برگزیده های پرشین تولز

خرید از هاست آمریکائی(راهنمائی می خواستم)

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

می خواستم از دوستان بپرسم که به نظر شما خرید ازشرکت های بزرگ و معتبر هاست خارجی چه خوبی ها و بدی هائی دارد .نظر شخص من برای خرید از هاست خارجی قیمت ارزانتر وخدمات بهتر است. ممنون میشم اگر دوستان نظرشون را برای ما بنویسند تا اطلاعات کافی از این نظر بدست بیاریم

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

می خواستم از دوستان بپرسم که به نظر شما خرید ازشرکت های بزرگ و معتبر هاست خارجی چه خوبی ها و بدی هائی دارد .نظر شخص من برای خرید از هاست خارجی قیمت ارزانتر وخدمات بهتر است. ممنون میشم اگر دوستان نظرشون را برای ما بنویسند تا اطلاعات کافی از این نظر بدست بیاریم

مزیت هایی که داره قیمت مناسب ، پهنای باند عالی ، فضای عالی ، پشتیبانی خوب
معایب : به محض کوچکترن تخلف (نداشتن لایسنس (در صورتی که از سیستم های دارای لایسنس استفاده کنید) ، گذاشتن فایل های دارای قانون کپی رایت (از قبیل فیلم ، نرم افزار و...) به شما اخطار داده میشه و در صورت رعایت نکردن اکانت شما رو می بندن
بزرگترین بدیش هم برای ما ایرانی ها همینه

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
البته هاست هاي ايراني هم جديدا اين كار را ميكنند
اون هم بدون اختار

nitor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام

جدیدا هاست های آمریکایی رو ایران حساس تر شدن...برای همین اگه همه مشخصات یه هاستی رو پسند کردی اولین چیزی که ازشون باید بپرسی اینه که با ایران مشکل ندارن؟

البته بعضی هاشون هم اشتباهی می گن مشکل ندارن ولی بعد از این که سفارش دادی و می خوان پرداختت رو تایید کنن به مشکل بر می خوری...من یه بار سر گرفتن VPS این مشکل رو داشتم. پرداختم سر همین مسئله که ایران تحریمه تایید نشد ... وقتی هم گفتم قبلا ازشون سوال کرده بودم گفتن که اونی که بهم جواب داده تازه وارد بوده ...

خلاصه بازم تاکید می کنم که از چندین نفرشون همین رو بپرس که روابطشون با ایرانی جماعت چطوریه.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
جدیدا هاست های آمریکایی رو ایران حساس تر شدن...برای همین اگه همه مشخصات یه هاستی رو پسند کردی اولین چیزی که ازشون باید بپرسی اینه که با ایران مشکل ندارن؟

البته بعضی هاشون هم اشتباهی می گن مشکل ندارن ولی بعد از این که سفارش دادی و می خوان پرداختت رو تایید کنن به مشکل بر می خوری...من یه بار سر گرفتن VPS این مشکل رو داشتم. پرداختم سر همین مسئله که ایران تحریمه تایید نشد ... وقتی هم گفتم قبلا ازشون سوال کرده بودم گفتن که اونی که بهم جواب داده تازه وارد بوده ...

خلاصه بازم تاکید می کنم که از چندین نفرشون همین رو بپرس که روابطشون با ایرانی جماعت چطوریه.
علل قاعده هیچ کدومشون نمی تونند تضمین کنند که ما با شما مشکل نداریم، ولی من با این هاست ها مکاتبه کردند و لفظی گفتند که مشکل ندارند:
http://host.sunoflife.com/fullhostplans.html

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
با توجه به اظهار نگرانی هائی که اغلب دوستان در این زمینه دارند که البته حق هم دارند چون شنیدم هاست godady که بزرگترین شرکت فروش هاست آمریکا و جهان با میزبانی 16 میلیون دامین هست مثل اینکه یک بار با ایرانی ها چنین کاری کرده و الان هم دامین ایرانی ها رو بسته و اصلا جواب ایمیل ها رو نمیده چون خود بخود برگشت می خوره... من به هاست مورد نظر م ایمیل زدم و گفتم که اصلا اسم ایران روی دامین ما هست...گفتم سایت من هیچ ارتباطی به مسائل سیاسی نداره و من هم شخصا علاقه ای ندارم... من خودم ایرانی هستم و 90 % کاربرمون هم ساکن ایران هستند... گفت مشکلی نیست اما از ایران نمی تونی خرید کنی چون ایران جزء لیست کشور های خارجی خریدار ما نیست... گفتم برادرم از ترکیه کار خرید رو انجام میده... گفت مشکلی نیست...

ظاهرا که مشکلی نیست اما من میخوام سرور رو طوری تنظیم کنم که روزانه فایل بک آپ زیپ شده تقسیم شده منوبه یک آدرس ایمیل بفرسته... به این ترتیب اگر زمانی با مشکلات ناخواسته مواجه شدم حداقل اینکه بک آپ 24 ساعت قبل رو هم داشته باشم... ضمن اینکه امکان اینکه با اینترنت پرسرعت از داخل و خارج از کشور بطور هفتگی از بک آپ اطلاعاتم یک کپی روی سی دی بیارم وجود داره... باز هم ممنون میشم دوستان اظهار نظر کنند

بالا