برگزیده های پرشین تولز

!بالا کشیدن دامین در روز روشن

cordless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این پست را فقط جهت آگاهی عده ای از یک شرکت سود جو زدم که کسانی که باهاش کار میکنند یک وقت متضرزر نشوند..
شرکتی به نام کاراهاست در ایران هست که خودش را معتبر ترین مرکز ثبت دامنه می داند پس از ثبت دامنه برای شما قراردادی فاقد مهر و امضاء ارسال می کنند و ادعا می کنند قرارداد را هم حتی برای شما ارسال کرده است ..
ولی چندی پیش به جهت تغییر زیاد دی ان اس در دامنه ثبتی 5 ساله خود از آنها تقاضای پنل دامنه خودم را کردم و به شدت طفره رفتند تا اینکه بالاخره با صراحت اعلام کردند که باید جریمه سنگینی را پرداخت کنی تا آن دامنه خودت را به خودت بدهم... و خلاصه در روز روشن دامنه را بالا کشید لذا به کلیه افرادی که قصد خرید دامین از این شرکت را دارند می رساند اکیداً از این کار خودداری کنند و سعی کنند تجربه تلخ بنده برای آنها تکرار نگردد.
کلیه اسناد و مدارک و ایمیل های مکاتبه شده با این شرکت بصورت سند نگهداری شده است .

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21
با سلام .
به خدمت همه دوستان باید برسانم که خیلی مواضب دامنه های خودشون باشن . من قصد تبلیغ ندارم ولی از پارس دیتا خیلی ممنونم . چون خیلی خوب و درسکاره . حالا هم پنل نمایندگیشو دارم . البته تجارت نمیکنم . . . ولی کلا راضی هستم www.parsdata.com

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
متاسفانه اين طور هست كه شما ميگيد
شما مورد اول نيستي قبلا هم خيلي بودند از بچه هاي همين جا كه اين جوري شدند

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
چند سال پیش من هم از طریق یکی از شرکت های معروف (البته اون زمان معروف نبود، کلا اون زمان شرکت معروفی برای ثبت دامنه نبود) یه دامنه خیلی خوب ثبت کردم. به این صورت که رفتم تو قسمت سفارش آنلاین و فرم رو پر کردم و بعد یه پیش فاکتور دریافت کردم. همون روز پول رو ریختم به حساب و فیش رو براشون فرستادم. بعد رفتم تو whois دیدم دامنه رو ثبت کردن. باهاشون تماس گرفتم و گفتم چرا اطلاعات کنترل پنل رو نمیفرستید. به تته پته ! افتاد و وصل کرد به رئیسش آقای ... (که الان هم رئیس شرکته)؛ اون هم گفت دومین هک شده و به سرقت رفته و نمیشه کاری کرد :lol: (در حالی که تو whois دومین به اسم خودشون بود!)
خلاصه مطمئن شدم که میخواد دومین رو بدزده! من هم که دیدم اینطوریه دیگه باهاش بحث نکردم

با آنلاین نیک (ریسلر آنلاین نیک بود) تماس گرفتم و کل ماجرا رو براش تعریف کردم و گفتم اگر بخوان فیش بانکی و پیش فاکتور رو ترجمه رسمی می میکنم و میفرستم. اون هم اظهار تاسف کرد و گفت این که میگن دومین شما رو دزدیدن درست نیست و اصلا امکان نداره به این سرعت دامنه ثبت و همون روز دزدیده بشه! گفت خودشون موضوع رو بررسی میکنن و تماس میگیرن.

فردا که به طرف زنگ زدم تا گفتم با آنلاین نیک تماس گرفتم فوری دوزاریش افتاد (احتمالا از آنلاین نیک باهاش تماس گرفته بودن) و گفت مشکل دومین حل شده و نیازی نبود با آنلاین نیک تماس بگیرید و اطلاعات کنترل پنل رو هم ارسال کرد.

nitor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
واقعا هم این جور کلاهبرداری ها و سودجویی ها جای تاسف داره ...

اصلا بهتره تا جایی که امکان داره از طریق شرکت های ایرانی دومین ثبت نکنیم...ریسکش خیلی بالاست.

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
من فکر میکردم کارا واقعا معتبر ه!

الان معتبر ترین ارائه دهنده .ir کیه؟ (حد اکثر 2روزه کامل تحویل بده) دوستان www.parsdata.com رو تائید میکنن؟

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
چرا از مستقیما از خود نیک آی آر نمیخری؟ فقط یه خورده گرونتره :wacko: تازه میتونه هندلر پرداخت کننده رو یکی از شرکت ها تعریف کنی و پول رو به اون شرکت بدی تا تمدید کنن! اونوقت دیگه گرون هم در نمیاد

من فکر میکردم کارا واقعا معتبر ه!

الان معتبر ترین ارائه دهنده .ir کیه؟ (حد اکثر 2روزه کامل تحویل بده) دوستان www.parsdata.com رو تائید میکنن؟

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
پس نیک معتبره؟! این نحوه پرداختی که گفتی رو اگر میشه بیشتر توضیح بدید ...(مبتدی ام!)

persian2000

Registered User
لایک‌ها
7
ایرانی خریدن ریسک هست
ولی جای معتبر بخرید
گرون هم بشه مشکلی نداره بهتر از این هست مشکلی پیش بیاد
مشکلات هم یا از کارت اعتباری دزدی هست که اون ثبت کننده با اون دامین برای شما میخره و بعد دامین بسته میشه
یا خود ثبت کننده دستش کج هست و اسم خوبی دامین داشته باشه از چنگ شما در میاره و پارک میکنه و پول در میاره و یا میفروشه
پرشین تولز یا مجید آنلاین برای خرید از فروشنده های ایرانی مناسب تر هستند
اگر هم دسترسی کارت های اعتباری دارید مستقیم از خارجی خرید کنید

بالا