برگزیده های پرشین تولز

Premium رایگان در راپیدشر!!!

Morche

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام قابل توجه دوستان عزیزی که مشکل دانلود از راپید شیر دارن

میدونم دیگه از این همه الکی وایستادن خسته شدید چون من هم همین مشکل رو داشتم اما الان حل شد حتی میتونم از قابلیت پریمیوم راپید استفاده کنم و حتی از برنامه هایی برای سرعت بخشیدن به دانلود مثل DAP نیز استفاده میکنم ...... اگه شما هم دوست دارید 1 ماه بصورت رایگان از راپید با سرعت بالا و بدونه وقفه اسنفاده کنید روی لینک زیر کلیک کرده و در این سایت عضو شوید تا اکانت برای شما نیز فعال شود

اینجا کلیک کنید

فقط دقت کنید که فعال سازی به این صورت که بعد ثبت نام یه لینک به ایمیلتون ارسال میشه بعد کلیک روش فعال سازی انجام میشه...

شما اگه تحقیق کرده باشید این اکانت ها 8 هزار تومنه

موفق باشید

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
عزیز لینک شما ریفرال داره توش
اگر ما ثبت نام کنیم اکانت رایگان رو به شما میدن نه ما

نکنه جالبی بود!
من نمیفهمم چه ایرادی داره وقتی شما ازین سایت خوشتون میاد، به لینک رفرال کسی که اون سایت رو به شما معرفی کرده ثبت نام کنید تا یه تشکری ازون بابا شده باشه؟

جدا این چه فرهنگیه ایجاد شده؟
خب ایشون زحمت کشیده سایت رو معرفی کرده. حالا شما یا خوشت میاد و با لینک ایشون ثبت نام میکنید. یا خوشتون نمیاد. دیگه این بازیا که آی رفرال داره و .. چیه؟ این چه کاریه؟

نکته مهم: منو آقای مورچه یک نفر نیستیم در دو آی دی

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
من نمیفهمم چه ایرادی داره وقتی شما ازین سایت خوشتون میاد، به لینک رفرال کسی که اون سایت رو به شما معرفی کرده ثبت نام کنید تا یه تشکری ازون بابا شده باشه؟

جدا این چه فرهنگیه ایجاد شده؟
خب ایشون زحمت کشیده سایت رو معرفی کرده. حالا شما یا خوشت میاد و با لینک ایشون ثبت نام میکنید. یا خوشتون نمیاد. دیگه این بازیا که آی رفرال داره و .. چیه؟ این چه کاریه؟

نکته مهم: منو آقای مورچه یک نفر نیستیم در دو آی دی
نکته اینجاس که ایشون این سایت رو واسه خیر خودش معرفی کرده نه ما !! :دی

یعنی معرفی کرده که ما روش کلیک کنیم و اکانت واسه خودش فعال باشه

در ضمن نشانه های تنگنا بودن در این کاربر به چشم میخوره
32.gif

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نکته اینجاس که ایشون این سایت رو واسه خیر خودش معرفی کرده نه ما !! :دی

یعنی معرفی کرده که ما روش کلیک کنیم و اکانت واسه خودش فعال باشه

در ضمن نشانه های تنگنا بودن در این کاربر به چشم میخوره
32.gif
واو! راست میگی!

تازه چاخانم گفته. که به محض عضو شدن اکانت بمدت یک ماه میگیریم. حرفی از عضو گیری نزده بود.

ادب حکم میکرد تمام شرایط رو میگفت بعد هم آخرش میگفت که اگر از سایت با مشخصات بالا خوشتون اومده. اگر از لینک رفرال من عضو بشید ممنونم.

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تازه یوزرنیمش "مورچه" هم خیلی به تنگنا میخوره. راست میگی پویا جان.

یادم میاد تنگنا بعد اینکه خیلی تابلو شده بود همیشه یوزرایی مثل "هویج، خرمالو، پشه، مگس، ....." داشت. احتمال تنگنا بودن "مورچه" خیلی زیاده.

danialir2

Registered User
لایک‌ها
1
تازه یوزرنیمش "مورچه" هم خیلی به تنگنا میخوره. راست میگی پویا جان.

یادم میاد تنگنا بعد اینکه خیلی تابلو شده بود همیشه یوزرایی مثل "هویج، خرمالو، پشه، مگس، ....." داشت. احتمال تنگنا بودن "مورچه" خیلی زیاده.

بابا تنگنا تنگنا چیه که به هر کس جدیدی میگید

ایشون رفیقه منه و خیلی هم خوب میشناسمش خیلی بچه با حالی هم هستش از این جور وصله ها هم بهش نمیخوره

حالا اومده لطف کرده به شما این سایت رو معرفی کرده که هم یه چیزی به شما برسه هم بخودش مگه کاره بعدی کاری که دارید اسپم میدید

اقا اگه دلت نمیخواد خوب ثبت نام نکن دیگه این چیزا رو نوشتن یعنی چی؟ اگه حوصله ات سر رفته کلی تاپیک دیگه هم هست

من خودم به شخصه چند نفر رو دیدم که از همین طریق اکانت گرفتن

morteza_mzh

Registered User
لایک‌ها
1
رپیدشر تنها راه و بهترین راهش ، همون خریدن اکانته
من خودم تا حالا کلی بابت این کارا الاف شدم که آخر سرش هم به هیچ نتیجه ای نرسیدم .
بعد از کلی وقت تلف کردن هم رفتم اکانت خریدم .

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
بابا تنگنا تنگنا چیه که به هر کس جدیدی میگید

ایشون رفیقه منه و خیلی هم خوب میشناسمش خیلی بچه با حالی هم هستش از این جور وصله ها هم بهش نمیخوره

حالا اومده لطف کرده به شما این سایت رو معرفی کرده که هم یه چیزی به شما برسه هم بخودش مگه کاره بعدی کاری که دارید اسپم میدید

اقا اگه دلت نمیخواد خوب ثبت نام نکن دیگه این چیزا رو نوشتن یعنی چی؟ اگه حوصله ات سر رفته کلی تاپیک دیگه هم هست

من خودم به شخصه چند نفر رو دیدم که از همین طریق اکانت گرفتن
با اکانت گرفتن ازین سایتها مخالفم برای اینکه احتمالا اکانتی در کار نیست
اگر دقت کرده باشید میبینید که در هنگام ثبت نام همه فیلد ها رو باید پر کنید
احتمالا ازین سایتهایی است که میخواد مشخصات افراد رو جمع کنه وبعد هم به شرکت های تبلیغاتی میفروشه:f34r:
ولی با اون قسمت حرف شما که در مورد تنگناست موافقم
یعنی چی اسمای تنگنا پشه مگس شفتالو خرمالو بوده;)
از فردا منم از هر کی خوشم نیومد فوری میگم اینم یکی دیگه از یوزرای تنگناست...
بعد اینجا هم میشه عین صحنه دعوای بالا دهی ها وپائین دهی ها:eek:

بالا