برگزیده های پرشین تولز

یکی از مدیرها جواب بده لطفا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من امروز یه تاپیک زدم ولی پاک شد
دلیلش بی محتوا بودنش بود!!

مگه اینجا گفتگوی آزاد نیست؟
وقتی من قوانین رو رعایت کردم چرا تاپیک پاک میشه؟

لذا از اعضاي محترم خواهشمند است در انتخاب موضوعات بحثهاي خود دقت كافي به عمل آورند. تلاش بر اين است كه از تاپيكهايي كه حاوي مطالب توهين آميز باشند ، جلوگيري شود. بحث در مورد دين ، سياست ، مذهب و مقدسات در هر نوع و روش آن ، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت نمي كند. لذا افراد علاقه مند، از سايتهاي ديگري كه به همين منظور ايجاد شده است استفاده كنند.

اين نكته فراموش نشود كه حذف يك نوشته يا تاپيك بد ترين راه ممكن است و هيچ يك از مديران سايت با نوشتن اين قوانين اين هدف را دنبال نمي كنند.
رعايت حس همكاري از طرف دوستان و اعضاي محترم بخش گفتگوي آزاد را به محلي خوب براي گفتگوهاي دوستانه تبديل ميکند.

موضوع تاپیک هم این بود:

بنظرتون چرا تو فرومها تعداد اعضا فعال پسر بیشتر از دختر هست؟

newnaeemtaheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بهتره بگي توي اينترنت تعداد پسرها بيشتر از دختر هاست ...

دليل : دخترها توي خونه دارن سبزي پاك ميكنند !

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خودمم تعجب کردم . منم پست دادم ولی بعدش دیدم پاک شد ! شاید یکی از عزیزان مدیر یه کمی بیشتر از یه کم طرفدار دختراست !!!! واسه همین پاک شده که دخترا تو این سایت هم سر بزنن! زیاد جدی نگیر !

PimpaPoompa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نميشه حالا يكي از كاربرا جواب بده ؟

خب بابا دوست داشته پاكش كرده . خوشت نمي ياد نيا

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
دوست عزیزم .
این بحث ها برای اولین بار نیست که مطرح می شود همچنین شما نیز اولین نفر نیستید که این بجث ها را مطرح می کنید .

تاپیک هایی که موضوعات آنها به آف تاپیک ( پست های تک کلمه ای و تک جمله ای چت مانند ) تبدیل شود از نظر مدیران بی محتوا تشخصی داده میی شود .

ما صبح تاپیک شمارا دیدیم که زدید اما منتظر شدیم تا نتیجه آن را ببینیم . اگر پست های مفید زده میشد . مطمئنا ما کاری با تاپیک شما نداشتیم . با توجه به تجربه ما پیرامون اینگونه تاپیک ها , ترجیح دادیم از ادامه فعالیت تاپیک شما جلو گیری کنیم .

سبز باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا