برگزیده های پرشین تولز

جلسه با حضور تمامی مدیران و کاربران بخش

کدام ساعت را برای آغاز جلسه،مناسب می دانید؟

• ساعت 10 صبح

Votes: 2 18.2%
  • ساعت 12 ظهر

Votes: 1 9.1%
  • ساعت 2 بعد از ظهر

Votes: 4 36.4%
  • ساعت 4 بعد از ظهر

• ساعت 6 بعد از ظهر

• ساعت 8 شب

Votes: 0 0.0%
  • ساعت 10 شب

Votes: 3 27.3%
  • ساعت 12 نیمه شب

Votes: 5 45.5%
  • ساعت 2 نیمه شب

Votes: 2 18.2%

• Total voters
    11
  • Poll closed .

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام دوستان؛
شاید در جریان باشید که مدیران بخش پاکت پی سی؛برای بررسی مسائل بخش هر از چند گاهی جلساتی را به صورت اینترنتی از طریق مسنجر یاهو برگزار می کنند؛
در آخرین جلسه مقرر شد؛که برای اون دسته ازدوستان که می خوان به صورت مستقیم و در جمع مسائل و پیشنهادات و انتقادات خودشون رو مطرح کنند؛و همچنین برای اینکه مدیران بتوانند از مشورت کاربران استفاده کرده و یا برخی از تصمیمات را به طور مستقیم مطرح کنند؛تقریبا" هر ماه یکبار؛یک کنفرانس اینترنتی با حضور تمامی اعضا فعال در بخش پاکت پی سی(همه اعضایی که در این بخش فعالیت می کنند؛اعم از کاربر فعال و اعضا عادی)برگزار گردد.
به همین منظور تصمیم گرفته شد که آخر هفته جاری(جمعه و یا شنبه)به مدت 2 ساعت این کنفرانس برگزار گردد.لذا از دوستان می خوام که نظراتشون رو مطرح کنند.ضمنا" یکی از مدیران جلسه رو اداره خواهد کرد.
برنامه های جلسه و همچنین روز و ساعت دقیق؛متعاقبا" از طریق همین ترد به اطلاع دوستان خواهد رسید؛
ضمنا" در اولین جلسه؛قرار است مدیران نظر کاربران را در مورد یک تصمیم مهم جویا شوند؛
موفق باشید.

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام دوستان؛

1 ) مقرر شد؛که برای اون دسته ازدوستان که می خوان به صورت مستقیم و در جمع مسائل و پیشنهادات و انتقادات خودشون رو مطرح کنند؛

2 ) ضمنا" در اولین جلسه؛قرار است مدیران نظر کاربران را در مورد یک تصمیم مهم جویا شوند؛
موفق باشید.

علیک سلام

1 ) باید عرض کنم که بسیار تصمیم خوب و بجاییست . با توجه به اینکه این اواخر فعالیت های ( مفید ) بخش پاکت پی سی کم و بارگذاری علمی دوستان نیز کمتر شده است و جای گفتن این بحث ها و مشکلات همیشگی -- مثل اضافه شده ف ی لتر و مشکلات کمبود سرعت برای کاربران دیال آپی که باعث از دست دادن بعضی از کاربران با معلوماتمون شده و از طرفی اضافه نشدن کاربر جدید و غیره -- نیست . قطعاً وجود همچین جلساتی به کم کردن مشکلات و بعضاً از بین بردن آنها کمک خواهد کرد .

2 ) اگر در مورد اون تصمیم درست حدث زده باشم که واقعاً عالی خواهد شد . در غیر این صورت باز هم خوشحالم ، چون با وجود مدیران مدبر اینجا مطمئناً برنامه های خوبی در پیش خواهیم داشت .

به هر حال به عنوان یک عضو کوچک خوشحال میشم که افتخار حضور در این جلسات رو داشته باشم .

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بسیار عالی چه عجب پیشنهادات من هم یکم بدرد خورد!

امیدوارم جلسات بازده خوبی داشته باشه! که همینطور خواهد بود!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
خوب انتظار دوستان بیشتری رو داشتم برا همکاری:)

اون عده از دوستان که آمادکی دارند رو لطفا یا id شون تو یاهو رو اینجا یا در pm به من مجتی برسونن:)

البته اون عده از بچه ها که من رو ادد دارند لازم نیست:)

موفق باشید

منتظره دیدگاه های دیگه هم هستیم:)

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
آقا خیلی حرکت خوب و به جایی کردین
فقط خواهشا از همین الان برای ساعتش یک نظر سنجی بکنید چون بعضی از بچه ها فقط در ساعاتی خاص دسترسی به اینترنت دارن( مثل خودم :blush:)
خدا کنه که این جلسات به بهبود بخش کمک کنه :rolleyes:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام به همگی دوستان،
چند نکته رو خدمتتون باید عرض کنم:
1- جلسه روز جمعه برگزار خواهد شد؛
2-ساعت جلسه با نظر کاربران و از طریق نظرسنجی مشخص خواهد شد؛ضمنا" نظرسنجی مولتیپل چویس هست یعنی شما هر چند گزینه ای که می تونید در جلسه حاضر بشید رو می تونید انتخاب کنید؛
3-دستور جلسه تا جند روز آینده به اطلاع شما خواهد رسید؛
4- مدیر و اداره کننده جلسه نیز تا چند روز آینده به اطلاع شما خواهد رسید؛
5-دوستان برای اینکه در روز جلسه به جلسه دعوت بشن؛لازم هست آی دی بنده mojtaba_fourootan در یاهو رو ادد کنن و یه پی ام با عنوان شرکت در جلسه به من بدن؛(دوستانی که در مسنجر باهاشون در ارتباط هستم نیازی به این کار ندارن)
6-امیدوارم که اولین تجربه خوب و موفق باشه و ما مدیران رو به برگزاری منظم اون دلگرم بکنه؛تصمیم بنده این هست که بعد از چندین جلسه؛اداره این جلسات به کاربران سپرده بشه تا با نظر خود کاربران گردانده بشه؛
7-موفق باشید.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
مجتبي جان خدا لعنت كنه اونهايي كه كارهاشونو ميزارن دقيقه آخر
آخر سال شده همه دارن حساب كتابهاشون رو مي بندن! كل كارها افتاده گردن من !(اكثرا مرامي ! كارهايي كه خودشون نمي تونن بكنن و من ...)
يكي نيست بگه شماها طول سال چيكار مي كردين !؟
تازه همه يادشون افتاده!
كارم شده اينكه به زور چند دقيقه بيام 4 تا پست بخونم برم ! حتي هيچي نمي تونم بنويسم! حتي WM گوشي خودمم UP نكردم! ديگه شرمنده اون تاپيك كه باز كردم و ناقص مونده هم هستم! كلي فايل UPLOAD كردم و پيش نوشته دارم،توو اولين فرصت رديفش مي كنم.امروز گفتگوي آزاد ديدم يكي دنبال همچين چيزي بود ! كاش تمومش كرده بودم :(
ID من هم براي پارازيت اندازي :p توو بحث :f34r: همين khepelesibilo هست ! معمولا جمعه ها 24 ساعته خونم! اگه شر اين همه كار از سرم باز بشه منم دوست دارم بيام شنونده باشم

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همگی دوستان،
چند نکته رو خدمتتون باید عرض کنم:
1- جلسه روز جمعه برگزار خواهد شد؛
2-ساعت جلسه با نظر کاربران و از طریق نظرسنجی مشخص خواهد شد؛ضمنا" نظرسنجی مولتیپل چویس هست یعنی شما هر چند گزینه ای که می تونید در جلسه حاضر بشید رو می تونید انتخاب کنید؛
3-دستور جلسه تا جند روز آینده به اطلاع شما خواهد رسید؛
4- مدیر و اداره کننده جلسه نیز تا چند روز آینده به اطلاع شما خواهد رسید؛
5-دوستان برای اینکه در روز جلسه به جلسه دعوت بشن؛لازم هست آی دی بنده mojtaba_fourootan در یاهو رو ادد کنن و یه پی ام با عنوان شرکت در جلسه به من بدن؛(دوستانی که در مسنجر باهاشون در ارتباط هستم نیازی به این کار ندارن)
6-امیدوارم که اولین تجربه خوب و موفق باشه و ما مدیران رو به برگزاری منظم اون دلگرم بکنه؛تصمیم بنده این هست که بعد از چندین جلسه؛اداره این جلسات به کاربران سپرده بشه تا با نظر خود کاربران گردانده بشه؛
7-موفق باشید.
امیدوارم این جلسه تو بهبود این بخش کمک خوبی باشه.
آی دی شما رو Add کردم .

با تشکر.

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
آقا خیلی حرکت خوب و به جایی کردین
فقط خواهشا از همین الان برای ساعتش یک نظر سنجی بکنید چون بعضی از بچه ها فقط در ساعاتی خاص دسترسی به اینترنت دارن( مثل خودم :blush:)
خدا کنه که این جلسات به بهبود بخش کمک کنه :rolleyes:

مجتبی جان اگه جلسه جمعه ها باشه, بهترین ساعت واسه من 2 شب شماست. که بهش رای دادم(فکر کنم تنها کسی که به اون ساعت رای داده منم:D)
2 شب میشه حدود 6 عصر 5 شنبه که البته من تا 5:30 کلاس دارم ولی خودمو سعی میکنم سریع برسونم.
البته یه نکته هست که خوش بختانه یا بدبختانه:D این جمعه کنسرت ابی هست. علی لرد جان هم در جریانه.
واسه همین فکر نمیکنم اصلا بتونم این جلسه رو شرکت کنم.

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
مجتبی جان اگه جلسه جمعه ها باشه, بهترین ساعت واسه من 2 شب شماست. که بهش رای دادم(فکر کنم تنها کسی که به اون ساعت رای داده منم:D)
2 شب میشه حدود 6 عصر 5 شنبه که البته من تا 5:30 کلاس دارم ولی خودمو سعی میکنم سریع برسونم.
البته یه نکته هست که خوش بختانه یا بدبختانه:D این جمعه کنسرت ابی هست. علی لرد جان هم در جریانه.
اتفاقا تو کوچه ما هم یه هیئت زدن اونجا برنامس!
242.gif

چقدر PT خلوت شده ها. هیچ کس نیست.
253.gif

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17

سلام،
اشکالی نداره؛ما سعی می کنیم که هر ماه این روند ادامه داشته باشه،
خوب اگر جمعه کنسرت ابی هست که من هم میام؛:rolleyes:چون من صدای ابی رو خیلی دوست دارم،دوست دارم یه مقدار تصویر برام آپ کنی تا ببینم چه خبر بوده،
دوستان سعی می کنم امروز عصر دستور کارمون رو مشخص کنم تا طبق برنامه جلو بریم و بتونیم به نتیجه هم برسیم؛
موفق باشید.

mohsen_h

Registered User
لایک‌ها
1

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام
آقا رسما ساعت رو کی اعلام میکنید؟
که ما بدونیم تکلیفمون رو
مواردی که در جلسه قرار بحث بشه هنوز معلوم نیست؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستان نتیجه رای گیری به این شکل شد که جلسه ما روز جمعه ساعت 12 شب(یا به عبارتی ساعت صفر روز شنبه)برگزار می شه،
من در پست بعدی دستور کار رو می گذارم،

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
با سلام خدمت همه دوستان؛
برنامه جلسه امشب به شرح زیر است:
موضوعات مورد بحث:
1-بحث پیرامون وضعیت کنونی فروم
2- بررسی راهکارها و پیشنهادات جهت رفع مشکلات
3-نحوه برگزاری جلسات اینترنتی بعدی در آینده
4- انتخاب مسئول برای برگزاری جلسه بعدی
دستور کار جلسه:
ساعت 00:شروع جلسه،صحبت بنده پیرامون جلسات اینترنتی و همچنین موضوعات مورد بحث
ساعت 00:10:صحبت های دانیال عزیز در رابطه با موضوعات مطروحه
ساعت 00:20:صحبت های حسین جان در رابطه با موضوعات مطروحه
ساعت 00:30:صحبتهای دوستان از طریق هماهنگی با بنده جهت ارائه نظرات و پیشنهادات
ساعت ساعت1 : 5 دقیقه استراحت
ساعت 1:05: صحبتهای دوستان از طریق هماهنگی با بنده جهت ارائه نظرات و پیشنهادات
ساعت 1:30: جمع بندی مطالب و نتیجه گیری توسط بنده،
ساعت 1:40:پرسش و پاسخ دوستان از مدیران
ساعت 2:پایان جلسه؛
نکات مهم:
1- نکاتی همواره در این گونه جلسات مطرح هست،ما با توجه به تعداد کاربران آنلاین و همچنین زمان جلسه،سعی می کنیم تا وقت را بین کاربران تقسیم کنیم،بنابراین کاربران سعی کنند تا مطالب ارائه شده خود را در زمانی که به آنها ارائه می شود،به پایان برسانند،
2- نکاتی در رابطه با نحوه برخورد در این جلسات وجود دارد که فکر می کنم همگی شما از بنده بهتر می دانید و بنابراین من در این رابطه صحبتی نمی کنم،
3-امیدوارم این جلسه تجربه ای خوب جهت تعامل بیشتر بین کاربران(اعم از مدیران و کاربران)باشد،
موفق باشید.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
نمي دونم اين پستم ارسال خوهد شد يا نه!
چون اگر بدونين چطور به سايت اومدم ...
فقط مي خواستم بگم براي روز اول ، آشنايي آنلاين هم بد نيستها! يعني درسته همه اينجا يه جورايي هم رو مي شناسن و حتي خيلي ها تلفني با هم در تماس هستن و ...
درسته عكسهاي هم ديده شده و .. (من كه عكس ندادم ! (اسميلي زبون بيرون ! آخه اسميلي هامم بستست !‌)
اما يه 10 دقيقه هم براي اين كار نبايد بد باشه

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
راستي (من باز هم تونستم بيام و از اينكه پست هم مي تونم بزنم خيلي خوشحالم ) مي خواستم بگم كاشكه جلسه اول هر 3 مدير هم حصور داشته باشن
من تجربه چت با افراد يك فروم رو چند ماه پيش توو يكي از فرومها زبان اصلي داشتم(انگليسيم خيلي .. هستها! من فقط گوش مي دادم!‌) صميميت خواصي به وجود مياره ! اونجا بود كه من خيلي راحت عضو يكي از تيم هاي سايت شدم و بخشي فارسي هم به اون سايت اضافه كردم!

بعد هم اينكه مجتبي جان كاشكه ساعت جلسه رو به ID هايي كه اعلام آمادگي كردن PM بدين! از اونجا كه علي رضا جان گفته بودن صبح جمعه براشون راحتتره من فكر مي كردم ديروز جلسه رو از دست دادم!‌ از پب 4 شنبه هم نمي تونستم اينجا بيام

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
خدا بکم اون نفرای که ساعت 12 شب رای دادن رو چیکار کنه:wacko:

بابا 12 شب من نیستم به کی بکم آخه:wacko:

من میخوام باشمممممم;)

بالا