برگزیده های پرشین تولز

آیا راه هایی برای کاهش استرس موّقت وجود دارد؟؟ ( دارو بدون نیاز به نسخـۀ پزشک چطور؟؟)

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این مشکلی هست که خیلی ها باهاش درگیر هستند مثلاً خود منم یکیشون.
البتّه مشکل من با استرسی هست که موقّتی سراغ آدم میاد نه اینکه همیشه استرس داشته باشیم.
اگر راه یا راه هایی برای رهایی از استرس و فشار های روانی موّقت هست لطفاً اعلام کنید تا همگی استفاده کنیم.

Zingool

Registered User
لایک‌ها
0
آلپرازولام (ALPRAZOLAM) می تونی بخوری . برای استرس و بی خوابی و ایناست.
البته با مشورت دکتر بخوری بهتره! و برای زیر 18 سال و خانوم های باردار منع مصرف داره ...
دکتر افی کجایی؟
8b4215s.gif

m1s

Registered User
لایک‌ها
17
البتّه مشکل من با استرسی هست که موقّتی سراغ آدم میاد نه اینکه همیشه استرس داشته باشیم.
اگر راه یا راه هایی برای رهایی از استرس و فشار های روانی موّقت هست لطفاً اعلام کنید تا همگی استفاده کنیم.
بله دوست عزیز هست من یک نفر رو میشناختم که اشدت استرس فشارش می افتاد دستاش می لرزید و عرق سرد می کرد بی خوابی داشت و .....تپش قلبش هم باعث می شد قلب درد بگره!! همیشه هم افسرده بود ونمی تونست تویجمع ظاهر بشه بله این ادم برادر من بود پیش هزار تا روانپزشک هم رفته بود و بیماریش رو با داروهاشون بدتر کرده بودند تازه وقتی انسان به این دارو ها معتاد میشه ترکش ادم و بیچاره میکنه .........
اما با ایمان به خدا انجام فرایض دین و اینکه خدا همیشه باهاشه و جانشین خداوند بر روی زمین هست ارامش خارق العاده گرفت که من بهش قبطه میخورم
من پیشنهاد میکند
طرز فکرت به زندگی رو عوض کنی
درباه زندگی تفکر کن و نتیجه بگیر که مسایل روزمره که باهاشون مشکل داری چقدر ساده هست
کارهایی رو انجا بده که دوست داری از هرچی می ترسی برو طرفش(مثلا تاریکی)
ورزش کن
نفس عمیق بکش وضو بگیر قران رو باز کن وبه تفکر درباره ایاتش بپرداز( با 10 ایه شروع کن)
روزه بگیر(خصوصا روزه سخن که اعنماد نفس رو بالا میبره)
یاد بگیر به دیگران (خصوصا کسایی که ازتوقع بیش از حد از ادم توقع دارن) نه بگی و به کسایی که با بی رحمی برخورد میکنی محربان و صبور باش
سعیاینکه خودت قدرت مند نشون بدی سفت دست بده پر حرف نباش (از قدیم گفتن اگه غادای ادمهای با اعتماد به نفس رو در بیاری یک روزی مثل اونها میشی)
از کلمات رکیک کثیف(که لایق ادمهایبی ارزشه) و بی صبری خشم و دوری کن وقبل هر کاری کمی تفکر وصبر کن
می تونی با کلمات جادو کنی لقاتی که شخصیتت رو زیر سوال میبره و برای چاپلوسی دیگران بکار میره استفاده نکن (ضمن احترام به دیگران) سعی کن کلمات بازیچه تو باشن ونه تو بازیچه کلمات...
مقابل اینه واسته سعی کن یک قیافه قوی بگیری وبا خودت حرف بزن(قوی بودن به معنی بی رحمی نیست)
بدون که خدا همه جا باهات و هوات روداره
با ریلکسیشن وخودهیپنوتیزم اشنا بشو شبها قبل خواب به خودت تلقین کن که صبح فردا دیگه این مشکلات به سراغت نمی یاد
البته باید بگم که ابتدا باید با مراجعه به پزشک از نبود مشکلاتی مثل تیرویید و ... مطلع بشین
اینم بگم که مشکل شما به این حادی نیست و اینجانب حالات کلی رو یاد کردم

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
بستگی داره خب... یکم بیشتر توضیح بده ببینم کجا و کی استرس میگیری...

hyrcania

Registered User
لایک‌ها
0
بهترين راه اينه كه هر شب حدود 1 ساعت برى پياده روى.

خواهى ديد كه مثبت تر به مسايل نگاه ميكنى وا استرستم كاهش خواهد ايافت.

البته يه مقاله علمى در اين رابطه حدود 2 هفته پيش در سايت BBC بود و اين ثابت شده است.

من هم خودم تا يه مقدارى به اين درد گرفتارم و پيادهروى براى من شخصا خيلى مفيد بوده.

