برگزیده های پرشین تولز

آیا رجیستر هنوز هست؟

gamekhor2007

Registered User
لایک‌ها
19
بچه ها یه مغازه شیراز پیدا کردم Touch تایوانی رو میده 500 ولی میگه تو شبکه نیست!جریان چیه.pocket pc ها قفل خاصی دارن یا واقعا مشکل رجیستر هست؟اگر ازش بخرم خودم میتونم ببرم رجیستر کنم یا اگر قفل داره با برنامه خاصی باز کنم؟

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
اگه رجیستر نشده در تهران میشه . نمیدونم شیراز جایی باشه . هزینه ای هم نداره. فقط قبلش یه ایرانسل بزار ببین مشکل از رادیوای خود دستگاه نباشه

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
بچه ها یه مغازه شیراز پیدا کردم Touch تایوانی رو میده 500 ولی میگه تو شبکه نیست!جریان چیه.pocket pc ها قفل خاصی دارن یا واقعا مشکل رجیستر هست؟اگر ازش بخرم خودم میتونم ببرم رجیستر کنم یا اگر قفل داره با برنامه خاصی باز کنم؟

شاید lock شدست....

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
ببین اگر دستگاه لاک باشه یعنی این معنی رو میده که فقط با سیم کارت های یک اپراتور خاص آنتن دهی می کنه ... به عنوان مثال مثلا فقط با سیم کارت های O2 اروپا آنتن می ده ...
ولی اگر رجیستر نباشه و بحث ۀنلاک نباشه می تونی یه ایرانسل بندازی ازش استفاده کنی ... (مشکل رادیویی همون مشکل نتورک کانکشنه ... یعنی مشکلات ناشی از وصل نشدن به شبکه مخابرات)

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
ولی اگر رجیستر نباشه و بحث ۀنلاک نباشه می تونی یه ایرانسل بندازی ازش استفاده کنی

البته امیر جان الان دیگه مشکل لاک بودن هم حله.
واقعا به صرف اینه که ادم یه دونه لاک شده بگیره خودش انلاک کنه.(من چند وقت پیش میخواستم یه دونه touch لاک شده بگیرم نصف قیمت واسه یکی بعد انلاکش کنم, که البته فعلا منصرف شدم)

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته امیر جان الان دیگه مشکل لاک بودن هم حله.
واقعا به صرف اینه که ادم یه دونه لاک شده بگیره خودش انلاک کنه.(من چند وقت پیش میخواستم یه دونه touch لاک شده بگیرم نصف قیمت واسه یکی بعد انلاکش کنم, که البته فعلا منصرف شدم)
من 3 تا tytnII به دستم رسیده که پک امریکایی هست رو جعبه AT&T wireless زده و الان هیچکدومشون تو شبکه کار نمیکنن یکی از دوستان اینجا میگفت تو xda-developper یه CID unlucker هست که در صورت نصب مشکل رجیستر حل میشه ؟ ممنون میشم شما و اساتید دیگه راه حلی پیشنهاد کنید که مشکل رجیستر اینها حل بشه .
ممنوونم .

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
من كه فكر كنم هر رام جديدي كه مي خوايم بريزيم يك UNLOCK اولش داره ؟ مگه نه ؟ شما يكي از اين گوشي ها رو آزمايشي با www.xda-developers.com به ويندوز جديد ارتقا بدين، اگه كار كرد كلي هم پول از طرف بگيرين بقيه رو براش update كنين !

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
رجیستر که دوباره به راهه !

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
تو سایت میتونی گوشی رو رجیستر کنی (فعلا )
نگران نباش

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
من كه فكر كنم هر رام جديدي كه مي خوايم بريزيم يك UNLOCK اولش داره ؟ مگه نه ؟ شما يكي از اين گوشي ها رو آزمايشي با www.xda-developers.com به ويندوز جديد ارتقا بدين، اگه كار كرد كلي هم پول از طرف بگيرين بقيه رو براش update كنين !

یک مساله ای هست. وقتی شما رام رو میخواید نصب کنید رام میره cid دستگاه رو چک می کنه که لاک نباشه. اگر لاک باشه یعنی مثلا مثل همین تی موبایل هادو حالت پیش میاد. یکی این که رام نصب نمیشه(احتمال ضعیف) یا نصب میشه ولی وسط کار یا آخر کار! دستگاه رو برک می کنه. نتیجه اینکه حتما باید با سی آی دی آنلاکر دستگاه رو آنلاک کنید. (دارای ریسک هست این قضایا کلا)
اگه اشتباه نکنم ایکس فرهاد پست های بسیار مفیدی در باب این قضایا داره.

naran1

کاربر فعال هنر های ترسیمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,544
شما می توانید هر گوشی که از اون ور بیاریید در سایت www.mci.ir ثبت کنید :rolleyes:

بالا