل فیلترینگ هم واقعا مشکلات جدی بوجود آورده و اصلا روحیه فوروم رو از بین برده اما رفع این مشکل واقعا از دست بچه ها و مدیران زحمت کش اینجا ساخته نیست. من میخواستم خواهش کنم که شما یک بار دیگه وارد مباحث شده و فردا صبح یا هر وقت اومدید یک پست در بخش گفتگوی آزاد بچه های پاکت پی سی بزنید و اسم کوچیکتون رو هم اگه خواستید بگید:cool: و مشکلتون رو هم اگه هنوز رفع نشده دوباره مطرح کنید. من قول میدم که این دفعه نظر شما جلب بشه. البته هم از شما و هم از مدیران بخش معذرت میخوام که دخالت کردم و جوابی دادم ولی نیتم این هستش که دلخوری برای شما که عضوی قدیمی تر از من هستید وجود نداشته باشه و شاهد حضور بیشتر شما به هر صورتی که خودتون مایل هستید باشیم. اگر هم دوست دارید بیشتر خواننده باشید باز هم عضو پی تی و به خصوص بخش پاکت پی سی هستید و قدمتون روی چشم ماست. چه بهتر که شما هم بیشتر در مباحث شرکت کنید و از تجربه ای که در مورد مسایل مختلف و نه فقط پاکت پی سی دارید ما استفاده کنیم. اگر دقت کرده باشیدبعضی از بچه ها دیگه الان پاکت پی سی ندارن ولی باز هم به اینجا سر میزنن و حتی در بخش گفتگوی آزاد بخش دوستان در موارد متنوعی اعم از خرید عروسی و کادوی تولد و مسافرت هم به همدیگر کمک می کنند. البته درسته که اینجا بخش پاکت پی سی هستش ولی وقتی دوستان در زمینه های مختلف اطلاعات دارند چه بهتر که به همدیگه یاری برسونن. باور کنید مثلا من خودم بارها مزاحم دوستانی مثل پارسا و حامد دات نت و حامد پی پی سی و فرشید و ... شدم و بدون اینکه دیده باشمشون برایم بسیاری کارها کردن اعم از خرید پاکت پی سی تا چیزهای دیگه و همیشه جو اطمینان و صمیمیتی بین بچه ها بوده که واقعا مثال زدنیه. البته ممکنه این جو باعث سوء تفاهم بشه که بچه ها با هم دوستند و به دیگران مجال حضور نمی دهند که واقعا این جوری نیست و اگر سوالی بپرسید و جواب نگیرید فقط یک اتفاق بوده ... به هر حال امیدوارم همین فردا شما رو در بحث ها ببینیم.

پ ن : از مدیران زحمت کش و عزیز بخش به خاطر دخالت در بحثی که به من مربوط نبود پوزش میخواهم.

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز آقای dr.B.M ... البته بسیاری از انتقادات شما به حق هستش به جز اینکه به تازه واردین توجه نمیشه... مثلا من خودم واقعا یک تازه واردم که هم مدیران و هم بقیه دوستان خیلی هم بهم لطف داشتن ولی با این حال خیلی پیش میاد سوالی بپرسم و کسی یادش بره یا به هر دلیلی پاسخ دریافت نکنم. بله این مشکل فیلترینگ هم واقعا مشکلات جدی بوجود آورده و اصلا روحیه فوروم رو از بین برده اما رفع این مشکل واقعا از دست بچه ها و مدیران زحمت کش اینجا ساخته نیست. من میخواستم خواهش کنم که شما یک بار دیگه وارد مباحث شده و فردا صبح یا هر وقت اومدید یک پست در بخش گفتگوی آزاد بچه های پاکت پی سی بزنید و اسم کوچیکتون رو هم اگه خواستید بگید:cool: و مشکلتون رو هم اگه هنوز رفع نشده دوباره مطرح کنید. من قول میدم که این دفعه نظر شما جلب بشه. البته هم از شما و هم از مدیران بخش معذرت میخوام که دخالت کردم و جوابی دادم ولی نیتم این هستش که دلخوری برای شما که عضوی قدیمی تر از من هستید وجود نداشته باشه و شاهد حضور بیشتر شما به هر صورتی که خودتون مایل هستید باشیم. اگر هم دوست دارید بیشتر خواننده باشید باز هم عضو پی تی و به خصوص بخش پاکت پی سی هستید و قدمتون روی چشم ماست. چه بهتر که شما هم بیشتر در مباحث شرکت کنید و از تجربه ای که در مورد مسایل مختلف و نه فقط پاکت پی سی دارید ما استفاده کنیم. اگر دقت کرده باشیدبعضی از بچه ها دیگه الان پاکت پی سی ندارن ولی باز هم به اینجا سر میزنن و حتی در بخش گفتگوی آزاد بخش دوستان در موارد متنوعی اعم از خرید عروسی و کادوی تولد و مسافرت هم به همدیگر کمک می کنند. البته درسته که اینجا بخش پاکت پی سی هستش ولی وقتی دوستان در زمینه های مختلف اطلاعات دارند چه بهتر که به همدیگه یاری برسونن. باور کنید مثلا من خودم بارها مزاحم دوستانی مثل پارسا و حامد دات نت و حامد پی پی سی و فرشید و ... شدم و بدون اینکه دیده باشمشون برایم بسیاری کارها کردن اعم از خرید پاکت پی سی تا چیزهای دیگه و همیشه جو اطمینان و صمیمیتی بین بچه ها بوده که واقعا مثال زدنیه. البته ممکنه این جو باعث سوء تفاهم بشه که بچه ها با هم دوستند و به دیگران مجال حضور نمی دهند که واقعا این جوری نیست و اگر سوالی بپرسید و جواب نگیرید فقط یک اتفاق بوده ... به هر حال امیدوارم همین فردا شما رو در بحث ها ببینیم.

پ ن : از مدیران زحمت کش و عزیز بخش به خاطر دخالت در بحثی که به من مربوط نبود پوزش میخواهم.

از پاسخ شما و دوست مدیرمون ممنونم
موفق باشید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
ممنون از مسیجتون دوست عزیز

من مسافرت هستم در اولین فرصت مشگل رو حل میکنم:)

بالا