سعى كن به هيچ وجع خودت را گرفتار دوا وا دارو نكنى.

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترين راه اينه كه هر شب حدود 1 ساعت برى پياده روى.

خواهى ديد كه مثبت تر به مسايل نگاه ميكنى وا استرستم كاهش خواهد ايافت.

البته يه مقاله علمى در اين رابطه حدود 2 هفته پيش در سايت BBC بود و اين ثابت شده است.

من هم خودم تا يه مقدارى به اين درد گرفتارم و پيادهروى براى من شخصا خيلى مفيد بوده.

سعى كن به هيچ وجع خودت را گرفتار دوا وا دارو نكنى.

ولی این برا همه صادق نیست

اگه مثل من از کسایی باشی که وقت قدم زدن تنهایی همش در حال فکر باشی حالت بدتر همه میشه

مگه با دوستان بری که فرصت فکر بد کردن نداشته باشی

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ممکنه مشکل دریچه میترال قلب داشته باشی که استرس تشدیدش میکنه و اون هم استرس رو تشدید میکنه و در نتیجه همدیگه رو تقویت میککن و ممکنه حال طرف واقعا خیلی نا میزون بشه اگر طپش قلب دارید و گاهی هم قفسه سینتون تیر میکشه یه دکتر قلب برید حتما !

داروش هم پروپرانل 10 اه شبی یک قرص و اینکه در توضیحات این دارو نوشته که برای درمان اضطراب هم استفاده میشه ضرر چندانی هم نداره . نکتش اینه که حتما باید مدتی بخوری ( حتی وقتی حالت خوبه ) و باید یواش یواش قطعش کنی چون اگر یهو قطع کنی ممکنه حالت بد بشه !
درضمن ورزش کردن رو نباید فراموش کرد :)

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
ممکنه مشکل دریچه میترال قلب داشته باشی که استرس تشدیدش میکنه و اون هم استرس رو تشدید میکنه و در نتیجه همدیگه رو تقویت میککن و ممکنه حال طرف واقعا خیلی نا میزون بشه اگر طپش قلب دارید و گاهی هم قفسه سینتون تیر میکشه یه دکتر قلب برید حتما !

داروش هم پروپرانل 10 اه شبی یک قرص و اینکه در توضیحات این دارو نوشته که برای درمان اضطراب هم استفاده میشه ضرر چندانی هم نداره . نکتش اینه که حتما باید مدتی بخوری ( حتی وقتی حالت خوبه ) و باید یواش یواش قطعش کنی چون اگر یهو قطع کنی ممکنه حالت بد بشه !
درضمن ورزش کردن رو نباید فراموش کرد

post_thanks.gif

babak_fatah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه ليوانچاي بابونه گلستان خيلي خوبه و اثر فوري داره

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
موزیک مورد علاقتو گوش کن !

ظاهرا" سایکیک هم انرژی درمانیه ! خیلی جواب می ده !
تحقیق کن دربارش !

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
آلپرازولام (ALPRAZOLAM) می تونی بخوری . برای استرس و بی خوابی و ایناست.
البته با مشورت دکتر بخوری بهتره! و برای زیر 18 سال و خانوم های باردار منع مصرف داره ...
دکتر افی کجایی؟
8b4215s.gif
صد در صد تایید میشه ... آلپرازولام خیلی خوبه .. البته خواب آوره و موقع رانندگی و کارایی که دقت بالایی میخواد ، یعنی کلا کارای با دقت رو نباید بکنی ... در ضمن باید حتما بری به پزشک مراجعه کنی چون داروخونه همینطوری نمیده :دی

در ضمن این دارو خیلی سریع جذب میشه ... همون دقیقه که میخوری اثر خودش رو میذاره ...

پ ن : خب به دکتر مراجعه بکن ... برای خودت خوبه ..

پ ن : قربونت بشم من زینگول

Zingool

Registered User
لایک‌ها
0
صد در صد تایید میشه ... آلپرازولام خیلی خوبه .. البته خواب آوره و موقع رانندگی و کارایی که دقت بالایی میخواد ، یعنی کلا کارای با دقت رو نباید بکنی ... در ضمن باید حتما بری به پزشک مراجعه کنی چون داروخونه همینطوری نمیده :دی

در ضمن این دارو خیلی سریع جذب میشه ... همون دقیقه که میخوری اثر خودش رو میذاره ...

پ ن : خب به دکتر مراجعه بکن ... برای خودت خوبه ..

پ ن : قربونت بشم من زینگول

دکتر بره که خوبه ، ولی داروخانه های دورو بره ما بدون نسخه هم می دنا! مطمئنی؟؟

پ.پ:: خدا نکنه دکی
biggrin.gif

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
یه تفنگ واقعی با n تا فشنگ بخر.
زنگ بزن به کاظم شفیعی .
برو دستشویی
بزن تو کوچه.....
خونی برگرد