برگزیده های پرشین تولز

ارائه چنل کلیه سیستم های تبلیغاتی برای وب مسترها

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
از اون جایی که اکثر دوستان با مشکلات زیادی برای باز کردن حساب در سایتهای تبلیغ دهنده از جمله نداشتن حساب paypal و یا آدرس وریفای شده در خارج از کشور مواجه هستن تصمیم گرفتیم که برای این دسته از افراد امکان دادن چنل در سایتهای تبلیغ دهنده رو فراهم کنیم. سایتهایی که در اونها حساب داریم به شرح زیر هست:

1- Adbrite
2- Bidvertiser
3- VibrantMedia
4- WidgetBucks
5- InfoLinks
6- Axill
.....

اما شرایطی که برای گرفتن چنل باید داشته باشید:
1- زیان وب سایت مورد نظر انگلیسی باشد.
3- سایت مورد نظر از نظر بازدید باید در سطح مطلوبی باشد.

مزایا :
از اون جایی که اکثر سیستم های تبلیغاتی مینیمم پرداختی دارن ، مثلا bidvertiser مینیمم پرداختش 10 دلار هست یا یکی دیگه 40 دلار و یا مثلا Adbrite چون برای چکش کارمزد کم میشه پس باید مبلغ چک بالا باشه و شاید درآمد سایتتون در طول یک ماه به این مینیمم نرسه . اما از این طریق با توجه به اینکه دریافتی های ما از اکثر سیستم های تبلیغاتی ذکر شده فراتر از مینیمم پرداختشون هست بنابراین میتونید زودتر درآمد خود را دریافت کنید.
دوستان توجه کنن که دیگه برای ادسنس و یاهو چنل نمیدیم. پس لطفا در این مورد pm نزنید.

درصد:
در حال حاضر برای سیستم هایی که از طریق paypal درآمد رو واریز میکنن برای مبالغ زیر 50 دلار 25% و برای درآمد بیش از 50 دلار در ماه 20% در نظر گرفته شده ، اما برای شرکت Adbrite که نحوه پرداختش از طریق چک هست برای مبالغ زیر 50 دلار 30% و بالای 50 دلار 25% کارمزد گرفته میشه.

دوستانی که قصد گرفتن چنل دارن در همین تاپیک اعلام آمادگی کنن و آدرس سایتشون رو pm کنن تا بررسی بشه. تا اون جایی هم که امکان داشته باشه دوستان رو در رابطه با اینکه از کدام یک از شرکتهای تبلیغاتی نسبت به موضوع سایتشون میتونن درآمد بیشتری کسب کنن و یا تبلیغات را در چه قسمت هایی از سایتشون قرار بدن تا کلیک بیشتری داشته باشه راهنمایی میکنیم.

Last edited:

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
در ضمن این مورد رو هم فراموش کردم. دوستان لطفا در مورد دادن چنل برای ادسنس و یاهو pm ندن. فقط در این دو مورد دیگه چنل نمیدیم.

ممنون

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
من پی ام دادم .

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
در ضمن ميشه مبالغي كه VibrantMedia و سي پي ايكس به ازاي هزار بازديد كننده ميدن رو اينجا بزاري تا ببينيم اينها چقدر با تي اف فرق دارن و يك مقايسه اي بكنيم ...
چون گويا تي اف از اين ها بيشتره

حالا ممنون ميشم اينجا ريت هاي سي پي ام اين سيستم هايي كه ميدي رو بزاري....

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
مورد 8 که روی تعداد بازدید روزانه حساسه چی؟
اونم یم دید؟
در کل سایتهایی که سیستمشون بر اساس cpm هست پول خیلی خیلی کمی میدن و cpm بیشتر برای سایتهای بسیار پربازدید پیشنهاد میشه.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
در ضمن ميشه مبالغي كه VibrantMedia و سي پي ايكس به ازاي هزار بازديد كننده ميدن رو اينجا بزاري تا ببينيم اينها چقدر با تي اف فرق دارن و يك مقايسه اي بكنيم ...
چون گويا تي اف از اين ها بيشتره

حالا ممنون ميشم اينجا ريت هاي سي پي ام اين سيستم هايي كه ميدي رو بزاري....
تبلیغات VibrantMedia از نوع inline هست نه cpm. و مورد دیگه اینکه یکی از شرایطش داشتن سایتی با بازدید صفحه حداقل نیم میلیون در ماه هست. در مورد cpx هم نمیشه نظر داد. چون برای بازدید usa یک قیمتی پرداخت میکنه و مثلا برای سایر کشورهای آسیایی یک قیمت. اما در کل مسلما TF بهتر از cpx هست.

در مورد تبلیغات inline هم هیچ سیستمی به پای Adbrite نمیرسه. بعدش VibrantMedia و در آخر Kontera. به شخصه هر سه رو کامل امتحان کردم و درآمد روزانه خودم از inline با شرایط یکسان به صورت زیر بود:
Adbrite $25 per day
VibrantMedia $15 per day
Kontera $6 per day

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
بهتره سوالاتی که به این تاپیک مربوط نمیشه رو در بخش مربوط به خودش بپرسین.

KeywordCountry

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من سرویس 8 را می خوام
باید چه کنم
بعد یک سوال
هر وبمستری عادت داره تبلیغاتش را کم و زیاد کنه اونایی که پرداختشون کمه را حذف کنه و. هرروز ببینه که چقدر درامد داشته
این کارا را انجام می دین؟
یعنی مثلا هر 48 ساعت یک ای میل حاولی اطلاعات چنل بفرستین ( معمولا یک فایل اکسل)
ممنونم

mnz2002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
این
8- CPXInteractive
تو کنترل پنلش درآمد روزانه رو کجاش نشون میده
جمعش رو کجا نشون میده
یه سوال دیگه
من چند تا سایت داشته باشم
تو یک اکانت میشه همشون رو ادد کرد؟
یا میشه بنر یک اکانت رو توی سایتهای دیگه خودم هم بزنم و گیر نمیده ؟

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
من سرویس 8 را می خوام
باید چه کنم
بعد یک سوال
هر وبمستری عادت داره تبلیغاتش را کم و زیاد کنه اونایی که پرداختشون کمه را حذف کنه و. هرروز ببینه که چقدر درامد داشته
این کارا را انجام می دین؟
یعنی مثلا هر 48 ساعت یک ای میل حاولی اطلاعات چنل بفرستین ( معمولا یک فایل اکسل)
ممنونم
نه متاسفانه ! من وقت این کارها رو ندارم. شاید بتونم هر 15 روز یکبار یک اسکرین شات براتون بگیرم ولی آمار کلی آخر هر ماه براتون ارسال میشه. شما اگر خواستین ابتدا آدرس سایتتون رو pm کنید تا بررسی بشه.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
این
8- CPXInteractive
تو کنترل پنلش درآمد روزانه رو کجاش نشون میده
جمعش رو کجا نشون میده
یه سوال دیگه
من چند تا سایت داشته باشم
تو یک اکانت میشه همشون رو ادد کرد؟
یا میشه بنر یک اکانت رو توی سایتهای دیگه خودم هم بزنم و گیر نمیده ؟
منظورتون از اینکه کجا نشون میده چیه! خب توی قسمت آمارش دیگه. بله میشه در یک اکانت برای چند سایت چنل ایجاد کرد.

KeywordCountry

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
ادرس سایت:www.rapid2share.com
&
rapid2share.com/link
و دو تا بخش دیگه که هنوز در حاله طراحی هست
( یک بخش برای دانلود لینک های یوتیوب با قابلیت ResUme)
زبان کل سایت هم نگلیسی است

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
سلام رفیق قدیمی
هیچی ادی سنس نمیشه.ادی برایتم بدک نیست. میتونی از تبلیغات داخل متنشم استفاده کنی
گود لاک

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
ادرس سایت:www.rapid2share.com
&
rapid2share.com/link
و دو تا بخش دیگه که هنوز در حاله طراحی هست
( یک بخش برای دانلود لینک های یوتیوب با قابلیت ResUme)
زبان کل سایت هم نگلیسی است
میزان بازدید صفحه شما در روز چقدره؟! ( بر اساس آمار Google Analytics )

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
من برای سایت www.alilg.com اگه چنـــل ادبرایت بگیرم, چطوری مینونم تبلیغات تو ابعاد مختلف برای سایتم بسازم؟
مثلا الان من 4 اندازه آگهی ادسنس تو سایتم دارم! ادبرایت هم 4 نوع میخوام که جایگزین اینا بکنم! امکانش هست؟ و اینکه ادبرایت مثل ادسنس قسمت ریپـــــــورت نداره که به ایمیل آمارو بفرسته؟

سایتم 7 -8 صفحه بیشتر نیست با روزی 800 ویزیتور, 1400 هیت, 60 درصد ویزیتورها هم از آمریکا! 10 درصد انگلیس! 10 درصد کانادا! 10 درصد ایران و هند و جاهای دیگه هست. که درآمد ادسنش ماهی 120 دلار هست. هر ما هم پرداخت دارم ولی الان یکماه هست که پول تو اکانت ادسنسم جمع میشه ولی کسی نیســــــــــــــــت که بگیره برام بیاره ایران!

واسه همین میخوام از سیستم های دیگه استفاده کنم! برای این سایت ادبرایت خوبه اصلا؟ موضوعش بازی هست بیشتر
پیشنهاد من اینه که برای تبلیغات cpc همون گوگل رو بزارین باشه. واقعا هیچی جای گوگل رو نمیتونه بگیره. اما در مورد ادبرایت میتونید از نوع تبلیغات inline استفاده کنید. در مورد سوالی که کردین هم تبلیغات ادبرایت از نظر انعطاف پذیری از تمامی شرکتهای تبلیغاتی یک گام جلوتره. اما متاسفانه باید برای دستیابی به درآمدش صبر ایوب داشت. 3 روز پیش چک ادبرایت به دستم رسید. جالبه بدونید برای نقد شدن چکش چند ماه باید صبر کنید. 60 روز که قانون خود ادبرایت هست. بعد برای امریکا چک بین 5 الی 7 روز به دست شما میرسه و برای سایر کشورها 21 روز. تا اینجا شد 81 روز. بعد باید دوباره چک رو برای نقد شدن به امریکا فرستاد که خود اینم باز 21 روز زمان میبره و 30 دلار هم برای هر چک کارمزد کم میشه. پس در کل 101 روز طول میکشه تا چکش نقد بشه! البته من دارم سعی میکنم که سری بعدی چک به امریکا ارسال بشه تا هم زمانش از 101 روز به 70 روز کاهش پیدا کنه و هم هزینه کارمزد کمتر بشه!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام بچه ها
به نظرم اگه از ادبرایت استفاده کنی درامدت به شدت پایین بیاد. چون ادبرایت بسیار مزخرفه از نظر میزان درامد.
همون گوگل بهترین چیزه. میتونی از برو بچ چنل گوگل بگیری!

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
سلام مرسی برای راهنمایی ها!...

سلام بچه ها
به نظرم اگه از ادبرایت استفاده کنی درامدت به شدت پایین بیاد. چون ادبرایت بسیار مزخرفه از نظر میزان درامد.
همون گوگل بهترین چیزه. میتونی از برو بچ چنل گوگل بگیری!

amirbahal چنل قبلا که احسان مدیر همین پرشین تولز بهم داده بود هیچ مشکلی هم نبود! تا اینکه دیگه خدم جدا شدم و اکانت ساختم...
دیگه خبر نداشتم تو این مدت گوگل تغییراتی تو قسمت چنل هاش داده!
الان یکی از دوستای این فروم برام خواست چنل باز کنه ولی کدی که بهم داد خیلی عوض شده بود با کدای قبلی چنل گوگل!
اول که اصلا channel id نداشت! بجاش یه چیزی اضافه به اسم ad_slot که یه شماره هست که چنل آیدی هم نیست!
سایز و اندازشم نمیشه تغییر داد! ینی اگه موقع ساختن چنل بزنی 430*420 دیگه همون شکلی میمونه! حتی اگه خدت کد بهش اضافه کنی...

الان از هر کسی برای چنل ادسنس گرفتن پرسیدم گفتن متاسفانه امکان ساخت چنل نیست...!

بالا