برگزیده های پرشین تولز

مشكل بالا آمدن سيستم بخاطر ويروس

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوستان
سيستم من يه ويروسي گرفت كه نمي دونم چي بود!!!
با كسپراسكاي كاملا به روز شده در حال پاك كردن بودم، اما چون فايل ها در حال استفاده توسط سيستم عامل بود نتونست پاكشون كنه. خواستم safe mode بيام بالا، گفتم قبلش بذار خودم كمكش كنم و اون فايلي رو كه تو هر سه تا دراوم ريخته بود (و مي دونستم كار ويروسه و قبلا نبوده) خودم دستي پاك كردم!!!
چشمتون روزبد نبينه، سيستم رو كه بوت كردم تا خواست سيستم عامل را بالا بياره ريست كرد و اين كارو هزار بار مي كنه. safe mode هم كه ديگه تعطيل شد..
حالا چيكار مي تونم بكنم؟
دوسستي گفت از طريق ديسك بوت بالا بيام و ويندوز را repair كنم. آيا اين كار جواب مي ده؟ اگه جواب ميده، آيا فايل هايي كه رو desktopم دارم از بين نمي ره و به عبارتي ويندوزم از صفر نمي شه؟ ممنونم...

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
راستي اگه بار ديگه اين بلا سرم اومد راه حلش چيه؟
آيا همين كه از طريق safemode بالا بيام و سيستم رو اسكن كنم جواب خواهد داد يا كار ديگه اي بايد كرد؟؟

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
آيا همين كه از طريق safemode بالا بيام و سيستم رو اسكن كنم جواب خواهد داد يا كار ديگه اي بايد كرد؟؟

كسي نمي تونه كمكم كنه؟

Stay alive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
سيستم من يه ويروسي گرفت كه نمي دونم چي بود!!!
با كسپراسكاي كاملا به روز شده در حال پاك كردن بودم، اما چون فايل ها در حال استفاده توسط سيستم عامل بود نتونست پاكشون كنه. خواستم safe mode بيام بالا، گفتم قبلش بذار خودم كمكش كنم و اون فايلي رو كه تو هر سه تا دراوم ريخته بود (و مي دونستم كار ويروسه و قبلا نبوده) خودم دستي پاك كردم!!!
چشمتون روزبد نبينه، سيستم رو كه بوت كردم تا خواست سيستم عامل را بالا بياره ريست كرد و اين كارو هزار بار مي كنه. safe mode هم كه ديگه تعطيل شد..
حالا چيكار مي تونم بكنم؟
دوسستي گفت از طريق ديسك بوت بالا بيام و ويندوز را repair كنم. آيا اين كار جواب مي ده؟ اگه جواب ميده، آيا فايل هايي كه رو desktopم دارم از بين نمي ره و به عبارتي ويندوزم از صفر نمي شه؟ ممنونم...

كسي نمي تونه كمكم كنه؟

راستش اینجوری بگم در اصل فاتحه سیستم رو خوندی .:(:wacko:

دوستت درست گفته با سی دی خود ویندوز میتونی ویندوز رو ترمیم کنی اما امید وار نباش به ایکون های رو صفحهات. اما به نرم افزار هات چرا .
راه درست همون سیف مود هستش چون نمیذاره ابزارهای اضافی اجرا بشن.

از این به بعد یک انتی ویروس قوی مثل کاسپر با اپدیت روزش و یک اسپای وار قوی مثل Spy Emergency روی سیستمت نصب باشه دیگه مشکلی انشاء الله نداشته باشی.:lol:

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوست عزيز
ممنونم از اينكه كمك كردي
اما مشكل من مال بيشتر از يه ماه پيش بود و بالاخره حلش كردم...
هر چند نشد ويندوزم رو نجات بدم و مجبور شدم با يه سيستم ديگه از داده هام بكآپ بگيرم..

Stay alive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز
ممنونم از اينكه كمك كردي
اما مشكل من مال بيشتر از يه ماه پيش بود و بالاخره حلش كردم...
هر چند نشد ويندوزم رو نجات بدم و مجبور شدم با يه سيستم ديگه از داده هام بكآپ بگيرم..

خوشحالم از اینکه مشکلت حل شده و متاسفم که نوش داروی بعد از مرگ سهرابم به هر حال برای اینکه یک نسخه پشتیبان حرفه ای از درایو اصلی داشته باشی NORTON GHOST رو بهت پیشنهاد میکنم پشیمون نمی شی اگر درایو سی هم ویروسی باشه یا فرمت درایو ات تغییر کنه میتونه برگردونه .:p

بالا