برگزیده های پرشین تولز

علی دایی سرمربی فوتبال ایران

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
همین دیگه .

حرفی ندارم فقط متاسفم ...

پارسال بازی می کرد , امسال مربی شد ...

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
حامد جان داری شوخی میکنی ؟

من که خوشحال میشم ....................

چه روزی امروز تا باشه از این روزها باشه

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
حامد جان داری شوخی میکنی ؟

من که خوشحال میشم ....................

چه روزی امروز تا باشه از این روزها باشه
نه حسین جان شوخی چیه ؟!

بنده اصلا با علی دایی مشکل ندارم , ولی فکر کنم بلایی که سر قلعه نویی اوردن برای دایی اتفاق میفته !

کاش ابتدا دوره های عالی مربیگری رو طی می کرد تا بتونه خیلی بهتر و قویتر در کنار تیم ملی باشه .

به هر حال براش ارزوی موفقیت می کنم.

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
با اين كه دايي يكي از محبوب ترين بازيكن ها براي من بوده ولي واقعا به خاطر اين انتخاب متاسفم .

در حالي كه بارها توسط كميته ي فني و خود فدراسيون اعلام شد كه قطبي سر مربي هست ( كه البته من با اون هم چندان موافق نبودم ) دايي در حالي كه هيچ جايي در گزينه هاي فدراسيون نداشت انتخاب شد كه اين نشون دهنده ي اعمال سليقه ي كامل تربيت بدنيست .

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
با اين كه دايي يكي از محبوب ترين بازيكن ها براي من بوده ولي واقعا به خاطر اين انتخاب متاسفم .

در حالي كه بارها توسط كميته ي فني و خود فدراسيون اعلام شد كه قطبي سر مربي هست ( كه البته من با اون هم چندان موافق نبودم ) دايي در حالي كه هيچ جايي در گزينه هاي فدراسيون نداشت انتخاب شد كه اين نشون دهنده ي اعمال سليقه ي كامل تربيت بدنيست .
جالبه که کفاشیان گفت : ما برنامه ی دایی را یواشکی گرفتیم !!

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
نه حسین جان شوخی چیه ؟!

بنده اصلا با علی دایی مشکل ندارم , ولی فکر کنم بلایی که سر قلعه نویی اوردن برای دایی اتفاق میفته !

کاش ابتدا دوره های عالی مربیگری رو طی می کرد تا بتونه خیلی بهتر و قویتر در کنار تیم ملی باشه .

به هر حال براش ارزوی موفقیت می کنم.

حمید جان :D فوتبال ایران همینه دیگه

منبع خبر کجاست من چرا هیچی نمیبینم

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
به نظر من نکته جالب اینه که هیچ کس فکر نمی کرد علی دایی سرمربی بشه.

همچنین امیدوارم که خود علی دایی بدونه داره چیکار میکنه. اگه موفق نشه برای همیشه نابودش می کنند.

gheymeh

Registered User
لایک‌ها
67
[IMG]http://khatati.com/draw.aspx?st=54221[/IMG]
یه ملت رو اسکول خودشون کردن و قطبی بیارن و نظرسنجی راه بندازن و برنامه بگیرن و بعدش می گن علی دایی شده سرمربی ...

همه جا باند بازیه ... این رییس تربیت بدنی کلهم اجمعین با قطبی مخالف بود

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
خیلی جالبه ...هفته پیش که علی دایی با برنامه 90 تماس گرفته بود ، فردوسی پور در مورد سرمربی سوال کرد و علی دایی گفت: هرکی دار و دسته اش زیاد باشه سرمربی میشه و .....

البته تلفنش رو قطع کردن:دی

به هر حال من نسبت به سرمربی گری علی دایی خوشبینم
60.gif

و براش آرزوی موفقیت دارم.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
فوتبال ما که داره نابود میشه ......... اصلا هم دیگه برام مهم نسیت........... اما دلم برای علی دایی میسوزه که داره خودش رو نابود میکنه!!!!!!!!!! همینجوریش هم بعد از جام جهانی یه مرده محسوب میشد !!!!!!!! کافیه ایران این بار با مربی گری این شازده نره جام جهانی !!!!!!!!!! ملت خشتکش رو کروات میکنن

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
دیگه حرفی نمیمونه ! کلا دیگه ترجیح میدم توجهی به تیم ملی نداشته باشم ، با این انتخاب تیر خلاص رو زدن ، دستشون درد نکنه خیالمون راحت شد ، اینطوری لااقل دیگه دلمون واسه تیم ملیمون نمیسوزه
nea.gif
33fumar.gif

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
سرمربي تيم ملي ايران انتخاب شد
دايي:با دعاي مردم موفق مي شوم

خبرگزاري فوتبال ايران – در بين نام هاي مختلفي كه براي هدايت تيم ملي مطرح مي شد و در حالي كه روز شنبه افشين قطبي به عنوان شانس اول هدايت تيم ملي مطرح شد فدراسيون فوتبال امروز علي دايي را به عنوان سرمربي جديد تيم ملي ايران انتخاب كرد.

دايي كه در حال انجام مذاكرات نهايي با مسئولان فدراسيون بود در گفت و گو با خبرگزاري فوتبال با تاييد اين خبر اظهار داشت:‌مذاكرات به خوبي پيش رفت و من در اين فكر بودم كه ايا مي توانم اين مسئوليت سخت را بپذيرم؟
در نهايت به اين نتيجه رسيدم كه توان همكاري با تيم ملي فوتبال كشورم را دارم. حالا اين مسئوليت را قبول كرده ام. با دعاي مردم در تيم ملي موفق خواهم شد ،‌هرچند مي دانم آزمون سختي را در پيش دارم.
دايي همچنين در خصوص همكاري با باشگاه سايپا گفت:‌مربي تيم ملي بايد تمركز داشته باشد.نمي توانم در دو جايگاه حضور همزمان داشته باشم و به همين دليل از سايپا جدا خواهم شد. مطمئن هستم سايپا از اين جدايي ضرر نمي كند چون اين مجموعه مديريت خوبي دارد

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
به نظر من نکته جالب اینه که هیچ کس فکر نمی کرد علی دایی سرمربی بشه.

همچنین امیدوارم که خود علی دایی بدونه داره چیکار میکنه. اگه موفق نشه برای همیشه نابودش می کنند.

دقیقآ
چه دوستش داشته باشیم ، چه نه!
او یک اسطوره هست
عدم موفقیت در تیم ملی تیر خلاص به اون هست

سقوط یک اسطوره اصلآ جالب نیست

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
من برای اسطوره فوتبال ایران و آسیا آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بتونه تیم رو به جام جهانی ببره....اینم برای قطعی شدن موضوع:

علي دايي سرمربي تيم ملي فوتبال شد

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

"علي دايي" به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال ايران انتخاب شد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرانجام پس از مدت‌ها "علي دايي" كاپيتان پيشين تيم ملي فوتبال ايران به عنوان سرمربي جديد تيم ملي انتخاب شد.
علي كفاشيان با اعلام اين خبر به ايسنا گفت: صحبت‌هاي مقدماتي طي روزهاي گذشته با علي دايي انجام شده بود كه امروز با ارايه برنامه‌هايش به فدراسيون فوتبال نشستي را با او برگزار كرديم.
رييس فدراسيون فوتبال گفت: پس از بررسي برنامه‌هاي علي دايي، وي رسما به عنوان سرمربي تيم ملي معرفي شد.
اين در حالي است كه علي دايي حتي در ميان گزينه‌هاي فدراسيون فوتبال براي تصدي پست سرمربيگري تيم ملي قرار نداشت
------------------------------------------------------------
علي دايي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران شد

خبرگزاري فارس: علي دايي به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال ايران انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از علي كفاشيان (رئيس فدراسيون)،‌ پس از نشست‌هاي متعدد در فدراسيون فوتبال، علي دايي به عنوان سرمربي تيم ملي ايران انتخاب شد تا در مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 اين تيم را هدايت كند.
امير قلعه‌نويي، مايلي‌كهن، جلالي و افشين قطبي، نامزدهاي انتخاب سرمربي تيم ملي بودند. اعضاي هيئت رئيسه پس از بررسي برنامه هايشان، ترجيح دادند كه اين پست را به سرمربي سايپا واگذار كنند.
تيم ملي ايران در مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 و در دومين مسابقه در روز ششم فروردين سال آينده با تيم ملي كويت ديدار حساسي را برگزار خواهد كرد.
----------------------------------------------------------
سكان هدايت تيم ملي فوتبال ايران به" دايي " سپرده شد

