برگزیده های پرشین تولز

درد سر جدی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moraba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا با عرض شرمندگی این خواهر ما 17 سالشه رفته با یه پسره دوست شده لاابالی و قمار باز.پدره هم پیره و قدرت زیادی نداره منم برادرش تو یه شهر دور دانشجو هستم.
این پسره از یه تبره و ظایفه ایه که آدم کشی براشون از یه نخ سیگار گشیدن آسون تره.(باور کنین جدی میگم).خلاصه عین روز روشن می دونم که به درد خونواده ی ما نمی خوره منتهی
دست بردار نیست و هر دوشون 4-5 بار اقدام به خودگشی و اینا کردن.شما باشید به عنوان یه برادر چی کارش می کنین؟ من واقعا براش نگرانم

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
آقا با عرض شرمندگی این خواهر ما 17 سالشه رفته با یه پسره دوست شده لاابالی و قمار باز.پدره هم پیره و قدرت زیادی نداره منم برادرش تو یه شهر دور دانشجو هستم.
این پسره از یه تبره و ظایفه ایه که آدم کشی براشون از یه نخ سیگار گشیدن آسون تره.(باور کنین جدی میگم).خلاصه عین روز روشن می دونم که به درد خونواده ی ما نمی خوره منتهی
دست بردار نیست و هر دوشون 4-5 بار اقدام به خودگشی و اینا کردن.شما باشید به عنوان یه برادر چی کارش می کنین؟ من واقعا براش نگرانم
شما اگهيه كم فكر كني ميفهمي كه اينجا جاي اين سوالا نيست واين قضيه
شوخي نيست كه بخاي اينجا مطرحش كني و سريعا ميري پيش مشاور و فرصت از دست نميدي
اينجا يكي راهنماييت ميكنه كه اطلاعات كاملي نداره و ممكن بدتر گمراهت كنه

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
منم تا حدی با دوستمون موافقم.
سریع. میری پیش روانشناس و از اون نظر میخوای. بدو. اینو جدی میگم!
مشاور بهترین راهنمایی رو میکنه.
حتما برو پیش مشاور. با حبس تو خونه و گرفتن تلفن و قلدر بازی واسه پسره و خواهرتو اهل محل بعید میدونم بتونی به نتیجه برسی باید بری پیش مشاور شایدم مشاور تشخیص داد که باید قلدر بازی دربیاری کسی چه میدونه؟ :)

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
شما اگهيه كم فكر كني ميفهمي كه اينجا جاي اين سوالا نيست واين قضيه
شوخي نيست كه بخاي اينجا مطرحش كني و سريعا ميري پيش مشاور و فرصت از دست نميدي
اينجا يكي راهنماييت ميكنه كه اطلاعات كاملي نداره و ممكن بدتر گمراهت كنه

سلام
منم تا حدی با دوستمون موافقم.
سریع. میری پیش روانشناس و از اون نظر میخوای. بدو. اینو جدی میگم!
مشاور بهترین راهنمایی رو میکنه.
حتما برو پیش مشاور. با حبس تو خونه و گرفتن تلفن و قلدر بازی واسه پسره و خواهرتو اهل محل بعید میدونم بتونی به نتیجه برسی باید بری پیش مشاور شایدم مشاور تشخیص داد که باید قلدر بازی دربیاری کسی چه میدونه؟ :)

تایید میشه

moraba جان اگه قضیه جدی هستش باید جای جدی تری اونو مطرح کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا