برگزیده های پرشین تولز

من امروز PPC خريدم ---> راهنمايي

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
با عرض معذرت از تيم مديريت،سر خود اين كار رو شروع كردم، اين ايده رو خيلي وقته پيشنهاد دادم، اما كسي استقبال نكرد! خدارو شكر امروز اون ROM كه منتظرش بودم با WM6.1 براي PPCم اومد،خيلي وقته حرف از برنامه اي مي زنم كه توو گوشيم باعث خورده شدن ناگهاني باطريم مييشه! رام عوض نمي كردم اون رو پيدا كنم، اما پر و خالي شدن بيشتر از اين هم به باطريم شديدا صدمه خواهد زد! هم اينكه WM جديد رو مي خوام!
تصميم گرفتم لااقل محض راهنمايي خودمم كه شده اين رو بنويسم!
لطفا چند روزي اين تاپيك رو تحمل كنين ، اگر ديديم نتونستم خوب پيش ببرم اونوقت پاكش كنين

امروز سعي مي كنم فقط قالب بندي رو در بيارم و براي پر كردنش يكي 2 روزي دست نگه مي دارم و نظر دوستان و مديريت رو مي شنوم تا اگر موافق نبودن،زحمت الكي نكشم يهو همه چيز پاك شه

خوب من مي خوام اگر بشه مرحله به مرحله برنامه هاي مورد نياز رو اينجا بنويسيم، همينطور هر تنظيمي كه نياز هست،مي خوام يك تازه كار بتونه از يك گوشي كه هيچي نداره،با اين يك تاپيك،يك گوشيه كامل داشته باشه!
بعد از تكميل شدن اگر بشه پستهاي اضافي قويا پاك بشه،مخصوصا پيشنهادي كه دارم اينه كه اگر شد،يكي از مدير ها كه مطمئنا حالا حالا ها اينجا خواهد بود،گلچين مطالب اينجا رو ببره يك تاپيك جديد قفل شده،هر وقت نياز شد UPDATE كنه،اگه صلاح هم توو PDF بود،از روو اين تاپيك اين كار انجام بشه ...

تاكيد مي كنم كه اگه فروم خودم رو راه بندازم،هم حرفهاي خودم، هم كمك دوستان رو اونجا هم مي برم، پس اگر كسي چيزي مي خواد بگه كه تاكيد داره همينجا بمونه، از الان توو نوشتش بگه كه من اون رو نبرم

لطفا اول اجازه بدين پستهايي كه فكر مي كنم نياز هست رو ايجاد كنم بعد توو پستهاي بعدي به نقد و بررسي و راهنمايي بپردازيم، و 100 البته تاكيد مي كنم بعد از تكميل اينجا، و اضافه كردن چكيده مطالب به اين چند پست اول ( كه اون هارو هم انشاالله يكي از مديران به جايي خوب مي بره، بدون اسمي از كسي تا كار خير همه به پاي يكي نوشته نشه ) بقيه پستها كلا پاك ميشه

توو اين تاپيك هدف معرفي تنظيماتي توو گوشيتون هست كه بايد با اونها آشنا بشين و همينطور نرم افزار هايي كه به عنوان يك ايراني و يك كاربر معمولي PPC به صورت پايه اي به اونها نياز پيدا مي كنين، اميدوارم مطالعه اين تاپيك تا انتها، باعث بشه بتونين از گوشي اي كه خريدين به خوبي استفاده كنين

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
عالی است،
ما مدیران هم کمکتون می کنیم،ایده شما ایده جالبی است؛از دوستان هم می خوام تا مرتضی رو کمک کنند تا یه مطلب غنی برای افرادی که تازه به دنیای ویندوز موبایل اومدن جمع بشه و در نهایت با پیشنهاد عالی مرتضی با ذکر افرادی که در ایجاد این مطلب مرتضی رو یاری کردن؛اون مطلب رو به پی دی اف هم تبدیل می کنیم؛
:happy:

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
1

اولين چيزي كه نياز دارين اينه كه نسخه Windows Mobile گوشيتون رو به روز كنين
همونطور كه مي دونين گوشي شما سيستم عاملي داره كه به مرور زمان نسخه هاي جديدتري از اون ارائه ميشه،باگهاي زيادي توو اون حل ميشه و امكانات تازه اي به اون اضافه مي شه
البته نسخه جديد اون به طور حتم نياز به سخت افزار جديد تر و پيشرفته تر هم داره، اما اكثر گوشي ها خوشبختانه تا حدودي مي تونن نسخه هاي جديد تر رو پشتيباني كنن
براي اين منظور ...

(اين پستها به مرور تكميل خواهد شد و اميدوارم هر كسي هر گوشي داره رو روشش رو بگه تا ... )

خوب عكسشو هم اينجا بذار :D
:lol::lol::lol::lol::lol:

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
2
بعد از اينكه WM رو نصب كردين،شايد مايل باشين نحوه نمايش ساعت عوض بشه يا ... ،يا حتي ساده تر،Bluetooth شما نياز به تنظيمات داره
چيز هايي كه توو صفحه TODAY نمايس داده ميشه و ...
تيك ساده پشتيباني از UNICODE توو ارسال SMS يا حتي تنظيمات زنگ موبايل و ...

شايد اين سوال براي شما پيش بياد كه وقتي صفحع گوشي شما خاموشه،چطور مي تونين از اينكه دقايقي قبل SMS يا MISSED CALLي داشتين با خبر شين
چطور گوشي رو براي استفاده از اينترنت تنظيم كنين

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
3
برنامه هاي زيادي براي گوشي ها اومده كه امكان فارسي سازي رو به اونها اضافه مي كنه
البته ظاهرا هر برنامه روو يك مدل گوشي خوب جواب ميده،اميدوارم اينجا جمع بندي خوبي از انواع فارسي ساز ها داشته باشيم و اونها رو معرفي كنيم

انواع كيبوردها از PENREADER تا ...

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
4
برنامه هاي هستن كه شما براي استفاده بهتر و تنظيمات گوشيتون بهش نياز پيدا مي كنين،به فرض با رجيستري ويندوزتون كار مي كنين يا كارهايي ديگه مثل چك كردن سيستم و ...

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
5
منشي تلفني
استفاده بهتر از امكانات SMS
ضبط كردن صدا هاي تماس و ...

نرم افزار هايي كه به طور قطع نياز هستن

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
6
برنامه هاي فانتزي مثل كار كردن با عكس و گيم و ...

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
7
ديگه اكثر گوشي هاي جديد به اين تكنولوژي روز مجهز شدن، برنامها تنظيمات و ...

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
8
هدفونها ، GPS ،كيبورد و ...

لوازمي جنبي كه به شما كمك مي كنن از گوشيتون بهتر استفاده كنين

محافظ صفحه نمايش و نصب اون

كيف كمري و ...

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
9
اگر گوشيمون دچار مشكل شد چيكار كنيم

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
10
توضيح كلي ساير مسائل مثل استفاده صحيح از اكتيو سينك و توصيه هاي نگهداري از گوشي و استفاده خوب براي عمر بيشتر

نوع اسفاده از باطري و شارژ و دشارژ

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
0
پشتيبان گيري شماره تماس ها و SMS ها و ...

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خوب من باز هم يك كار رو شروع كردم،‌اما از قبل دقيق روو كاغذ برنامه نويسي نكردم!راستش فكر كردم اگه بخوام قلم و كاغذ بيارم باز هم در عين تنبلي شروع نكنم
اينه كه مجبور شدم همينجا شروع كنم!
گوشيم رو گذاشتم جلوم، بعضي برنامه هاش رو نگاه كردم و چيزي كه توو اين خواب و بيداري به نظرم رسيد رو نوشتم!
2 پست هم توو آخر خالي گزاشتم تا شايد لازم بشه با نظر دوستان به 10 سر فصلي كه نظر خودم بود اضافه بشه

اول اگر امكان داشته باشه رووي سر فصل ها به توافق برسيم
البته قبلش هر كسي كه مي خواد همكاري كنه اگر امكان داشته باشه لطفا اعلام كنه
بعد ببينيم سر فصلها چي باشه و ترتيب اون اعداد خوب هستن يا نه ...
بعد به مرور توو 2-3 روز اول توو هر سر فصلها ، زير فصلها رو پر كنيم، يعني اينكه چي ها قراره بگيم
بعد با حوصله تكميلش كنيم :)

