برگزیده های پرشین تولز

آقای moozmar بیا و جواب بده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما بجای اینکه جواب سوال رو بدی صورت مسئله رو پاک میکنید
من به آقای سالیوان چند بار پی ام دادم ولی جوابی ندیدم
شما این اجازه رو ندارید که از همکارتون در سایت حمایت کنید یعنی قوانین پرشین تولز به شما اجازه نمیده که بیایید و تاپیک منو ببندید

دارم میگم به شما چرا آقای سالیوان خودسر تایپک ها منو بدون دلیل در بازارچه پاک میکنند
نمونش هم همین 17 دی وی دی داز کوروش تا پهلوی وچطور به آقای فرخزاد اجازه میدن تاپیک بزنند غیر اینه که روابط پشت پرده موجود استد
آقا موزمار شما که تاپیک منو توی همین بخش قفل میکنی نباید قوانین رو زیر پا بگذارید
تازمانیکه جوسایت اینطوری است پرشین تولز هم راکد خواهد ماند

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
اولا که ممنون که به فکر سایت هستین..

ثانیا...تا اونجاییکه من دیدم...هم مدیر بازارچه..هم مدیر قسمت اشتراک گذاری...جوابتون رو دادن..

در مورد پاک شدن تاپیک شما هم دلیل واضح بوده , شما داری محصولات بخش اشتراک گذاری رو میفروشی .

پکیج آقای A.farokhzad با چیزی که در اشتراک هست متفاوت هست و با هماهنگی زده شده!

و چون من دیدم که جوابتون داده شده...تاپیک رو بستم...

درضمن شما که انقدر دم از قانون مداری میزنین...توجهتون رو به این یه جمله هم جلب میکنم:

15. حق حذف یا انتقال یک نوشته یا تاپیک، بدون دلیل و اطلاع قبلی برای ادمین و مدیران پرشین تولز محفوظ است. که البته در صورت تمایل، می توانند در آن مورد توضیح یا اخطار دهند.

این تاپیک هم به نظر من حرفی برای گفتن دیگه نداره....ولی قفلش نمیکنم تا سورپرایز بشین!!

درضمن....اگه مشکلی با هر مدیری دارین و احساس میکنین که مثل الان دارن صورت مساله رو پاک میکنن یا به قولی غرض ورزی میکنن یا از روابط پشت پرده ناراحت هستین...میتونین موضوع رو با مدیر ارشد(شایان) در میون بذارین..!!

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
من همین جا از مدیر میخوام که تاپیک های این بنده خدا رو پاک نکنید!

در مورد این دوستمون هم ...: عزیز خیلی سر و صدا میکنی! شما یکم فعالیت کن... زحمت بکش! عرق بریز بعد توقع داشته باش! تازشم!! تو قوانین PT اینم هست که شما بیخود میکنی توقع داری! :D

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولا که ممنون که به فکر سایت هستین..

ثانیا...تا اونجاییکه من دیدم...هم مدیر بازارچه..هم مدیر قسمت اشتراک گذاری...جوابتون رو دادن..

و چون من دیدم که جوابتون داده شده...تاپیک رو بستم...

درضمن شما که انقدر دم از قانون مداری میزنین...توجهتون رو به این یه جمله هم جلب میکنم:

این تاپیک هم به نظر من حرفی برای گفتن دیگه نداره....ولی قفلش نمیکنم تا سورپرایز بشین!!

درضمن....اگه مشکلی با هر مدیری دارین و احساس میکنین که مثل الان دارن صورت مساله رو پاک میکنن یا به قولی غرض ورزی میکنن یا از روابط پشت پرده ناراحت هستین...میتونین موضوع رو با مدیر ارشد(شایان) در میون بذارین..!!

شایان که خوبه به احمدینژاد هم میگم :D

پ.ن: میدونستی برادر من دادستان دادگاه های جرائم خاص است
پس اگر مکه رفتید اول از هرچیز بدور از فوروم و دوست بازی نگهبان هوای نفس خویش باشید که خداوند بسیار بازخواست میکند

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
شایان که خوبه به احمدینژاد هم میگم :D

پ.ن: میدونستی برادر من دادستان دادگاه های جرائم خاص است
پس اگر مکه رفتید اول از هرچیز بدور از فوروم و دوست بازی نگهبان هوای نفس خویش باشید که خداوند بسیار بازخواست میکند

برادر این عکس اوتار شما بدجوری اتفاقا این هوای نفس رو قلقلک میده.. خداوند یه وخت بازخواست نکنه
62izy85.gif

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
ایول :دی

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
برادر این عکس اوتار شما بدجوری اتفاقا این هوای نفس رو قلقلک میده.. خداوند یه وخت بازخواست نکنه
62izy85.gif

میبینم که لذایذ سخیف دنیا بد مدل کریبان گیر عزیز دل برادر شده:happy:

تهذیب نفس داشته باش ، باشد شوارای نگهبان و برادر این بزرگوار شما را تائید صلاحیت کنند:happy::p

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اقا/خانم fahang !

بنده هیچ اطلاعی از تاپیک حذف/بسته شده شما ندارم و در جریانش هم نیستم. ولی :

اولا بهتون توصیه میکنم موارد مرامنامه رو یه بار دیگه با دقت بیشتری بخونید

دوما اگر باز هم متوجه منظور بنده نشدید ،‌باید عرض کنم حق حذف و اصلاح یا بستن تاپیک برای مدیران هر بخش محفوظ است و کاربران حق اعتراض ندارند‌ ! ( این قانونی است که شما موقع عضویت پذیرفتید و اگر از نظر شما قانونی بدیست ، میتونستید اصلا عضو نشید ! حالا شدید و فعالیت میکنید باید رعایت کنید )

سوما قبلا بارها ذکر شده که از این نوع تاپیک ها مثل « چرا تاپیک حذف شد ... » « چرا اخطار گرفتم ... » و امثالهم ایجاد نکنید و اگر سوالی دارید به صورت خصوصی از مدیر بخش و اگر پاسخی نگرفتید از مدیران ارشد بپرسید ... البته این مورد رو خیلی نمیشه به شما ایراد گرفت چون ظاهرا کاربر جدید هستید و قوانین داخلی این انجمن آشنایی کامل ندارید ...

این تاپیک بسته میشه و شما از این به بعد یه کاربر قدیمی ( حداقل در این زمینه ) محسوب میشید چون در این تاپیک قوانین به شما تذکر داده شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا