برگزیده های پرشین تولز

از بین این عطرهای مردانه کدام را انتخاب میکنید.

m1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام 1calvi klein 2 -bulgari3 -chanel4 -christian dior5 - gucci 6 -bijanبنظر شما از بین این عطرها کدام بهتر است

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سلیقه است... برای یه خانوم Mont Blanc و یه آقا DaviDoff و Azzaro

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
حتما به Highland سر بزن! قیمت ها هم خوبه... (اگر نمیدونی کجاست تو میدون آرژانتین ه...یه شعبه ام تو پاساژ پایتخت داره)

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
این برند ها هر کدوم چندین مدل عطر دارن نمیشه که فقط برند رو انتخاب کرد!

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
دیویدف سیلور شدو تایید میشه . عطر خوبی داره . ولی متاسفانه محصولات دیویدف به خاطر رنج قیمتی و عطر خوبشون معمولا 1-2 ساله جواد میشن و آدم خجالت میکشه هر جایی استفادشون کنه (نمونه کول واتر!)
من که برای خودم چند وقتیه دنبال یه عطر خوب می گردم که جواد هم نشه . دوستان توصیه ای ندارند؟ قیمت مهم نیست فقط بو!

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
دیویدف سیلور شدو تایید میشه . عطر خوبی داره . ولی متاسفانه محصولات دیویدف به خاطر رنج قیمتی و عطر خوبشون معمولا 1-2 ساله جواد میشن و آدم خجالت میکشه هر جایی استفادشون کنه (نمونه کول واتر!)
من که برای خودم چند وقتیه دنبال یه عطر خوب می گردم که جواد هم نشه . دوستان توصیه ای ندارند؟ قیمت مهم نیست فقط بو!

من فقط دو تا عطر میزنم تا الان هم جوات نشده البته فکر کنم
icon10.gif

1 و مهمتر givenchy ---- blue label قیمتم فکر کنم حول و هوش 50 تومنه 100 میلش

8a87a70ef461.jpg

2 بازم givenchy ---- xeryus rouge اینم خوبه قیمتم حدود 35 تا 40 تومن اینم 100 میلش

بوی بلو لیبل خیلی ملایم و خوبه که من عاشقشم

و اون دومی یه مقدار بوش تند تره ولی بازم اون حالت ملایمو داره

کلا من عطر ملایم میزنم

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
میگند عطر فقط Bu pa Lur خوبه.
کسی از این نوع عطر زده!

|Loverman|

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورت بوی پای لر هست؟ دی:

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوستان عطر یه نکته مهمی داره که متاسفانه خیلی بهش توجه نمیشه ! اونم توجه به بدنی اه که عطر میخواد روش بشینه ! اگر این عطر با بدن یازگاری داشته باشه بوش خیلی عالی میشه در عیر این صورت بهترین عطر هم بوی مزخرفی خواهد داشت ! یا لااقل بهترین بوی خودش رو نمیده !

بدن ها رو به سه صورت اصلی صورت ترش - تلخ و شیرین طبقه بندی کردند . همینطور عطر ها رو .

مثلا بدنی که بوی معمولش تلخه ، بهرین بو رو عطر شیرین ایجاد میکنه روش ! واسه همینه که اگر دقت کنید وقتی یه عطر فروشی درست حسابی میرید یه مقدار از عطر رو میزنه توی ساعدتون تا تستش کنید ، تا با بوی بدن خودتون بتونید نتیجه رو بسنجید!
(البته از بوی بدن منظور بوی گند بدن هموم نرفته نیستا ! بوی عمومول بدن اه که وقتی چند ساعت بعد از حموم اثر اسانس های صابون از بین میره از خیلی ازدیک میشه استشمام کرد )

امیدوارم مفید یوده باشه :)

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
مدیر جان دستت درد نکنه... سایت مربوط به عطر میشناسی معرفی کن...(دوهفته نامه ی زندگی ایده آل هم بد نیست)...

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
همه این عطرها معروفند. معروفیت یک عطر را مصرف کنندگان آن تعیین میکنند. ممکنه یک نفر در همان حالی که عاشق یکی از عطرهای خنک Calvin Klein هست، از یک عطر مجلسی bijan نفرت داشته باشه. پس طبق گفته H_R عزیز باید دید کدام عطر روی بدن طرف میشینه و باهاش حال میکنه.
عطری که خود فرد دوستش داشته باشه به طرف شخصیت میده و یه عطری که آن شخص دوستش نداشته باشه و از روی ناچاری و رودرواسی بزنه، باعث معذب بودن میشه و فکر را بدجوری مشغول میکنه

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
نظرتون راجع به Very Irrestible چیه؟:happy:

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
Very Irresistible عالیه!!
من برای پسر از CK جدیده ( همون که جفت دخترونه اش بوی آب جوب میده) هم خیلی خوشم میاد!

پیوست : یادم اومد اسمش CK IN 2U

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
تامی و بیژن !!!! :eek: لوللل !!!

چرا عطر میزنید ؟ بادی اسپری axe هست ، تازه میگه نمی دونید چه میشه وقتی axe میزنید ؟ :lol::lol::lol:

pow chica pow wow

BomChickaWahWahs

تبلیغ های این AXE خیلی قشنگه! ولی بوش به آدم سرگیجه میده! من که میشنوم بر عکس تبلیغ هاش عمل میکنم! :lol:

بالا