برگزیده های پرشین تولز

توله سگ نژاد کوچیک کجا میشه تهیه کرد؟

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

برای خونه میخوام.

یه توله سگ نژاد کوچیک تر و تمیز کجا میشه تهیه کرد؟

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
حیوانات خانگی اسباب بازی شما نیستند
طوری صحبت میکنید که انگار میخواهید یک عروسک سایز بندی شده بخرید.
شما حتی با نژاد سگها هم آشنا نیستید مطمئن باشید با دو روز واق واق کردن کثیفی خونه از کرده خودتون پشیمون میشید.
و مثل یک عروسک اون رو به گوشه ای می اندازید
شانس آوردید که در فورام های حمایت از حیوانات این تاپیک ها را باز نکردید وگرنه از جایی که نباید شما را آویزان میکردند

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
حیوانات خانگی اسباب بازی شما نیستند
طوری صحبت میکنید که انگار میخواهید یک عروسک سایز بندی شده بخرید.
شما حتی با نژاد سگها هم آشنا نیستید مطمئن باشید با دو روز واق واق کردن کثیفی خونه از کرده خودتون پشیمون میشید.
و مثل یک عروسک اون رو به گوشه ای می اندازید
شانس آوردید که در فورام های حمایت از حیوانات این تاپیک ها را باز نکردید وگرنه از جایی که نباید شما را آویزان میکردند

من عاشق حیوانات بخصوص سگ و سنجاب و اردک و میمون هستم.

از همه شون هم داشتم. تازه مرغ و خروس و لاکپشت ومرغابی و مار و تمساح و ...خیلی چیزای دیگه هم داشتم.

دمت گرم داداش .

اگه میتونی بگو از کجا تهیه کنم. یا حد اقل در مورد نژادشون توضیح بده

مرصی......

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
من عاشق حیوانات بخصوص سگ و سنجاب و اردک و میمون هستم.

از همه شون هم داشتم. تازه مرغ و خروس و لاکپشت ومرغابی و مار و تمساح و ...خیلی چیزای دیگه هم داشتم.

دمت گرم داداش .

اگه میتونی بگو از کجا تهیه کنم. یا حد اقل در مورد نژادشون توضیح بده

مرصی......

2423-329.jpg

میدونید حیوانات خانگی سگ و گربه و... موجودات حساسی هستند زمانی که با انسان خو میگیرند نمیتوانند مستقل زندگی کنند آموزش آنها زمان بر و سخت تر از آموزش کودکان خودمان است و باید همانطور که به کودکمان رسیدگی میکنیم به آنها هم رسیدگی کنیم
آنها جزیی از خانواده ما هستند احساس دارند و میفهمند که آیا شما آنها را دوست دارید یا نه صرفا فقط یک وسیله برای کلاس گذاشتن هستند این موضوع نه فقط در مورد شما بلکه در مورد همه صادق است
تا زمانی که ما اطلاعی از نحوه نگهداری و تربیت حیوانات خانگی نداشته باشیم حق نگهداری از آنها را نداریم متاسفانه ارگانی وجود ندارد که بر این قضیه نظارت کند یا آموزشی در این زمینه بدهد.
ولی انجمن های حمایت از حیوانات و دوستدارن حيوانات سر سختانه و خودجوش تلاش میکنند تا فرهنگ سازی کرده و آموزش های لازم را داده و حیوانات خانگی خیابانی که زمانی خانه و خانواده ای داشته اند را سرپناه دهند من هم بشخصه هر کجا با چنین مواردی روبرو شوم شدیدا با آن برخورد میکنم کاری که وظیفه دوست داران حیوانات است.
از زمانی هم که مستند مد شده را هم دیده ام شدیدا با این مواردی مانند شما برخورد میکنم.
در رابطه با ساخت نامستند مد شده:
اعتماد ملي: دختر 15 ساله در پي جداكردنش از سگ خانگي‌اش دست به خودكشي زد.هر چند دختر نوجوان از اين اقدام جان سالم به در برد، اما مادر او از شرايط روحي فرزندش ابراز ناراحتي كرد. چندي پيش در پخش مستندي به نام از يكي از كانال‌هاي صدا و سيما همسايه‌هاي اين خانواده كه در خانه‌شان يك سگ نگهداري مي‌كردند، به نشانه اعتراض در خانه آنها رفتند و از مادر دختر نوجوان خواستند تا سگ خانگي‌شان را از مجتمع بيرون كنند. اين خواسته در حالي مطرح شده بود كه پيش از پخش اين مستند هيچگونه اعتراضي در اين رابطه وجود نداشت اما به محض پخش اين مستند، همسايه‌هاي اين خانواده با وجود اينكه حيوان خانگي اين خانه مزاحمتي براي آنها نداشت خواستار بيرون كردنش شدند. ‌پس از اين ماجرا مادر اين دختر از آنجا كه همسايه‌هايش خواهان اين موضوع بودند و بايد به حقوق آنها احترام مي‌گذاشت، سگ خانگي دخترش را از خانه خارج كرد و در نهايت ناباوري دختر 15 ساله به خاطر دلبستگي شديد به سگش دست به خودكشي زد البته مادر دختر نوجوان به موقع از ماجرا مطلع شد و توانست دخترش را نجات دهد. ‌مادر اين دختر نوجوان در اين رابطه گفت: ‌در اين رابطه دكتر هومن ملوك‌پور دامپزشك و مدافع حقوق حيوانات گفت: متوسط سن سگ‌هاي زير 6 كيلو بين 14 تا 16 سال است و والدين بايد از اين نظر كودكان خود را آموزش دهند تا به مشكلا‌ت روحي از دست دادن حيوانشان دچار نشوند. ‌وي در ادامه افزود: كساني كه از حيوان خانگي نگهداري نمي‌كنند، نمي‌توانند حس دارندگان آنها را درك كنند كه به عنوان عضوي از خانواده در مي‌آيد. ملوك‌پور در اين مورد از دست‌اندركاران سيما درخواست كرد تا در مورد پخش برنامه‌هايي از اين دست كه با احساسات مردم بازي مي‌كند و اطلا‌عات ناقصي را در اختيار جامعه قرار مي‌دهد، از افرادي خبره‌تر و كارشناسانه‌تري بهره ببرد. وي افزود: خطر بيماري‌زايي از جانب حيوانات خانگي اعم از سگ، گربه و پرندگان زينتي چنانچه تحت نظر دامپزشك بوده و درمان‌هاي دوره‌اي و مايه‌كوبي‌هاي ساليانه به موقع برايشان صورت گيرد از خطر يك انسان ديگر هم براي صاحبش كمتر است

1. برای آموزش و تربیت و نژاد شناسی میتوانید کتابهای که در این لینک معرفی شده تهیه کنید

2.این انجمن ها جواب سوالات شما را میدهند
انجمن حمایت از حیوانات IranSpca
انجمن پرشین پت

در این بخش از سایت پرشین پت هم مقالات مفیدی در مورد نژاد شناسی و تربیت موجود است

3. سایت پـرشـیـن پـت بزرگترین کمپانی فـروش سگ و گربه و حیوانات خانگی است
در انجمن این سایت و سایت حمایت از حیوانات که در بخش دو لینک دادم میتوانید حیوانات قابل واگذاری را ببینید که بصورت رایگان این حیوانات واگذار میشوند.

رشت پت

با ایرانمهر تا خاطرات طلائی با حیوانات دست آموز خانگی

http://www.irandog.com/

فروشگاه آنلاین وسایل جانبی سگ و گربه

و این هات لینک برای شما

دوست عزیز اول آگاهی بعد خرید و نگهداری

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
حذب فقط حذبلاه ................. سگ فقط ژرمن :snitch:

پ.ن: کوچیک نیست

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
حذب فقط حذبلاه ................. سگ فقط ژرمن :snitch:

پ.ن: کوچیک نیست
خیلی باهوشه و حتی باهوشترین می دونن اش!
اما می گم دابرمن هم بدنیستها! اونم المانیه!

واسه اون دوستمون که سگ می خواست
دوست عیزی اگر واسه چس کلاسش می خوای اصلا نرو طرفش هم خودتو به دردسر می اندازی و هم یه حیوون بدبختو!
این تریپ که حرف زدی نشون می ده فقط واسه کلاس می خوای!

اگرم می خوای واقعا بخری ! بزار توی تاستون بخر ! الان قیمت خوب گیرت نمی یاد!

از من می شنوی ! اگر دنبال یه حیوون خونگی هستی فقط !!
برو یه همستر بخر!
هم بی دردسر تره!
هم ناناز تره!و هم دختر کش تره!

از دستش هم خودت و همسایه ها و.. کلافه نمی شی!

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
احتمال زیاد مولوی پیدا کنی

نژاد ترییر یا اشپیتز بود فکر کنم . خیلی وقت پیش رفقام داشتن

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
احتمال زیاد مولوی پیدا کنی

نژاد ترییر یا اشپیتز بود فکر کنم . خیلی وقت پیش رفقام داشتن

دوست عزیز از خواب پاشو !
مولوی مدتهاست که جمع شده!
شهردازی و دامپزشکی و اماکن اونجا عملیات پاکسازی انجام دادن!
الان جرات داری دوتا مرغ بگیر دستت از اونجا رد شو!
یه چوب توی استینت می کنن!:lol:

sampilot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
agar mishe gheymate tooleye nejade maltese behem begin
merCIIIIIIIIIIIIIII

بالا