فدراسيون فوتبال ايران روز يكشنبه، "علي دايي" يكي از اسطوره‌هاي فوتبال كشورمان را به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب كرد. به گزارش ايرنا، بعد از ماه‌ها تلاش فدراسيون فوتبال ايران براي يافتن سرمربي تيم ملي آن هم بعد از شروع مسابقات مقدماتي جام جهاني ‪ ، ۲۰۱۰‬دايي انتخاب شده‌است تا سكان هدايت اين تيم را به دست گرفته و به مدت‌ها ناكامي فوتبال ايران در عرصه‌هاي بين‌المللي پايان بدهد.
علي دايي در سال‌هاي گذشته توانست در قلب و ذهن بسياري از هواداران فوتبال ايران در تمامي سنين جاي بگيرد.
در اين مدت او در سال ‪ ۱۹۹۹‬به عنوان بهترين بازيكن سال آسيا ، بهترين گلزن ايران، اولين بازيكن ايراني كه در بوندسليگا حضور داشت و بازيكني كه ‪ ۱۰۹‬گل براي تيم ملي فوتبال كشورش به ثمر رساند، شناخته شد.
او كه سمبل و سفير فوتبال ايران است در دوران بازيگري خود لحظات بياد ماندني را بر جاي گذاشته‌است كه يكي از آنها به سال‌هاي بسيار دور بر مي‌گردد.
وي در سال ‪ ۱۹۹۶‬در جريان مسابقات مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا، وقتي ايران يك بر دو مقابل كره جنوبي عقب بود، در ‪ ۲۲‬دقيقه بي‌وقفه، به طور غير قابل تصور و باورنكردني چهار گل به ثمر رساند.
در سال‌هاي بعد گل دايي در ديدار هرتابرلين مقابل چلسي در ليگ باشگاه‌هاي اروپا يا كسب عنوان بهترين گلزن تاريخ فوتبال ملي در سراسر جهان يا حتي عملكرد نااميدكننده او در جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬نيست كه بيانگر دوران فوتبال دايي باشد بلكه همان ‪ ۲۲‬دقيقه عملكرد فوق‌العاده او در سال ‪ ۱۹۹۶‬بود كه او را به يك اسطوره تبديل كرد.
پس از جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬بسياري آرزو مي‌كردند دايي زودتر بازنشسته شود اما او بايد مثل هميشه ثابت مي‌كرد كه آنها اشتباه مي‌كنند.
وي سال گذشته كمتر در درون زمين و بيشتر در خارج از زمين به عنوان سرمربي به موفقيت هم تيمي‌هايش كمك كرد تا بازيكنان معمولي سايپا به يك دستاورد خارق‌العاده دست يابند.
در همان روزي كه اسطوره فوتبال ايران اعلام بازنشستگي كرد، باشگاه نه چندان محبوب او به يك غير ممكن دست يافت.
اين امر محال قهرماني سايپا در مسابقات ليگ برتر ايران نبود بلكه كسب اين عنوان در اولين فصل مربيگري علي دايي بود.
دايي پس از قهرماني تيم سايپا بالاخره با بازي فوتبال خداحافظي كرد تا به شكل ديگري در اين زمينه فعاليت كند.
شايد حضور او در تيم ملي نويد بخش روزهاي خوبي براي فوتبال ايران و ميليون‌ها علاقمند به فوتبال در كشورمان باشد.

masud1384

Registered User
لایک‌ها
0
علي دايي در زمان بازيگري از باتعصب ترين و غيرتي ترين بازيكنان ملي ايران بود و بزرگترين كمبود در تيم ملي فعلي انگيزه و تعصب ملي است و مطمئنا بهترين شخص براي تزريق اين فاكتورها به بدنه تيم ملي بيمار ما همان علي دايي است . لذا در اين برهه از زمان حضور علي دايي حداقل موجب اين است كه لژيونرهاي كم انگيزه ما تكاني به خود داده و كمي از انرژي خود را براي تيم ملي هم مصرف كنند .
خدا پشت و پناهت شهريار ايران​

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خوشحالم که دایی مربی تیم ملی شد....نه به خاط خودش بلکه به این خاطر که این فروصتو از قلعه نویی گرفت...

پیش بینی : تیم ملی پر حاشیه ای خواهیم داشت....

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم مثل همه واقعا شوکه شدم!
خبر واقعا جالبی بود و مطمئنا سر و صدای زیادی هم تو داخل و خارج کشور میکنه.
از چند نظر این انتخاب خوب بود و از چند نظر هم بد:

نکته های مثبت:

علی دایی چه زمان بازیگری و چه زمان مربیگریش اهل هیچ باندی نبود. همین موضوع میتونه یه نکته مثبت باشه و
بتونه خیلی از این باندبازیای ایرانی تیم ملی رو از بین ببره.

علی دایی با فوتبال این مملکت از هر نظر آشناست. همین موضوع میتونه برای کوتاه مدت نتیجه داشته باشه. هیچکس مثل دایی با تیم ملی نبوده و از اوضاع اون خبر نداره. منصور ابراهیم زاده و امیر قلعه نوعی و افشین قطبی و ... درسته مربیای بزرگی هستن ولی بنظر من اصلا به اندازه ی علی دایی تیم ملی رو نمیشناسن.

دایی بخاطر شخصیتی که داره و باهاش شناخته شده میتونه حرف اول رو تو تیم ملی بزنه. نه اینکه مثل خیلیای دیگه فقط یه مترسک به نام سرمربی باشه و حرفای اصلی رو بقیه ی افراد بزنن. دایی نشون داده آدم مقتدریه.

یه نکته ی مثبتی هم که فقط طرفدارای پرسپولیس رو خوشحال میکنه اینه که با اینکار دست از سر قطبی برداشتن تا پرسپولیس مربی موفقش رو از دست نده!!

نکته های منفی:

علی دایی اصلا تجربه ی فنی مناسبی برای سرمربیگری تیم بزرگی مثل ایران رو نداشته. هیچ کلاس مربیگری پیشرفته ای نرفته و مدرکی مناسبی هم نداره. جالب اینجاست که بعد از قهرمانی پارسال سایپا وقتی از دایی پرسیدن که آیا حاضرید مربیگری تیم ملی رو قبول کنید گفت به هیچ عنوان تا زمانی که مدارک معتبر مربیگری نداشته باشم این عنوان رو قبول نمیکنم!

دایی تیم ملی رو بد موقعی در اختیار گرفت. تیم ملی اصلا اوضاع مناسبی نداره. بقول بچه ها اگر تیم ملی تو این برحه نتیجه نگیره دایی واقعا محبوبیتش رو از دست میده و این وقعا حیفه.

---------------
در هر صورت برای تیم ملی و بازیکنا و مربیش آرزوش موفقیت میکنم و آرزو میکنم هر چی زودتر تیم رو جمع و جور کنن و لااقل یکی دو بار در کنار هم واسه بازی با کویت تمرین کنن!!

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
با سلام خدمت همه دوستان
شخصا از طرفداران علي دايي هستم و به نظر من و با اخلاقي كه از دايي سراغ دارم قبول اين سمت از سوي دايي اشتباه نبود چون كه دايي همواره آماده خطر كردن بوده و هميشه هم نان همين جسارت و جنگندگيش رو خورده ولي اشتباه از طرف كساني سر زد كه اين پيشنهاد رو به دايي دادند . متاسفانه دايي هنوز تجربه زيادي براي مربيگري تيم ملي نداره و با اينكه داراي فاكتور بسيار مهم انضباط هست ولي ممكن است بخاطر اخلاقياتش تيم ملي رو تبديل به يك صحنه برخورد قدرتها بكنه كه به نظر من در اين مقطع اصلا به نفع فوتبال ملي كشور نخواهد بود.
متاسفم كه اين انتخاب هم به نوعي بوي فرار از مسووليت آقايان فدراسيون نشين را مي دهد و چه كسي بهتر از دايي تا سپر بلاي اين جمع باشد . اگر موفق شود كه همه جلوي او خواهند بود و از اين انتخاب به خود مباهات مي كنند و اگر خداي ناكرده شكست بخورد چه كسي بهتر از او كه پشتش پنهان شوند و همه تقصيرها را به گردن او بيندازند .
نهايتا اي كاش دايي اين سمت را قبول نمي كرد و خود را در نقش ناجي اين كشتي بي ناخدا قرار نمي داد .

بالا