برگزیده های پرشین تولز

با تيم ملي / هدف: جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام !
پس از مدتها من اومدم اينجا يه نيگاهي بندازم ... تاپيكي كه اختصاصا" در مورد بازيهاي مقدماتي جام جهاني باشه پيدا نكردم .:happy: البته شرمنده ، سرعتم افتضاحه زياد نجستم!:blush:

به هر حال اگر بود كه يكي از دوستان ريپورت بده كه اين حذف شه.;)

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
خوب

ظاهرا" اسامي تيم ملي هم ديشب اعلام شده!

حضور كسايي مثل وحيد امرائي و غلام زاده (دفاع راست سايپا) و رضا خالقي فر و... ظاهرا" كمي غير منتظره بود!

(و ايمان مبعلي)

و همينطور عدم حضور مهدي مهدوي كيا ، جواد كاظميان و .... هم خيلي عجيب بود!

بايد صبر كرد و ديد كه آيا هدف دايي واقعا" جوانگرايي بوده يا...؟

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون بابت این تاپیک. البته گمونم تو همون تاپیکای قبلی هم میشد این بحث رو دنبال کرد ولی بقول شما هر جور مدیرا صلاح بدونن عمل میکنن.

درباره ی اسامی هم درست میگی. خیلی از اسمهای بزرگ دیده نمیشن. اسامی ای مثل مهدوی کیا و کاظمیان و رحمان رضایی و فریدون زندی و ...

البته گفته میشد که مهدوی کیا مصدومه از ناحیه ی کمر و البته تجربه هم نشون داده دیگه ظاهرا مهدی باید کم کم از تیم ملی خداحافظی کنه. همین الان تیم ملی جایگزینهای خیلی خوبی برای اون پست داره. کعبی و کاظمیان با خصوصیات مشابه مهدوی کیا میتونن براحتی اون قسمت رو پوشش بدن. ولی اینکه چرا کاظمیان دعوت نشده عجیبه. جواد تو این چند وقت پیش که به تیم ملی اومد واقعا خوب بازی میکرد.
رحمان هم تا اونجایی که من یادمه فکر میکنم میخواست از تیم ملی خداحافظی کنه. گمونم واسه همین دعوت نشده. هر چند ما از رحمان بهتر هم داریم که شاید اسمشون کوچیکتر باشه ولی مطمئنا از نظر فنی خیلی بهتر از رحمانن! امثال عقیلی یا بنگر یا جلال حسینی و ... براحتی میتونن جای رحمان رو پر کنن.

به امید موفقیت تیم ملی.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
خوب

ظاهرا" اسامي تيم ملي هم ديشب اعلام شده!

حضور كسايي مثل وحيد امرائي و غلامپور (دفاع راست سايپا) و رضا خلقي فر و... ظاهرا" كمي غير منتظره بود!

(و ايمان مبعلي)

و همينطور عدم حضور مهدي مهدوي كيا ، جواد كاظميان و .... هم خيلي عجيب بود!

بايد صبر كرد و ديد كه آيا هدف دايي واقعا" جوانگرايي بوده يا...؟

ماتريكس جان سلام . مدتها بود نديده بودم . اميدوارم هميشه خوش باشي. فكر كنم صحيح اسم بازيكن سايپا غلام نژاد باشه. غلامپور كه دروازه بان سالهاي نه چندان دور تيم مليه كه به تنهايي جام جهاني 94 رو از ايران گرفت و الان هم مربي دروازه بانهاي تيم ملي شده !!!

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
منم از زدن این تایپیک تشکر میکنم امیدوارم این تایپیک نه تنها تا ابتدای جام جهانی بلکه تا اخر جام جهانی تا بازی فینالش برقرار باشه

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
توماس جان تو چرا ؟؟؟
نمیبینی وضع رو ؟ سالی که نکوست از بهارش پیداست ! :blink::wacko:

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
نمیدونم بخاطر استقلالی بودنمه شاید ولی به نظر من انصاف نیست طالبلو دعوت نشه
باز بگی فعلا روی نیمکت رحمتی بشینه خیلی چیز عجیبی نیست چون مهدی هم فیزیک بهتری داره و هم الان آماده تره ولی به نظر من دایی داره نشون میده چه ***** ای هست. من خودم از حسن رودباریان خوشم میاد ولی به نظرم خیلی بخان بهش لطف کنن از نظر فنی بیش از سکوی تیم ملی بهش نمیرسه. میثاق معمارزاده هم دروازبان بدی نیست ولی هنوز جوونه و اصلا در حد طالبلو نیست. بگیم طالبلو نه واقعا این واعظی آماده، یا عباس محمدی مطمئن تر و بهتر از حسن و معمارزاده نیستن؟
یا این حسین کعبی که من توی پرسپولیس و تیم ملی دیدم اوضاعش اصلا مساعد نیست و تاثیرش هم از بادامکی پایین تره و هم از کاظمیان.
در مورد مهدوی کیا هم به نظر من مصدومیتش یه بهونست. درسته که دیگه اون مهدوی کیای سابق نیست ولی قطعا میتونه توی روحیه دادن به تیم یا ورود به عنوان یار ذخیره موثر باشه. ضمن اینکه به نظر من جسد مهدوی کیا تو زمین باشه از علی دایی 36-7 ساله نقشش بسیار مهمتر و موثر تره توی تیم ملی.

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
توماس جان تو چرا ؟؟؟
نمیبینی وضع رو ؟ سالی که نکوست از بهارش پیداست ! :blink::wacko:

من بر خلاف این ضرب المثل عقیده دارم که سالی که نکو هست از بهارش پیدا نیست بلکه ازپاییز پیداست چرا که جوجه رو اخر پاییز میشمارن
112.gif

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
در مورد مهدوی کیا هم به نظر من مصدومیتش یه بهونست. درسته که دیگه اون مهدوی کیای سابق نیست ولی قطعا میتونه توی روحیه دادن به تیم یا ورود به عنوان یار ذخیره موثر باشه. ضمن اینکه به نظر من جسد مهدوی کیا تو زمین باشه از علی دایی 36-7 ساله نقشش بسیار مهمتر و موثر تره توی تیم ملی.

فکر نمی کنم بهونه باشه:

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1694249&postcount=1406

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نمیدونم بخاطر استقلالی بودنمه شاید ولی به نظر من انصاف نیست طالبلو دعوت نشه
باز بگی فعلا روی نیمکت رحمتی بشینه خیلی چیز عجیبی نیست چون مهدی هم فیزیک بهتری داره و هم الان آماده تره ولی به نظر من دایی داره نشون میده چه ***** ای هست. من خودم از حسن رودباریان خوشم میاد ولی به نظرم خیلی بخان بهش لطف کنن از نظر فنی بیش از سکوی تیم ملی بهش نمیرسه. میثاق معمارزاده هم دروازبان بدی نیست ولی هنوز جوونه و اصلا در حد طالبلو نیست. بگیم طالبلو نه واقعا این واعظی آماده، یا عباس محمدی مطمئن تر و بهتر از حسن و معمارزاده نیستن؟
یا این حسین کعبی که من توی پرسپولیس و تیم ملی دیدم اوضاعش اصلا مساعد نیست و تاثیرش هم از بادامکی پایین تره و هم از کاظمیان.

سینا تا حدود زیادی باهات موافقم. طالب لو دروازه بان خوبیه. البته بنظر من تنها ایرادش اینه که استیل یه دروازه بان خوب رو نداره و این خیلی میتونه به ضررش باشه. مثلا جثه ی رودباریان رو نگاه کن. کاملا متناسب برای یه دروازه بانه. یا جثه واعظی یا محمدی و ... البته این دلیل بر این نیست که بخاطر این موضوع بخواد دعوت نشه!

باید ببینیم دایی چه نکاتی رو برای انتخاب دروازه بان در نظر گرفته بوده؟! چون بین این 3 تا دروازه بان فقط رودباریان تجربه ی ملی خوبی داره و اون 2 تای دیگه گمونم اولین باره که بصورت جدی دعوت میشن. مخصوصا معمارزاده.
و این رو هم بدون که پست دروازه بانی پستی نیست که مدام بشه تغییرش داد. تا زمانی که عابدزاده بود چندین سال گلر ثابت تیم ملی بود یا تا حدودی میرزاپور اینطور بود. ولی متاسفانه الان هیچ دروازه بانی در حد عابدزاده نداریم که بتونیم چند سال بهش مطمئن باشیم.

درباره ی کعبی درست میگی. منم با اینکه خیلی بازیش رو دوست دارم ولی میگم تو مقطع فعلی اصلا آماده نیست. بهتر از کعبی هم تو لیگ داریم.

مهدوی کیا رو هم باید قبول کنیم که تیم ملی بالاخره باید یه روزی هم بدون اسمای بزرگ بازی کنه!! تا کی ما میخوایم یه بازیکن فوق ناآماده رو فقط به بهانه ی اینکه اسم بزرگی داره و واسه تیم روحیه بخشه بذاریم تو ترکیب و مدام ضرر کنیم؟!
سالها علی دایی فقط به این بهانه که اسم بزرگی داره و حریفا ازش میترسن تنها مهاجم تیم ملی بود. ما تو این چند سال چه شاهکاری کردیم؟! بجز 17 تا گل زدن به مالدیو و ... ولی بزرگترین چیزی که از دست دادیم این بود که امثال عنایتی و سامره و هاشمیان زمانی که جوون تر بودن و تو اوج و میتونستن فیکس تیم ملی باشن و از علی دایی که فقط اسمش توی زمین بود بهتر باشن زیر سایه ی ایشون حروم شدن! عنایتی که آقای گل لیگ برتر بود چرا باید و تیم ملی اینقدر ضعیف باشه؟ هاشمیان که هلیکوپتر هانوفر بود و حتی تو اون مقطع دوران اوجش تا مرز آقای گلی بوندس لیگا هم پیش رفت همینطور. یا سامره که آقای گل امارات بود و کلی قابل احترام واسه اونا و خیلیای دیگه دوران اوجشون رو سپری کردن و الان که دیگه از اون تاب و توان افتادن تازه دعوت میشن به تیم ملی!

بنظرم الان هم باید افرادی مثل میداوودی دعوت بشن به تیم. چون الان هم جوون هستن هم عطش بازی تو تیم ملی رو دارن.

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
هاشمیان که هلیکوپتر هانوفر بود و حتی تو اون مقطع دوران اوجش تا مرز آقای گلی بوندس لیگا هم پیش رفت همینطور.

فقط و فقط جهت یادآوری:

هاشمیان هلیکوپتر بوخوم بود و نه هانوفر:blush: البته فصل بعدش که به بایرن اومد موتورش از کار افتاد و سقوط کرد و در یک فصل تمام 1 گل زد....اونم گل هفتم در یک بازی که نتیجه 6 بر 0 بود.....:(

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فقط و فقط جهت یادآوری:

هاشمیان هلیکوپتر بوخوم بود و نه هانوفر:blush: البته فصل بعدش که به بایرن اومد موتورش از کار افتاد و سقوط کرد و در یک فصل تمام 1 گل زد....اونم گل هفتم در یک بازی که نتیجه 6 بر 0 بود.....:(

مرسی پدرام جان درست میگی. حضور ذهن نداشتم.

دلیل اون افتی هم که شما میگی اینه که هاشمیان در حد بایرن نبود و البته ماگات هم بهش کم لطفی زیاد کرد و کلا هاشمیان با رفتن به بایرن نابود شد!

بایرن تو اون مقطع زمانی مکای رو داشت و مسلم بود که بازی مناسبی به هاشمیان نمیرسه و وقتی یه بازیکن فیکس تیمش نباشه کم کم اون روحیه ی جنگندگی و زیاده خواهیش رو از دست میده. ولی وقتی هاشمیان مهاجم اول و فیکس بوخوم بود وضعش خیلی فرق میکرد.

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
سینا تا حدود زیادی باهات موافقم. طالب لو دروازه بان خوبیه. البته بنظر من تنها ایرادش اینه که استیل یه دروازه بان خوب رو نداره و این خیلی میتونه به ضررش باشه. مثلا جثه ی رودباریان رو نگاه کن. کاملا متناسب برای یه دروازه بانه. یا جثه واعظی یا محمدی و ... البته این دلیل بر این نیست که بخاطر این موضوع بخواد دعوت نشه!

باید ببینیم دایی چه نکاتی رو برای انتخاب دروازه بان در نظر گرفته بوده؟! چون بین این 3 تا دروازه بان فقط رودباریان تجربه ی ملی خوبی داره و اون 2 تای دیگه گمونم اولین باره که بصورت جدی دعوت میشن. مخصوصا معمارزاده.
و این رو هم بدون که پست دروازه بانی پستی نیست که مدام بشه تغییرش داد. تا زمانی که عابدزاده بود چندین سال گلر ثابت تیم ملی بود یا تا حدودی میرزاپور اینطور بود. ولی متاسفانه الان هیچ دروازه بانی در حد عابدزاده نداریم که بتونیم چند سال بهش مطمئن باشیم.

درباره ی کعبی درست میگی. منم با اینکه خیلی بازیش رو دوست دارم ولی میگم تو مقطع فعلی اصلا آماده نیست. بهتر از کعبی هم تو لیگ داریم.

مهدوی کیا رو هم باید قبول کنیم که تیم ملی بالاخره باید یه روزی هم بدون اسمای بزرگ بازی کنه!! تا کی ما میخوایم یه بازیکن فوق ناآماده رو فقط به بهانه ی اینکه اسم بزرگی داره و واسه تیم روحیه بخشه بذاریم تو ترکیب و مدام ضرر کنیم؟!
سالها علی دایی فقط به این بهانه که اسم بزرگی داره و حریفا ازش میترسن تنها مهاجم تیم ملی بود. ما تو این چند سال چه شاهکاری کردیم؟! بجز 17 تا گل زدن به مالدیو و ... ولی بزرگترین چیزی که از دست دادیم این بود که امثال عنایتی و سامره و هاشمیان زمانی که جوون تر بودن و تو اوج و میتونستن فیکس تیم ملی باشن و از علی دایی که فقط اسمش توی زمین بود بهتر باشن زیر سایه ی ایشون حروم شدن! عنایتی که آقای گل لیگ برتر بود چرا باید و تیم ملی اینقدر ضعیف باشه؟ هاشمیان که هلیکوپتر هانوفر بود و حتی تو اون مقطع دوران اوجش تا مرز آقای گلی بوندس لیگا هم پیش رفت همینطور. یا سامره که آقای گل امارات بود و کلی قابل احترام واسه اونا و خیلیای دیگه دوران اوجشون رو سپری کردن و الان که دیگه از اون تاب و توان افتادن تازه دعوت میشن به تیم ملی!

بنظرم الان هم باید افرادی مثل میداوودی دعوت بشن به تیم. چون الان هم جوون هستن هم عطش بازی تو تیم ملی رو دارن.

در مورد بازی با اسمها کاملا درست میگی منتها فک نمیکنم علی دایی خودش چندان به این قضیه اعتقادی داشته باشه وگرنه در دوران بازیگریش یک کم خودش رو جم و جور میکرد البته این احتمال هم وجود داره که اعتقاد داشته به این قضیه ولی چون بسیار منفعت طلب هست و فقط خودش رو میبینه اون موقع به هیچی حساب نکرده این چیزا رو:hmm:.
یا اگه هم اعتقاد واقعیش این نباشه تنها دلیلش میتونه دشمنی و روابط بدش با یه بازیکن باشه که اگه اینجوری باشه گند میزنه توی تیم ملی.
در کل نمیدونم چرا هر کاری می کنم نمیتونم نظرم رو نسبت به دایی عوض کنم و هر وفت میبینمش یا صحبت هاش رو میشنوم بیشتر ازش بدم میاد شاید هم بخشی از نظرات و منفی بافیها بخاطر این علاقه ی وافرم بهش باشه:D
ولی به نظر من تنها خوبی که انتخاب علی دایی داشت این بود که توی ایران بانیان و مسئولین ورزشش آقای کفاشیان و مهندس علی آبادی هستن که اینجور آدما بسیار سخت و به قولی سگ هستن و یکی از معدود کسانی یا شاید بهترش این باشه که بگیم بهترین کسی که میتونه از پس این آقایون بربیاد همین علی دایی هست.

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
مرسی پدرام جان درست میگی. حضور ذهن نداشتم.

دلیل اون افتی هم که شما میگی اینه که هاشمیان در حد بایرن نبود و البته ماگات هم بهش کم لطفی زیاد کرد و کلا هاشمیان با رفتن به بایرن نابود شد!

بایرن تو اون مقطع زمانی مکای رو داشت و مسلم بود که بازی مناسبی به هاشمیان نمیرسه و وقتی یه بازیکن فیکس تیمش نباشه کم کم اون روحیه ی جنگندگی و زیاده خواهیش رو از دست میده. ولی وقتی هاشمیان مهاجم اول و فیکس بوخوم بود وضعش خیلی فرق میکرد.

کاملا درسته...هاشمیان کمی بد شانس هم بود...درست همون موقعی که به بایرن اومد مربی عوض شد و هیتزفلد اخراج شد و ماگات جاش رو گرفت...همون ابتدا هم ماگات گفت این بازیکن خریدمن نیست و خرید مربی قبلی هست:(

اما ماگات به هاشمیان بال و پر داد ولی همه ماجراها از بازی مقابل مکافی اسرائیل و امتناع هاشمیان از بازی مقابل اون تیم شروع شد...خوب مادر ماگات هم اصلیتی اسرائیلی داشت و معلومه چه اتفاقاتی میافته...تا قبل از اون بازی چه در بوندس لیگا و چه در لیگ قهرمانان حتی مقابل یووه به وحید بازی داد...ولی بعد از اون حتی در بازی مقابل چلسی که هم ماکای و هم پیزارو و هم سانتا کروز و هم گوئررو مصدوم بودن از شوان اشتایگر در خط حمله استفاده کرد و هاشمیان رو به بازی نیاورد و این روند ادامه پیدا کرد.....:(

حالا این وسط مقصر کیه....خدا می دونه:f34r:

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
از دعوت شدن مبعلی بسیار خرسندم
f_mehraboonkhm_7faa009.gif

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
در مورد بازی با اسمها کاملا درست میگی منتها فک نمیکنم علی دایی خودش چندان به این قضیه اعتقادی داشته باشه وگرنه در دوران بازیگریش یک کم خودش رو جم و جور میکرد البته این احتمال هم وجود داره که اعتقاد داشته به این قضیه ولی چون بسیار منفعت طلب هست و فقط خودش رو میبینه اون موقع به هیچی حساب نکرده این چیزا رو:hmm:.
یا اگه هم اعتقاد واقعیش این نباشه تنها دلیلش میتونه دشمنی و روابط بدش با یه بازیکن باشه که اگه اینجوری باشه گند میزنه توی تیم ملی.
در کل نمیدونم چرا هر کاری می کنم نمیتونم نظرم رو نسبت به دایی عوض کنم و هر وفت میبینمش یا صحبت هاش رو میشنوم بیشتر ازش بدم میاد شاید هم بخشی از نظرات و منفی بافیها بخاطر این علاقه ی وافرم بهش باشه:D
ولی به نظر من تنها خوبی که انتخاب علی دایی داشت این بود که توی ایران بانیان و مسئولین ورزشش آقای کفاشیان و مهندس علی آبادی هستن که اینجور آدما بسیار سخت و به قولی سگ هستن و یکی از معدود کسانی یا شاید بهترش این باشه که بگیم بهترین کسی که میتونه از پس این آقایون بربیاد همین علی دایی هست.

تائید میشه
حداقل دایی این رو نشون داده که به سن توجه ای نداره

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
من بر خلاف این ضرب المثل عقیده دارم که سالی که نکو هست از بهارش پیدا نیست بلکه ازپاییز پیداست چرا که جوجه رو اخر پاییز میشمارن
112.gif

خوب اتفاقا دایی این روزها داره به سرعت به پاییز نزدیک میشه ;)

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببخشید بچه ها من دخالت میکنم اول هم منظورم به خودمه!! :دی

من میگم این بحثا بیشتر به خود دایی مربوط میشه و گمونم اگر اینا رو تو همون تاپیک علی دایی بحث کنیم بهتر باشه.

تو این تاپیک گمونم درباره ی خود تیم ملی و نتایج و خبرهاش بحث کنیم بهتر باشه.

بازم میگم عذر میخوام که دخالت کردم.

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
ببخشید بچه ها من دخالت میکنم اول هم منظورم به خودمه!! :دی

من میگم این بحثا بیشتر به خود دایی مربوط میشه و گمونم اگر اینا رو تو همون تاپیک علی دایی بحث کنیم بهتر باشه.

تو این تاپیک گمونم درباره ی خود تیم ملی و نتایج و خبرهاش بحث کنیم بهتر باشه.

بازم میگم عذر میخوام که دخالت کردم.

تائید میشه بهتره تو تاپیک دایی بحث بکنیم

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
ممنون بابت این تاپیک. البته گمونم تو همون تاپیکای قبلی هم میشد این بحث رو دنبال کرد ولی بقول شما هر جور مدیرا صلاح بدونن عمل میکنن.

درباره ی اسامی هم درست میگی. خیلی از اسمهای بزرگ دیده نمیشن. اسامی ای مثل مهدوی کیا و کاظمیان و رحمان رضایی و فریدون زندی و ...

البته گفته میشد که مهدوی کیا مصدومه از ناحیه ی کمر و البته تجربه هم نشون داده دیگه ظاهرا مهدی باید کم کم از تیم ملی خداحافظی کنه. همین الان تیم ملی جایگزینهای خیلی خوبی برای اون پست داره. کعبی و کاظمیان با خصوصیات مشابه مهدوی کیا میتونن براحتی اون قسمت رو پوشش بدن. ولی اینکه چرا کاظمیان دعوت نشده عجیبه. جواد تو این چند وقت پیش که به تیم ملی اومد واقعا خوب بازی میکرد.
رحمان هم تا اونجایی که من یادمه فکر میکنم میخواست از تیم ملی خداحافظی کنه. گمونم واسه همین دعوت نشده. هر چند ما از رحمان بهتر هم داریم که شاید اسمشون کوچیکتر باشه ولی مطمئنا از نظر فنی خیلی بهتر از رحمانن! امثال عقیلی یا بنگر یا جلال حسینی و ... براحتی میتونن جای رحمان رو پر کنن.

به امید موفقیت تیم ملی.

درمورد زدن تاپيك اين توضيح رو بدم كه : تا جايي كه من ديدم ساير تاپيكها با بحثهاي انتخاب رياست فوتبال و حضور آرتور جورج و كلمنته و .... قاطي شده بودند . و واسه اينكه بحث در مورد تيم ملي رو از جايي كه شروع كرده (از مربيگري علي دايي) پيش ببريم ، اين تاپيك رو زدم.:rolleyes:

مهدوي كيا كه ظاهرا" به خاطر مصدوميتش بوده . اما چيزي كه خيلي عجيب بود دعوت نشدن كاظمياني بود كه چند سال هست كه منتظره مهدوي كيا نباشه و شايستگي هاش رو نشون بده ! بالاخره بايد ديد تركيب تيم ملي بدون مهدوي كيا يا كاظميان چطوري ميشه! چون تو اين سالها خيلي كم اتفاق افتاده كه اين دوتا نباشند!:blink:

در مورد رحمان رضايي به نظر من كه به هيچ وجه يه مدافع مطمئن نيست ! و همون بهتره كه دعوت نشه ! زوج عقيلي - جلالي اگر خوب شكل بگيره به نظر من تا 3-4 سال دفاع تيم ملي رو بيمه ميكنه!
:happy:

يه چيزي كه جالب بود واسم ، دعوت دوباره ي ستار زارع بود ! به احتمال زياد معدنچي يا نيكبخت يكي 'شون بايد رو نيمكت بشينه! آخه با دعوت كردن از نوري و زارع و ... به نظر ميرسه كه قصد نداره از نيكبخت تو پست دفاع چپ استفاده كنه!:happy:

فقط اميدوارم كه با اومدن دايي ، جباري بره به تركيب اصلي تيم ملي ! واقعا" حضور يه همچين بايكني تو تيم خيلي احساس ميشه ! من كه ميدونين پرسپوليسيم ولي جباري به نظر من بعد از نويد كيا بهترين هافبك ليگ ايران هست! و بعد از اون مصدوميت شديد هم .. داره به اوجش برميگرده ! :rolleyes:

ماتريكس جان سلام . مدتها بود نديده بودم . اميدوارم هميشه خوش باشي. فكر كنم صحيح اسم بازيكن سايپا غلام نژاد باشه. غلامپور كه دروازه بان سالهاي نه چندان دور تيم مليه كه به تنهايي جام جهاني 94 رو از ايران گرفت و الان هم مربي دروازه بانهاي تيم ملي شده !!!

سلام بر ساسان عزيز. خوبي آقا؟ من مخلصم.:blush:

بله حق با شماست . ويرايش كردم.:happy: اينقدر تند تند نوشتم كه ... ! (اون خالقي فر رو هم درست كردم)

منم از زدن این تایپیک تشکر میکنم امیدوارم این تایپیک نه تنها تا ابتدای جام جهانی بلکه تا اخر جام جهانی تا بازی فینالش برقرار باشه

من كه بسيار اميدوارم .:D به نظر من اگه دايي تو مرحله ي اول بتونه به عنوان صدرنشين بره بالا .. مرحله دوم هم حتما" ميتونه جزء دو تيم اول گروه باشه و...!:rolleyes:

از دعوت شدن مبعلی بسیار خرسندم
f_mehraboonkhm_7faa009.gif

دقيقا" ! منم با نوشتن مبعلي تو پرانتز سعي داشتم رو همين نكته تاكيد كنم!:happy:

بعد از اون بازي صبا - فولاد معروف و درگيري مبعلي با علي دايي نزديك به يك سال مبعلي از تيم ملي دور موند !:blink:
خدا رو شكر علي دايي دعوتش كرد ...;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا