برگزیده های پرشین تولز

یه مرد کمک کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
سلام
من یه هاست لینوکس گرفتم و روش یهcms خبری نصب کرم مشکل از اینجاست که وقتی مثلا می خوام یه خبر تو سایت بذارم نوشته ها است ولی عکس نیست .مشکل اینه که توی این cms برای هر خبری که عکس داشته باشه تو فلدر img به طور خودکار یه فولدر با یه شماره ایجاد می شه .ولی وقتی این فولدر ها رو می بینم هیچ عکس توش نیست.موقع ایجاد خبر این پیغام می ده Could not upload file to images/articles/2008_02/22 حالا وقتی میرم پرمیشن فایل 22 رو که عکس توش ریخته نمیشه رو چک می کنم نوشته 755 و بعد هر کاری می کنم که بشه 777 ارور میده.
خواهش می کنم یکی کمک کنه.یا اگه مدیرا خواستن اطلاعات هاست بهشون بدم چک کنن.هاست رو هم از پرشین تولز نگرفتم.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
اینجا سوال های پیش از خرید هاستیگ پرشن تولز رو مطرح میکنم. فکر نمیکنم اینجا جای این سوال باشه.
ولی خوب یه امتحان بکن و به کل شاخه images پرمیژن بده ببین چی میشه.

سلام
من یه هاست لینوکس گرفتم و روش یهcms خبری نصب کرم مشکل از اینجاست که وقتی مثلا می خوام یه خبر تو سایت بذارم نوشته ها است ولی عکس نیست .مشکل اینه که توی این cms برای هر خبری که عکس داشته باشه تو فلدر img به طور خودکار یه فولدر با یه شماره ایجاد می شه .ولی وقتی این فولدر ها رو می بینم هیچ عکس توش نیست.موقع ایجاد خبر این پیغام می ده Could not upload file to images/articles/2008_02/22 حالا وقتی میرم پرمیشن فایل 22 رو که عکس توش ریخته نمیشه رو چک می کنم نوشته 755 و بعد هر کاری می کنم که بشه 777 ارور میده.
خواهش می کنم یکی کمک کنه.یا اگه مدیرا خواستن اطلاعات هاست بهشون بدم چک کنن.هاست رو هم از پرشین تولز نگرفتم.

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
از راهنمایت ممنون .دوستان یه نکته فهمیدم اونم اینکه اگه فولدر مثلا 22 رو خودم دستی بسازم و 777 بزارم عکسا ریخته میشه و مشکلی نیست حالا سوال من اینجاست که تنظیمات سرور باعث میشه که نذاره cms به طور خودکار فولدر بسازه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا