برگزیده های پرشین تولز

کامپیوترم روشن نمیشه و مشکل گارانتی ... فوری خواهشا

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام دوستان
دیروز وقتی کامپیوترم رو روشن کردم یه تق ی کرد و روشن نشد
هرچه دکمه روشن کامپیوتر رو فشار دادم انگار نه انگار
کیس رو باز کردم
همه سیم ها سر جای خودشون بودن
دکمه پاور روی روشن بود
نه بوی سوختگی می آمد و نه چیز دیگری
ولی حتی ال ای دی های روی مینبورد هم روشن نبودند
هر قدر دکمه پاور رو زدم هم دیگه نه تق ی نه توقی هیچی
درست مثل اینکه برق رفته باشه
هیچ جای سیستم برق نداره . هیچ کدوم از چراغها روشن نیست و هیچ فنی کار نمی کنه
راستش من نمی دونم اون صدای تق از پاور بود یا از جای دیگه
اما باتوجه به اینکه سیستم انگار نه انگار که توی برقه به ذهنم رسید پاورم سوخته باشه

1-می خوام بدونم از شما دوستان کسی تجربه ی این مدلی داشته ؟
2-بنظرتون مشکل از چی می تونه باشه ؟ پاور ؟
3- پاور من OCZ هست و روی جعبه اش نوشته 36 ماه گارانتی اما امروز که بردمش گارانتی ( انفورماتیک گستر ) گفتن چون کارت گارانتی نداره قبول نیست !!! این درحالیه که رم و فلش مموری من هم همین مارکه و اونا هم کارت گارانتی ندارن و پارسال که زنگ زدم بهشون گفتن اصلا نیازی به کارت نیست و همه گارانتی ما هستند !! امروز رفتم سراغ فروشند سیستم ( البرز کامپیوتر بازار رضا ) اونا زنگ زدن به انفورماتیک گستر که این چه وضعشه ؟ ما همین الانم که پاور OCZ می فروشیم کارت گارانتی از جانب شما نداریم ( اصلا انفورماتیک گستر همین الانشم برای هیچ محصولی از ocz کارت نمی ده . فروشنده پاور های الانشونر و نشونم داد که روش به انگلیسی نوشته بود 36 ماه گارانتی و کارت گارانتی هم نداشت . )
خلاصه بعد از کلی جرو بحث طرف پذیرفت که فقط یکسال گارانتی داشته !!!! - البته البرزی ها گفتن حق نداره بگه یکسال گارانتی یا باید اون 36 ماه رو لاک می گرفت یا وقتی نوشته باید گارانتی کنه - خلاصه گفتن الان فقط می تونن خدمات بدن بهمون و حالا فردا دوباره باید پاور رو ببرم انفورماتیک گستر

4- سوال من اینه که اگر اینا بخوان زیر بار گارانتی نرن من باید از کدوم مرجع پیگیری کنم ؟ تعذیرات ؟
بابا من پارسال 110 تومن پول پاور دادم که گارانتیش خوب باشه والا می رفتم گیرین می خریدم :(
چکار کنم بنظرتون ؟

یکدنیا تشکر

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
دیروز وقتی کامپیوترم رو روشن کردم یه تق ی کرد و روشن نشد
هرچه دکمه روشن کامپیوتر رو فشار دادم انگار نه انگار
کیس رو باز کردم
همه سیم ها سر جای خودشون بودن
دکمه پاور روی روشن بود
نه بوی سوختگی می آمد و نه چیز دیگری
ولی حتی ال ای دی های روی مینبورد هم روشن نبودند
هر قدر دکمه پاور رو زدم هم دیگه نه تق ی نه توقی هیچی
درست مثل اینکه برق رفته باشه
هیچ جای سیستم برق نداره . هیچ کدوم از چراغها روشن نیست و هیچ فنی کار نمی کنه
راستش من نمی دونم اون صدای تق از پاور بود یا از جای دیگه
اما باتوجه به اینکه سیستم انگار نه انگار که توی برقه به ذهنم رسید پاورم سوخته باشه

1-می خوام بدونم از شما دوستان کسی تجربه ی این مدلی داشته ؟
2-بنظرتون مشکل از چی می تونه باشه ؟ پاور ؟
3- پاور من OCZ هست و روی جعبه اش نوشته 36 ماه گارانتی اما امروز که بردمش گارانتی ( انفورماتیک گستر ) گفتن چون کارت گارانتی نداره قبول نیست !!! این درحالیه که رم و فلش مموری من هم همین مارکه و اونا هم کارت گارانتی ندارن و پارسال که زنگ زدم بهشون گفتن اصلا نیازی به کارت نیست و همه گارانتی ما هستند !! امروز رفتم سراغ فروشند سیستم ( البرز کامپیوتر بازار رضا ) اونا زنگ زدن به انفورماتیک گستر که این چه وضعشه ؟ ما همین الانم که پاور OCZ می فروشیم کارت گارانتی از جانب شما نداریم ( اصلا انفورماتیک گستر همین الانشم برای هیچ محصولی از ocz کارت نمی ده . فروشنده پاور های الانشونر و نشونم داد که روش به انگلیسی نوشته بود 36 ماه گارانتی و کارت گارانتی هم نداشت . )
خلاصه بعد از کلی جرو بحث طرف پذیرفت که فقط یکسال گارانتی داشته !!!! - البته البرزی ها گفتن حق نداره بگه یکسال گارانتی یا باید اون 36 ماه رو لاک می گرفت یا وقتی نوشته باید گارانتی کنه - خلاصه گفتن الان فقط می تونن خدمات بدن بهمون و حالا فردا دوباره باید پاور رو ببرم انفورماتیک گستر

4- سوال من اینه که اگر اینا بخوان زیر بار گارانتی نرن من باید از کدوم مرجع پیگیری کنم ؟ تعذیرات ؟
بابا من پارسال 110 تومن پول پاور دادم که گارانتیش خوب باشه والا می رفتم گیرین می خریدم :(
چکار کنم بنظرتون ؟

یکدنیا تشکر
مرجع قانوني پيدا كردي ما رو هم خبر كن
اين مشكل تقريبا واسه همه اتفاق افتاده همه هم به اين نتيجه رسيدن
گارانتي تو ايران يعني كشك

تازه شما شركت گارانتي رو تونستي پيدا كني بيشتر وقتها اين شركتها وجود خارجي ندارند
رم موبايل من سوخت روش هولوگرام بود:
پيشتازان
هرچي گشتم همچين گارانتي پيدا نكردم

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
عزیز شما اول سیستم اتون رو با یه پاور دیگه چک کنید...
اگر بتونید قطعات رو خارج کیس تست کنید که چه بهتر...
مادربورد اتون چیه؟

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
با سلام

مینبورد من DFI اولترا D هستش
رم هام دو تا OCZ هست
سی پی یوم AMD X2 3800

ممکنه مشکل از مینبورد باشه ؟
اصلا برق به سیستم نمی رسه ها
مین اگه بسوزه اینجوری میشه ؟

آقا من برای گارانتی چه کنم ؟ طرف زیر بار نمیره ... یعنی راهی نیست جدا ؟

بالا