برگزیده های پرشین تولز

لیگ قهرمانان آسیا-2008

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
http://www.************/files/twipkcrzb8auhsymcskg.jpg

sepahan.gif
saipa.gif
در اين رقابت ها ما دو نماينده داريم يکي سايپا و ديگري سپاهان

امروز در کوالالامپور قرعه کشي اين رقابت ها انجام شد که به شرح زير مي باشد:

سپاهان نايب قهرمان ليگ قهرمانان آسيا در قرعه کشي بازيهاي فصل 2008 در گروه اول و در کنار کوروچي ازبکستان، الاتحاد عربستان و الاتحاد سوريه قرار گرفت.
سپاهان در اواين بازي خود روز22 اسفند در اصفهان ميزبان الاتحاد سوريه خواهند بود.
اما سايپا قهرمان ليگ ايران که پس از 12 سال دوباره در بازيهاي قهرماني باشگاههاي آسيا حاضر مي شود در گروه دوم با الوصل امارات، کويت اسپورت کلاب و نيروي هوايي عراق همگروه شده است.
سايپا نيز در اولين بازي روز 22 اسفند ميهمان کويت اسپورت کلاب کويت خواهد بود.

از هر گروه يک تيم به مرحله يکچهارم صعود مي کند که با حضور اوراوا ردز قهرمان دوره قبل مجموعاً 8 تيم در اين مرحله براي رسيدن به نيمه نهايي رقابت خواهند کرد.

27 باشگاه آسيايي در چهار گروه کشورهاي غرب و سه گروه شرق به ترتيب زير قرار گرفتند.

غرب
گروه A : سپاهان، کوروچي ازبکستان، الاتحاد عربستان، الاتحاد سوريه
گروه B : الوصل امارات، سايپا، کويت اسپورت کلاب، نيروي هوايي عراق
گروه C: السد قطر، الوحده امارات، الکرامه سوريه، الاهلي عربستان
گروه D : پاختاکور ازبکستان، الغرافه قطر، اربيل عراق، القادسيه کويت

شرق
گروهE : چانگچون چين، آدلايد يونايتد استراليا، پوهانگ استيلرز کره جنوبي، بين دونگ ويتنام
گروهF : کرونگ تاي بانک ، بيجينگ گوان چين، تان دين ويتنام، کاشيما آنتلرز ژاپن
گروهG : ملبورن ويکتوري استراليا، چونبوري تايلند، گامبا اوزاکا ژاپن، چونام دراگونز کره جنوبي

منبع: سايت رسمي فوتبال آسيا

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
بعد از قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا نمایندگان تیم های حاضر در این بازیها در گفت و گو با خبرنگاران واکنش متفاوتی نسبت به قرعه کشی داشتند.

مهرداد هاشمی مدیر عامل سایپا که با عنوان قهرمانی لیگ ایران در این بازیها حاضر شده بعد از قرعه کشی گفت : " سایپا بعد از 12 سال به این بازیها برگشته است. به هرحال باید تلاش دوباره ای را آغاز کنیم. من امیدوارم بتوانیم با تقویت تیم و تجارب علی دایی در این بازیها موفق باشیم. مربی ما قبلاً در همین بازیها حاضر بوده و با تجربه ترین فرد تیم در مسابقات خواهد بود. دوست دارم سایپا به آنچه شایسته گی اش را دارد برسد".

سایپا قهرمان لیگ ایران که برای دومین بار در بازیهای قهرمانی باشگاههای آسیا حاضر می شود در گروه دوم با الوصل امارات، کویت اسپورت کلاب و نیروی هوایی عراق همگروه شده است.

آنها در سال 1996 و بعد از شکست 2-1 فارمرز بانک تایلند به مقام سوم آسیا رسیدند. و حالا سایپا در اولین بازی روز 22 اسفند میهمان کویت اسپورت کلاب کویت خواهد بود.

علی دایی 38 ساله بعد از آنکه سال قبل در نقش بازیکن – مربی سایپا را به قهرمانی ایران رساند اینک سرمربی تیم است هر چند وضعیت آنها در جدول بازیهای داخلی چندان مناسب نیست.

ولید علی شیبانی دبیر کل الوصل امارات رقیب سایپا نیز نزدیکی کشورهای گروه دوم را مثبت ارزیابی کرد و گفت : " ما برای اولین بار در این بازیها حاضر می شویم. بازیهای لیگ برای ما حکم بازی تدارکاتی را دارد و خوشحالیم که مجبور به پروازهای طولانی نیستیم و رفتن به ایران، کویت و شهر میزبان عراق ما را بیش از حد خسته نخواهد کرد".

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
نماینده سپاهان هم گفت که آنها این بار با امید به قهرمانی وارد بازیها خواهند شد. معصومه احمدی گفت پس از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان و جام باشگاه های جهان حالا همه به دنبال قهرمانی از دست رفته می گردند. " این سومین دوره حضور سپاهان در لیگ قهرمانان است که البته روندی روبه رشدی داشته است. به همین دلیل امیدواریم که باشگاه با تجربه و توان بیشتری در این دوره حاضر شود. نایب قهرمانی آسیا و رفتن به جام باشگاه های جهان تیم ما را با تجربه تر از قبل کرده و این بار باشگاه از همین ابتدا با امید به قهرمانی بازیها را شروع خواهد کرد".

سپاهان نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا در قرعه کشی بازیهای فصل 2008 در گروه اول و در کنار کوروچی ازبکستان، الاتحاد عربستان و الاتحاد سوریه قرار گرفت.

احمد هیناوی عضو هیئت مدیره الاتحاد عربستان که دوبار در سالهای 2004 و 2005 به قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا هم رسیده و اینک رقیب سپاهان در گروه اول است می گوید : " ما تیم را دوباره از نو ساخته ایم. ما با قهرمانی عربستان وارد بازیها شده ایم و بازیکنان باتجربه ای برای قهرمانی دوباره در جمع خود داریم".

بختیار عثمانوف مدیر باشگاه کوروچی هم گروه اول را گروه خطرناکی دانست و گفت :" گروه ما گروه مرگ است. کوروچی باشگاه جوانی است و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به یکچهارم برسیم. بالا آمدن از این گروه برای ما موفقیت بزرگی خواهد بود".

هان میونگ هی مدیر اجرایی باشگاه پوهانگ استیلرز کره جنوبی که در گروه E با چانگچون یاتای، آدلاید و بین دونگ ویتنام همگروه شده گفت : " به نظرم آدلاید جدی ترین رقیب ماست. قرارداد ما با بعضی بازیکنان در آخر فصل به پایان رسیده و باید در این مدت بازیکنان خوبی به خدمت بگیریم. هدف ما به هر حال قهرمانی آسیاست".

منبع: سایت فوتبال آسیا

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
برنامه بازيهاي سپاهان و سايپا

22 اسفند 1386

سپاهان – الاتحاد سوريه
کويت اسپورت کلاب – سايپا

29 اسفند 1386

کوروچي – سپاهان
سايپا - الوصل

20 فروردين 1387

سپاهان – الاتحاد عربستان
نيروي هوايي عراق - سايپا

3 ارديبهشت 1387

الاتحاد عربستان – سپاهان
سايپا – نيروي هوايي عراق

17 ارديبهشت 1387

الاتحاد سوريه – سپاهان
سايپا – کويت اسپورت کلاب

31 ارديبهشت1387

سپاهان – کوروچي
الوصل - سايپا

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
گروه سپاهان فکر کنم از گروه سایپا سخت تر باشه.

اگر یه تیم بهتر بجای سایپا از ایران بود براحتی میتونست از گروهش صعود کنه.

ولی این سایپایی که من میبینم با این وضعیت اگر بخواد بازی کنه بعید میدونم صعود کنه.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
گروه سپاهان فکر کنم از گروه سایپا سخت تر باشه.

اگر یه تیم بهتر بجای سایپا از ایران بود براحتی میتونست از گروهش صعود کنه.

ولی این سایپایی که من میبینم با این وضعیت اگر بخواد بازی کنه بعید میدونم صعود کنه.
اره وضعیت سایپا خیلی خرابه ولی شاید تا اون موقع تیم جمع و جحور شد و از این وضع در اومد. اصلا شاید تو آسیا تونست نتیجه بیگره. حالا 3 ماه مونده ممکنه خیلی اتفاقات پیش بیاد.

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نماینده سپاهان هم گفت که آنها این بار با امید به قهرمانی وارد بازیها خواهند شد. معصومه احمدی گفت پس از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان و جام باشگاه های جهان حالا همه به دنبال قهرمانی از دست رفته می گردند. " این سومین دوره حضور سپاهان در لیگ قهرمانان است که البته روندی روبه رشدی داشته است. به همین دلیل امیدواریم که باشگاه با تجربه و توان بیشتری در این دوره حاضر شود. نایب قهرمانی آسیا و رفتن به جام باشگاه های جهان تیم ما را با تجربه تر از قبل کرده و این بار باشگاه از همین ابتدا با امید به قهرمانی بازیها را شروع خواهد کرد".

منبع: سایت فوتبال آسیا

لذت بردیم از این سوتی ، که خانم احمدی داند.:D:lol:
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

کار سپاهان خیلی سخته!!!
درست مثه سه سال پیش که همزمان با پاس به لیگ قهرمانان رفتیم و پاس در گروهی ساده با همین پلیس عراق و ... بود و سپاهان با همین الاتحاد و العربی کویت بود....
امیدوارم این بار سپاهان بتونه ، نماینده ی پرقدرت عربستان و تیم پر مهره ی الاتحاد رو از پیش رو برداره و این بار ناکامی گذشته رو جبران کنیم.:)

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
هفته دیگه مسابقات شروع میشه به نظرتون سپاهان و سایپا چی کار میکنن؟

سایپا الان نسبت به ماه پیشش تیم بهتری شده ولی سپاهان تو این دو سه هفته آخری کمی افت کرده
ولی به هر حال امیدوارم هر دو تیم در این بازی ها موفق بشن.

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هفته دیگه مسابقات شروع میشه به نظرتون سپاهان و سایپا چی کار میکنن؟

سایپا الان نسبت به ماه پیشش تیم بهتری شده ولی سپاهان تو این دو سه هفته آخری کمی افت کرده
ولی به هر حال امیدوارم هر دو تیم در این بازی ها موفق بشن.
متشکرم سهیل جان ...
بالاخره ، بعد از مدت ها انتظار ، این تاپیک هم اومد این بالا...

به نظر من سپاهان با اومدن ویرا ، هم خوب کار کرده و هم خوب نتیجه گرفته....

اون بازی اخر هم با پاس همدان ، 6-7 تا از بازیکنان اصلی تیم نبودند...

اگر سپاهان بتونه ، چند تا بازیکن غرضی خوب در حد نام سپاهان بگیره واسه این مسابقات ، میتونیم بهش امیدوار باشیم...

نبود مهاجم طراز اول و پیستون خوب ، کمی نگران کنندست...

من شناخت جدیدی از الاتحاد ندارم ولی اون چیز که توی تصورات منه ، تیمیست حرفه ای تر از سپاهان ( هم به لحاظ لیگ حرفه ای ، هم اقتصاد و بودجه و هم از لحاظ مهره) و قهرمان 3 دوره ی گذشته چامپیون لیگ هم که هست...

لذا سپاهان کارش خیلی سخته و امکان صعودش خیلی کمتر از سایپاییست که گروه نسبتاً آسونی داره......

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
متشکرم سهیل جان ...
بالاخره ، بعد از مدت ها انتظار ، این تاپیک هم اومد این بالا...

به نظر من سپاهان با اومدن ویرا ، هم خوب کار کرده و هم خوب نتیجه گرفته....

اون بازی اخر هم با پاس همدان ، 6-7 تا از بازیکنان اصلی تیم نبودند...

اگر سپاهان بتونه ، چند تا بازیکن غرضی خوب در حد نام سپاهان بگیره واسه این مسابقات ، میتونیم بهش امیدوار باشیم...

نبود مهاجم طراز اول و پیستون خوب ، کمی نگران کنندست...

من شناخت جدیدی از الاتحاد ندارم ولی اون چیز که توی تصورات منه ، تیمیست حرفه ای تر از سپاهان ( هم به لحاظ لیگ حرفه ای ، هم اقتصاد و بودجه و هم از لحاظ مهره) و قهرمان 3 دوره ی گذشته چامپیون لیگ هم که هست...

لذا سپاهان کارش خیلی سخته و امکان صعودش خیلی کمتر از سایپاییست که گروه نسبتاً آسونی داره......
خواهش میکنم :دی دیگه وقتشو بود تاپیک رو بیارم بالا :پی

آخه الانم بازیکن بگیره این بازیکن ها کی میخوان با تیم هماهنگ بشن؟ یک هفته بیشتر به این مسابقات نمونده ( اصلا میتونه بازیکن قرضی بیگره؟)

منم موافقم گروهش خیلی سخت تر هست بخصوص اینکه از هر گروه یه تیم میاد بالا این کارو خیلی سخت کرده.

اگه هم سپاهان هم سایپا بیان بالا خیلی خوب میشه.

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با این بازیایی که سپاهان تو لیگ میکنه واقعا صعودش خیلی سخت بنظر میاد.

البته نمیشه لیگ قهرمانان رو با لیگ برتر مقایسه کرد چون اونجا شرایط کاملا فرق داره و انگیزه ها خیلی بالاست.

سایپا هم وضعیت مشابهی داره. با اینکه گروهش ساده ست ولی سایپا هم بازیکنای خیلی خوبی رو که باهاشون پارسال قهرمان شد رو دیگه نداره.

به هر حال واسه هر 2 تا تیم نماینده ی کشورمون آرزوی موفقیت میکنم.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
22 اسفند 1386

سپاهان – الاتحاد سوريه فکر کنم اعلام شد ساعت 15:30
کويت اسپورت کلاب – سايپا این بازی هم ساعت 19:45

اگه ساعت رو اشتباه گفتم درستشو بگین :دی

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه سهیل جان درست اعلام کردی.

ممنون.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سپاهان 0- 2 الاتحاد
اولين شكست در اولين مسابقه باشگاههاي آسيا براي نماينده كشورمان. به نظر من ويرا انتخاب چندان جالبي براي مربيگري سپاهان نيست . (حتي اگر مربي خوبي هم باشد نتايج خوبي با سپاهان نگرفته ) به هر حال اميدوارم سپاهان در بازيهاي بعدي بهتر نتيجه بگيره.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
نتايج بازي هاي شرق آسيا:

گروه E:

چانگچون ياتاي چين 2 بکامکس بين دونگ ويتنام 1

پوهانگ استيلرز کره جنوبي صفر آدلايد يونايتد استراليا 2 (داور: محسن ترکي)

گروه F:

کرونگ تاي بانک تايلند 1 کاشيما آنتلرز ژاپن 9

دام پو مي دين ويتنام 1 بيجينگ گوان چين 4

گروه G:

ملبورن ويکتوري استراليا 2 چونما دراگونز کره جنوبي صفر

گامبا اوزاکا ژاپن 1 چونبوري تايلند 1 (داور: هدايت ممبيني)

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سپاهان 0- 2 الاتحاد
اولين شكست در اولين مسابقه باشگاههاي آسيا براي نماينده كشورمان. به نظر من ويرا انتخاب چندان جالبي براي مربيگري سپاهان نيست . (حتي اگر مربي خوبي هم باشد نتايج خوبي با سپاهان نگرفته ) به هر حال اميدوارم سپاهان در بازيهاي بعدي بهتر نتيجه بگيره.

وقتی که خود این مربی علنا گفته که من اگر عراق رو قهرمان آسیا کردم دلیلی نداره بتونم سپاهان رو هم قهرمان کنم شما دیگه تا آخرش بخون! بعدشم گفته بوده که قول هیچ جامی رو نمیدم!! هر چند حرفش منطقی بوده و درست نیست از حالا پیش بینی کنه ولی حالا میگیم سپاهان تو لیگ برتر شاید شانسش کمتر از پرسپولیس باشه که البته با این کسر امتیازا شانسها برابره ولی تو جام حذفی یا لیگ قهرمانان هم این آقا هیچ امیدواری ای به هوادارای تیمش نداده!!

البته سپاهان سال گذشته اصلا قابل مقایسه با تیم فعلیش نیست. کریمی و نویدکیا بهترینای سپاهان بودن که الان اصلا نمیدونم بازی میکنن؟!!! در واقع بوناچیچ سپاهان رو خوب درست کرد ولی وقتی میخواست بره کاملا تیم رو داغون کرد!!

بهر حال امیدوارم نماینده های ایران موفق باشن.

راستی سایپا کی بازی داره؟ مگه امروز بازی نداشت؟!

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
وقتی که خود این مربی علنا گفته که من اگر عراق رو قهرمان آسیا کردم دلیلی نداره بتونم سپاهان رو هم قهرمان کنم شما دیگه تا آخرش بخون! بعدشم گفته بوده که قول هیچ جامی رو نمیدم!! هر چند حرفش منطقی بوده و درست نیست از حالا پیش بینی کنه ولی حالا میگیم سپاهان تو لیگ برتر شاید شانسش کمتر از پرسپولیس باشه که البته با این کسر امتیازا شانسها برابره ولی تو جام حذفی یا لیگ قهرمانان هم این آقا هیچ امیدواری ای به هوادارای تیمش نداده!!

البته سپاهان سال گذشته اصلا قابل مقایسه با تیم فعلیش نیست. کریمی و نویدکیا بهترینای سپاهان بودن که الان اصلا نمیدونم بازی میکنن؟!!! در واقع بوناچیچ سپاهان رو خوب درست کرد ولی وقتی میخواست بره کاملا تیم رو داغون کرد!!

بهر حال امیدوارم نماینده های ایران موفق باشن.

راستش من بازی رو متاسفانه ندیدم....

ولی چیزی که از الاتحاد در ذهنم داشتم باخت 5 بر 0 ای که پارسال در مقابل سپاهان در زمین خودشون داشتند...

در مورد نظر دادن ، در مورد مربی یک تیمی که چند هفته بیشتر با تیم کار نکرده ، عرض کنم که نمیشه به این زودی قضاوت کرد...
قطعاً طول میکشه تا بتونه ، اون چیزی که در ذهن داره رو پیاده سازی کنه...

برای همین هم قول قهرمانی نداده و منطقی هم هست...
اما اینکه یک مربی بعد از اولین بازی که در یک لیگ 34 هفته ای انجام میده ، اعلام کنه ، که تیمش قهرمان میشه ، خیلی دور از منطقه ... و به قول فیروز کریمی ، خالی بندی بیش نیست....

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
وقتی که خود این مربی علنا گفته که من اگر عراق رو قهرمان آسیا کردم دلیلی نداره بتونم سپاهان رو هم قهرمان کنم شما دیگه تا آخرش بخون! بعدشم گفته بوده که قول هیچ جامی رو نمیدم!! هر چند حرفش منطقی بوده و درست نیست از حالا پیش بینی کنه

رضا جان از ديد من اينكه آدم تيم نايب قهرمان آسيا رو بگيره و هيچ قولي نده نشوندهنده ترسو بودنش هست . چون منطق اينه كه آدم به تيم و هوادارانش اطمينان و روحيه بده .
راستي اين آقاي فيروز كريمي خودش كم خالي بند نيست ;) ديگه جنجالهاي كلامي و به نوعي شوخيهاي بي موقعش براي اكثر دوستان روشن و واضحه . برام جالبه بعضي ها به حرفاي ايشون و با كنايه استناد ميكنند.:happy:

بله اين بازي دقايقي پيش تموم شد . نتيجه 1-1 مساوي با تك گل زنيدپور (بازي در زمين كويت ;))

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
امروز خیلی اوضاع ما بهم ریخت خیلی بد بازی کردن هر دو تیم واقعا دلمون ریش ریش شد میتونستیم ببریم حیف شد

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
امروز خیلی اوضاع ما بهم ریخت خیلی بد بازی کردن هر دو تیم واقعا دلمون ریش ریش شد میتونستیم ببریم حیف شد

متاسفانه همينطوره كه شما ميگي . متاسفانه تيمهاي ايراني و بازيكنهاي ايراني حرفه اي نيستند و قدر موقعيتهايي كه ممكنه ديگه توي يك تورنمنت بهشون رو نكنه رو نمي دونن. امشب سايپا ميتونست ببره ولي نبرد .
به صحنه اخراج بنگر و گلي كه سايپا خورد توجه كنيد ، رفتار آماتوري در اون موج ميزنه . متاسفم . اميدوارم با همين ساختار آماتور بتونيم در بازيهاي بعدي از پس حريفان حرفه اي كه از لحاظ فني اكثرا از ما پايين تر هستند بر بيايم.
پ.ن : جاي برادر لين حو خيلي اينجا خاليه تا درباره باشگاههاي حرفه اي ايراني با هم مباحثه كنيم ;)

بالا