اين ها فقط پيشنهادات من بود،‌هر پيشنهاد يا توضيحي با كمال ميل پذيرفته ميشه

شرمندم كه جسارت كردم و با وجود عزيزان با سابقه، من اين تاپيك رو شروع كردم

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آقا مرتضی فکر کنم یه جایی واسه یوتیلیتی های مهم مثل اربایزر و رسکیو اکسپلورر و ... بذاری بد نباشه. یعنی یه جایی که فقط مهم ها رو داشته باشه.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
آقا مرتضی فکر کنم یه جایی واسه یوتیلیتی های مهم مثل اربایزر و رسکیو اکسپلورر و ... بذاری بد نباشه. یعنی یه جایی که فقط مهم ها رو داشته باشه.

عجيبه :p من ديشب فكر كنم اين كارم كردم :lol: اونقدر خواب بودم كه يادم رفته!...
عنوان بندي ها رو بد نوشتم،خيلي نياز دارم كمك كنين درستشون كنم! من انشام صفره!
دقيقا هدفم از برنامه هايي كه اينجا قراره معرفي بشه همون مهم هاست،يعني نمي خوام يك عالمه برنامه بنويسيم! فقط مهم هاش،اونهاي كه نيازه! توو اون پست آخري (فعلا عنوانش جمع بنديه ) به ساير برنامه ها (تاپيك مربوطش ) لينك بديم! اينطوري مد نظرم بود
شديدا نياز دارم بهم كمك بشه!
راستي،الان 11:20 كله سحره :p من تازه از خواب پا شدم:lol:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
مرتضی جان تشگر بابت کاری که داری میکنی

من پستهای نا مربوط رو پاک کردم هر پست دیگه ای هم که خودت فکر میکنی مربوط به این قسمت نمیشه رو لینک بده به من که پاک کنم

موفق باشی:)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
ایده بسیار خوبی ست ، امیدوارم که بچه های زیادی داوطلب کمک بشوند ، هر جایی که کسی فعالیت نکرد رو من حاضرم انجام بدم:)

ولی فکر می کنم که یک نسخه از پست های نهایی رو به ترد راهنمای جامع هم انتقال بدهیم بد نباشه ، چون فکر می کنم برای داشتن یک رفرنس از مدت های قبل فکر شده بود و چندین مطلب مفید هم توسط دوستان گذاشته شد ، ولی مدت هاست که کسی حاضر نیست برایش وقت صرف کند

موفق باشید

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ایده بسیار خوبی ست ، امیدوارم که بچه های زیادی داوطلب کمک بشوند ، هر جایی که کسی فعالیت نکرد رو من حاضرم انجام بدم:)

ولی فکر می کنم که یک نسخه از پست های نهایی رو به ترد راهنمای جامع هم انتقال بدهیم بد نباشه ، چون فکر می کنم برای داشتن یک رفرنس از مدت های قبل فکر شده بود و چندین مطلب مفید هم توسط دوستان گذاشته شد ، ولی مدت هاست که کسی حاضر نیست برایش وقت صرف کند

موفق باشید

ممنونم،راستش اون تاپيك رو ديدم! اما مشكلم اين بود كه اون خيلي خيلي باز و گستردست! خوندنش جدا سخته!
اگر بشه هدفم اينه كه توو پله اول اين تاپيك رو يك QUICK REFRENCE در بياريم! يعني 10-11 پست كه كار رو پيش ببره،چيزهايي كه نيازه!
بعد به اون مباحث خيلي گسترده لينك بديم ! چون جدا خودم تازه دارم خيلي چيزها رو ميبينم

دوستان من امروز از صبح كه سرم شديدا شلوغ بود! يك سيستم خيلي اضطراري كه دارم طراحي ميكنم! انشاالله فردا بتونم تحويل بدم، از فردا عصري اگر خدا بخواد كار رو شروع كنم
خيلي خوشحالم مي كنين تا اون موقع هر نظري دارين بگين
در ضمن چون پستهاي اينجا پاك خواهد شد با خيال راحت اينجا رو اسپم كنين! يعني نگين چون فكر كردم نظرم خيلي هم مفيد باشه، نظر ندادم! هر چي به ذهنتون مي رسه بگين لطف كردين. باز هم ممنونم

بالا