برگزیده های پرشین تولز

..:: مجموعه عکس ::..

javadmjm

Registered User
لایک‌ها
2
در دنیای کنونی مجموعه عکس، در هنر عکاسی جایگاه خاصی دارد و معمولاً مجموعه عکس های خوب بیشتر از تک عکس مورد استقبال قرار گرفته.
از طرفی مجموعه عکس های اجتماعی انتقادی بسیار موثر افتاده اند.
از نظر زیبایی هم می تواند بسیار قوی تر از تک عکس فضا را برای بیننده توصیف کند.

امیدوارم دوستان مجموعه عکس های خوب و کارهای خودشان را ارائه کنند. مجموعه عکس ها معمولاً هدف دارند و برای بیان یک مطلب استفاده می شوند. از طرفی شرح عکس یکی از ضرورت هایش محسوب می شود.

javadmjm

Registered User
لایک‌ها
2
این هم اولین مجموعه عکس من از نمایشگاه قرآن امسال که ماه رمضان سال 86 بود. یک قرآن در قطع بزرگ اونجا بود که به قیمت گزافی فروخته شد. مردم ما هم که ماشالا ماشالا به جای این که به قسمت های اساسی نمایشگاه توجه کنند چسبیده بودند به این قرآن ساختگی و ولش نمی کردن. این هم چند تا عکس از این ماکت. البته عکس ها یه کم اووراکسپوز هستند ببخشید.
جالبیش اینه که بعضی ها پشت به قرآن می ایستادند تا عکس بگیرن. نمی دونم چی فکر می کردن!!!!؟؟؟؟؟
این هم از مفاخر وزارت فخیمه ارشاد ما....!!!

alimr47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کاملاً درسته مجموعه عکس خیلی بهتر از تک عکسه، موافقم:cool:

javadmjm

Registered User
لایک‌ها
2
کاملاً درسته مجموعه عکس خیلی بهتر از تک عکسه، موافقم:cool:

به 100 در صد همینطوره. من خودم یه کم که نه، خیلی سرم شلوغ بوده، وقت نشده کار کنم. انشاءالله سرم خلوت تر شه حتماً مجموعه بعدی رو می ذارم. از دوستان هم دعوت می کنم رو مجموعه عکس های 5 تایی و 10 تایی کار کنند.

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
به 100 در صد همینطوره. من خودم یه کم که نه، خیلی سرم شلوغ بوده، وقت نشده کار کنم. انشاءالله سرم خلوت تر شه حتماً مجموعه بعدی رو می ذارم. از دوستان هم دعوت می کنم رو مجموعه عکس های 5 تایی و 10 تایی کار کنند.
سلام دوست عزیز ... این تاپیک برای راهنمایی و معرفی شیوه ها و سبک های عکس برداری ه؟
من سوالی داشتم...
برای عکس از چیزی مثل گوشی مبایل چه نکاتی رو باید رعایت کرد؟ تجهیزات اش چی ها هست؟

javadmjm

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز ... این تاپیک برای راهنمایی و معرفی شیوه ها و سبک های عکس برداری ه؟
من سوالی داشتم...
برای عکس از چیزی مثل گوشی مبایل چه نکاتی رو باید رعایت کرد؟ تجهیزات اش چی ها هست؟

سلام، نه، اینجا مجموعه عکسه. مثلاً سری عکس های داستانی و روایی که یک هدف مشترک رو بیان می کنند.
فرض کنیم راجع به عید در ایران یه سری عکس 10 تایی بگبریم که همه اش به دنبال بیان یک هدف باشه.

بگذریم ...

اینجا محل مطرح کردن سوال شماست که خوشحال می شم با دوستان اونجا بحث رو دنبال کنیم. (پس شما اونجا سوال رو مطرح کن لطفاً)

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سلام، نه، اینجا مجموعه عکسه. مثلاً سری عکس های داستانی و روایی که یک هدف مشترک رو بیان می کنند.
فرض کنیم راجع به عید در ایران یه سری عکس 10 تایی بگبریم که همه اش به دنبال بیان یک هدف باشه.

بگذریم ...

اینجا محل مطرح کردن سوال شماست که خوشحال می شم با دوستان اونجا بحث رو دنبال کنیم. (پس شما اونجا سوال رو مطرح کن لطفاً)
ممنون! اونجا پست زدم... اینجا رو هم شما هواش رو داشته باش منم عکسی داشتم میزارم!

javadmjm

Registered User
لایک‌ها
2
یک مجموعه عکس از جزیره کیش آماده کردم، البته عکاسی در روز رو فقط تو این مجموعه قرار دادم. البته مجموعه عکس باید دارای هدف و منظور و عقیده باشه ولی من سفر تفریحی نداشتم و مدت کمی برای عکاسی صرف کردم. بعداً دیدم که حتی هدف میتونه جذب توریست و گردشکر و یا به تصویر کشیدن تکه هایی از دریای خلیج فارس و ساحل اون باشه.

بالا