برگزیده های پرشین تولز

چرا رکورد ثبت نمیشه؟

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
سلام ؛ من از کد زیر برای ثبت رکورد در سی شارپ استفاده می کنم. نمی دانم چرا رکورد ثبت نمیشه. یعنی وقتی که میخواهیم پارامتری رو مقدار دهی کنیم ثبت نمیشه ولی در کوئری های ساده ی اس کیو ال رکورد ثبت میشه.

ممنون میشوم راهنمایی کنید.
البته مشکل از strDate نیست.

PHP:
using (OleDbConnection connection = new OleDbConnection("...................")) 
{
    connection.Open();
OleDbCommand command = new OleDbCommand("insert into mytable values ('" + strDate + "', @Desc)", connection);
command.Parameters.Add(new System.Data.SqlClient.SqlParameter("@Desc", reqDesc.Text));
command.ExecuteNonQuery();
connection.Close();

}

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
راستش مشکل من این بود که من کوئری های بدون متغیر را میتوانم ثبت کنم ولی وقتی که پارامتری رو می خواهم در کوئری مقدار دهی کنم نمیشود.

یعنی در خط:
command.Parameters.Add(new System.Data.SqlClient.SqlParameter("@Desc", reqDesc.Text));

هر وقت این خط وارد کد میشود مشکل ایجاد میشود و رکورد ثبت نمیشود ولی مثلا اگر کوئری به اینصورت باشد:
insert into myTable values('','')

رکورد براحتی ثبت میشه. به خصوص اینکه میخواهم فارسی هم وارد کنم که از طریق همان پارامتر ها میسر است.

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
منتظر هستم ... ممنون اگر کمک کنید

ehsan707

Guest
لایک‌ها
0
کد:
using (OleDbConnection connection = new OleDbConnection("..................."))  
{ 
    connection.Open(); 
OleDbCommand command = new OleDbCommand(" insert into mytable values ('" + strDate + "',"+ reqDesc.Text, connection); 

command.ExecuteNonQuery(); 
connection.Close(); 

}

این کار میکنه؟ البته امنیت نداره

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
بله کار می کنه. ولی به قول شما امنیتش پایینه و فارسی رو هم بصورت علامت سوال ثبت می کنه

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
پیغام خطا نمیده؟
توی کوتیشن بگذار شاید درست بشه.

بالا