برگزیده های پرشین تولز

گوشی تو رنج 600 تومن !

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ! آقا من دنبال یه گ.شی خوبم ! گوشی که بعد یه مدت خستم نکنه ! تو رنج سونی اریکسون چی خوبه ؟ با 600 تومن ؟ دبلیو960 ؟ دوربین 3 به بالا ، حافظه بالا ! کلا گوشی که خسته نشیم ازش ( مثل پی 1 ) !!

اگه پاکت پیسی هم چیزی خوب هست میشه بگین ؟ ممنونم از راهنماییبون !!! :دی

Zingool

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ! آقا من دنبال یه گ.شی خوبم ! گوشی که بعد یه مدت خستم نکنه ! تو رنج سونی اریکسون چی خوبه ؟ با 600 تومن ؟ دبلیو960 ؟ دوربین 3 به بالا ، حافظه بالا ! کلا گوشی که خسته نشیم ازش ( مثل پی 1 ) !!

دبلیو 960 گوشی دوست داشتنیه! هم برنامه براش فراوونه هم جایه ور رفتن زیاد داره ، به نظرم گزینه ی خوبیه ، لاقل من که هنوز بعد از چند ماه خسته نشدم ازش!:دی

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
W960 i سونی اریکسون گزینه عالی است مخصوصا توی یه فوروم خارجی بود خوندم قرار صداش با اپدیت خیلی زیادتر بشه
البته شما آیفون رو هم مدنظر داشته باش هیچ وقت از سیستم عامل گوشی سیر نمیشی

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
W960 گزینه خوبیه...

N95 هشت گیگ هم خوبه...

کلا فعلا همین دو تا جز بهترین ها هستن...

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:blink: ارزش داره برا x1 صبر کنم ! و اگه نه از بین این 2تا گوشی که گفتین کدوم رو ترجیح میدین ؟!

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
W960 i سونی اریکسون یه چیز دیگست فقط با Keyboard انگلیسی
یک بار دستت بگیر انگار میندازنت تو بغل یه حوری بهشتی

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138

الان گوشی این قیمت خریدن اشتباهه به نظرم ،
نسل جدید گوشی ها تو راهه
اگر هم نخوای از سری گوشی های جدید بخری، بازم با اومدن اونا حسابی قیمت گوشی های الانه بازار افت میکنه .
مثلا شما همین 960 رو در نظر بگیر .
به نظرت قیمت واقعیش بالای 400 هست ؟!!
راجبه پی پی سی هم ، توی قسمتش بپرس ،بچه های پی پی سی وارد تر هستن توی این مساله . قطعا توی این قیمت چیز خوب هم پیدا میشه ،

یک بار دستت بگیر انگار میندازنت تو بغل یه حوری بهشتی

جدا ؟!!!
spock.gif

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
90 درصد مردم ایران گوشی رو برای صداش و حافظه 8 گیگا بایتی اون میخرند

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نگاه کنید پکیج اروپائی این گوشی موجود هست قیمت 500 یورو تازه هندزفری HBH_DS220 هم همراش هست میرزه 500 یورو

*IQ*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نظر من W960 به قیمتش نمی صرفه! 600 تومان! خب اگر یک مقدار پول روش بذاریم، علاوه بر 8GB مموری از GPS و کیفیت فیلمبرداری VGA@30fps و صفحه نمایش بزرگتر با 16 میلیون رنگ بهتره می بریم! من طرفدار SE هستم اما خوب به نظرم واقعا N95 8GB می ارزه.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اگر تا بحال نخریدی به پاکت پسی هم فکر کن اگر به کارت میاد:blush:

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ان95 8 گیگ گوشی سنگینی است و کت و کلفت اصلا هیچ کدوم از گوشی ها نوکیا قیافه ندارند گوشی باید درجه اول باید خوشکل و خوش دست باشه
شما یک بار گوشی بسیار زیبا و باریک و خوش دست و پیشرفته W960 i سونی اریکسون که فقط با Keyboard English باشه رو توی دستت بگیر باهاش کار کن میفهمی که W960 i سونی اریکسون حرف اول رو میزنه
پس بهترین گزینه هست.

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر تا بحال نخریدی به پاکت پسی هم فکر کن اگر به کارت میاد:blush:

دوست عزیز چیزی تو این مایه ها پیدا نکردم ! یه تاپیکم زدم که دوستان لطف کردن و جواب ندادن !!! اگه
شما چیزی میشناسی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین !!! :happy:

ان95 8 گیگ گوشی سنگینی است و کت و کلفت اصلا هیچ کدوم از گوشی ها نوکیا قیافه ندارند گوشی باید درجه اول باید خوشکل و خوش دست باشه
شما یک بار گوشی بسیار زیبا و باریک و خوش دست و پیشرفته W960 i سونی اریکسون که فقط با Keyboard English باشه رو توی دستت بگیر باهاش کار کن میفهمی که W960 i سونی اریکسون حرف اول رو میزنه
پس بهترین گزینه هست.

خیلی ممنونم اما این Engilish Keyboard رو نمیشه تهران با پک کاملش ( ازش چیزی نزده باشن) گیر آورد ! ؟ :rolleyes:

و آیا حماقت نیس خریدن این جنس در حال حاضر لا توجه به عید ؟!:blink:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوست عزیز چیزی تو این مایه ها پیدا نکردم ! یه تاپیکم زدم که دوستان لطف کردن و جواب ندادن !!! اگه
شما چیزی میشناسی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین !!! :happy:

؟!:blink:

تو کدوم بخش زدید و بچه ها جواب ندادن:)

تو قسمت مشاوره پاکت پسی بزنید حتما به جواب میرسید:rolleyes:

Jahandar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پس بهترین گزینه هست.
با این تعاریف شما میشه نتیجه گرفت که W960 فقط خوشگلی داره !
راستی شما فروشنده اید ؟ احتمالا این گوشی رو با Keyboard English نمیفروشید ؟
حالا چرا فقط Keyboard English ؟

دوست عزیز چیزی تو این مایه ها پیدا نکردم ! یه تاپیکم زدم که دوستان لطف کردن و جواب ندادن !!! اگه شما چیزی میشناسی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین !!! :happy:

خیلی ممنونم اما این Engilish Keyboard رو نمیشه تهران با پک کاملش ( ازش چیزی نزده باشن) گیر آورد ! ؟ :rolleyes:

و آیا حماقت نیس خریدن این جنس در حال حاضر لا توجه به عید ؟!:blink:

به نظر من با این پولی که داری خرج میکنی یه گوشی gps دار بخر ! درسته که فعلا تو ایران زیاد کاربرد نداره اما خدا رو چه دیدی یه وقت دو روز دیگه نقشه شهرای ایرانم دادند بیرون ! اونموقع گوشی میتونه برات ناوبری هم انجام بده . اگه بتونی یه پی پی سی gps دار خوب بخری که خیلی خوبه اگرنه همین N95 چیز بدی نیست و الان روش استفاده از gps اش هم توی نت هست و لازم نیست پول بابت فعال کردنش به دلالها بدی . البته نقشه ئ تهران و راههای کشور هم براش موجوده . در هر صورت جی پی اس از دوربین و پخش آهنگ بیشتر به کار میاد . خلاصه این موارد رو در نظر داشته باشی فکر کنم خرید بهتری انجام بدی .

بالا